9131 відвідувач онлайн
3 708 18

У Кремлі заявили, що РФ не планувала масштабної кібератаки на Україну

У Кремлі заявили, що РФ не планувала масштабної кібератаки на Україну

У Кремлі запевняють, що Росія не планувала хакерської атаки на Україну напередодні футбольного фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

"Росія не планувала хакерської атаки за допомогою роутера", - сказав він, відповідаючи на питання про звинувачення в можливому плануванні хакерської атаки проти України, висунуте Росії.

Як повідомлялося, 23 травня Служба безпеки України попередила про можливу масштабну кібератаку на державні структури і приватні компанії напередодні футбольного фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який 26 травня відбудеться в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський".

Зокрема, шкідливе програмне забезпечення, яке може бути використано хакерами, отримало умовну назву VPNFilter. В СБУ пояснили, що йдеться про багаторівневе модульне шкідливе програмне забезпечення з універсальними можливостями, які забезпечують проведення як кіберрозвідки, так і деструктивних кібероперацій.

"Фахівці СБУ вважають, що інфікування обладнання саме на території України - підготовка до чергового акту кіберагресії з боку РФ, спрямованого на дестабілізацію ситуації під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Про це свідчить і те, що запланований механізм кібератаки збігається з техніками, які використовувалися в 2015-2016 роках у ході кібератаки BlackEnergy", - зазначають у відомстві.

Топ коментарі
+7
да вы нихера не планируете, только гадите, твари кацапские!
показати весь коментар
24.05.2018 13:44 Відповісти
+6
Тебе, таракан усатый, сказали, шо планировали? Значит планировали. Вынимай очередные санкции, дурачок рассейский.
показати весь коментар
24.05.2018 13:39 Відповісти
+6
Дадада, это просто шахтёры Бамбаса нашли в шахтах немножко сетевого оборудования и подключились.
показати весь коментар
24.05.2018 13:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тебе, таракан усатый, сказали, шо планировали? Значит планировали. Вынимай очередные санкции, дурачок рассейский.
показати весь коментар
24.05.2018 13:39 Відповісти
Вразливості в магістральному обладнанні яке забезпечує глобальну роботу мереж Інтернет в Україні можуть призвести до зупинки передачі всього Інтернет-трафіку України, тому держава має профінансувати створення резервних центрів комутації Інтернет каналів, які б за своєю пропускною спроможністю дорівнювали існуючим центрам комутації і могли перебрати на себе всю роботу Інтернет мереж, у разі глобальної чи локальної кібер-атаки на український сегмент Інтернет чи на Інтернет мережі окремих провайдерів! Прийшов час створювати аварійну мережу, яка гарантовано надасть провайдерам та операторам, корпоративним клієнтам та фіз. особам доступ до мережі Інтернет! Потрібна захищена мережа, яка буде працювати навіть в умовах тотальних ДДОС атак на головні українські маршрутизатори!
показати весь коментар
24.05.2018 13:54 Відповісти
Згоден!
Але ще треба створити, якщо іі ще нема, міжнародну бригаду хакерів, яка зможе нанести такий контрудар по россійських нацистах, щоб у них вуха завернулись.
показати весь коментар
24.05.2018 14:00 Відповісти
Є, тільки лишній раз ніхто не висовується Уже й касаби роблять гівно іншим , намагаючись під наших канати..
показати весь коментар
24.05.2018 14:20 Відповісти
Дадада, это просто шахтёры Бамбаса нашли в шахтах немножко сетевого оборудования и подключились.
показати весь коментар
24.05.2018 13:39 Відповісти
У них там, тільки в ФСБ і є наймити, що щось уміють. Зайдіть на мокшанські форуми по UNIX і побачите,що з 14 , в крайньому разі 15 го року почався ступор і далі пішла пурга як від песка зараз.
показати весь коментар
24.05.2018 14:17 Відповісти
фашисты всегда обещают одно, а делают другое .. нашли какого писькова цитировать ...
показати весь коментар
24.05.2018 13:39 Відповісти
Письков, ты где пропадал? Мы уже соскучились за пургой.
показати весь коментар
24.05.2018 13:43 Відповісти
да вы нихера не планируете, только гадите, твари кацапские!
показати весь коментар
24.05.2018 13:44 Відповісти
Так они не могут не гадить. Сакральное предназначение. Как червь поедает мертвую плоть (но это хотя бы нужное дело), как дятел долбит (ибо другому не обучен), как слон много срет (потому-что слон) - так и рассеянен - умеет только гадить.
показати весь коментар
24.05.2018 13:52 Відповісти
Ну и шо себе думает международная кибер община? Не пора ли показать сраной Рассейке, шо такое настоящие хакеры? Хакеры всех стран, объединяйтесь!
показати весь коментар
24.05.2018 14:01 Відповісти
Пургомет опять несет пугру.....
показати весь коментар
24.05.2018 14:11 Відповісти
«Никогда не верьте русским, ибо русские не верят даже самим себе».Отто фон БисмаркУ Кремлі заявили, що РФ не планувала масштабної кібератаки на Україну - Цензор.НЕТ 2437
показати весь коментар
24.05.2018 14:13 Відповісти
раз в крымле сказали, шо ето не они - значит точно они.

репутация.
показати весь коментар
24.05.2018 14:20 Відповісти
А кто-то ожидал услышать, что "Мы провели ЗАПЛАНИРОВАННУЮ НА 24мая хакерскую атаку ! " ? ))))
,
показати весь коментар
24.05.2018 14:23 Відповісти
Масквабад ніколи не винний!У Кремлі заявили, що РФ не планувала масштабної кібератаки на Україну - Цензор.НЕТ 773
показати весь коментар
24.05.2018 14:30 Відповісти
ну раз Письков так сказал значит можно быть спокойным
показати весь коментар
24.05.2018 14:44 Відповісти
Хто повірить кацапу? Тільки ідіот або кацап, що в принципі одне й теж.
показати весь коментар
24.05.2018 14:53 Відповісти