12458 відвідувачів онлайн

З боку українців немає порушень, за які потрібно скасовувати безвізовий режим з ЄС, - єврокомісар Ган

З боку українців немає порушень, за які потрібно скасовувати безвізовий режим з ЄС, - єврокомісар Ган

Щодо користування українцями привілеями безвізового режиму з Європейським Союзом відсутні будь-які зловживання або інциденти, які могли б привести до його припинення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Радіо НВ повідомив єврокомісар із питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган.

Він також зазначив, що звіт Європейської комісії за грудень 2017 року свідчить про наявність певних питань, пов'язаних з візовою лібералізацією. Ган підкреслив, що в цьому напрямку Україна має прогрес, однак існують і ризики.

"Знову-таки - це стосується боротьби з корупцією. Але зараз немає ризиків для безвізу через поведінку українців за кордоном", - прокоментував він.

Топ коментарі
+12
Українці - цивілізована та чемна нація.. Ми ж не кацапи..
показати весь коментар
25.05.2018 22:42 Відповісти
+9
ну плин, люлька так в дудку дула - и всё, безвиз отбирает, а тут такие откровения.
показати весь коментар
25.05.2018 22:50 Відповісти
+8
ты что, долго спал, об этом зрадофилы с первого дня об этом трындит.
показати весь коментар
25.05.2018 22:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Українці - цивілізована та чемна нація.. Ми ж не кацапи..
показати весь коментар
25.05.2018 22:42 Відповісти
На повышении на 60-70% цен на газ. До рынкового ривня ...как всегда
показати весь коментар
25.05.2018 22:55 Відповісти
Вона щось придумає.
показати весь коментар
25.05.2018 22:55 Відповісти
Вот, например:"Где мой пятый размер груди?!"©
показати весь коментар
25.05.2018 23:13 Відповісти
Та Вы шо! Это ж вопреки "соевому саботажу", зрада знает за саботаж...
показати весь коментар
25.05.2018 22:58 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2018 23:23 Відповісти
ну плин, люлька так в дудку дула - и всё, безвиз отбирает, а тут такие откровения.
показати весь коментар
25.05.2018 22:50 Відповісти
то грузини частково порушують безвіз а не українці, не треба брехати.
показати весь коментар
25.05.2018 22:53 Відповісти
ты что, долго спал, об этом зрадофилы с первого дня об этом трындит.
показати весь коментар
25.05.2018 22:53 Відповісти
Источник: https://censor.net/n3068227Со стороны украинцев нет нарушений, за которые нужно отменять безвизовый режим с ЕС.
А шо ипло товарышу разбили(из Ливерпуля), так то портаейном - усугубили (с). Що?, Вони вже не в ЄС ?, тоді погнали, хлопці! Бей бритов, що-б кацапи боялися!Шапито!. *****, приехали бы эти фаны лет 30-45 назад, кінець радянської влади!
показати весь коментар
25.05.2018 22:57 Відповісти
У Франції кацапи, "понаєхавшие" вбили французського вболівальника. Різницю бачиш? Чи з-за порєбріку погано видно?
показати весь коментар
28.05.2018 01:27 Відповісти
Тебе более виднее ... из-за, ХЗ? что такое ,пареприка?
показати весь коментар
29.05.2018 22:06 Відповісти
"привилегиями безвизового режима"-чмошник блин.
показати весь коментар
25.05.2018 22:57 Відповісти
Ванятки мерекают: "Париж? Ну-у не зна-аю... Ули там делать, пивас, небось, дорого..."
показати весь коментар
25.05.2018 23:23 Відповісти
Так и я о том жеж и тудой жеж - от Азиопы подале, подале...(хоть и родичей там несть числа).
показати весь коментар
26.05.2018 00:00 Відповісти
хороший коментарий сам не ехал,и тут дел много а друзья да как вы описали так даж багаж не проверяли что удивило
показати весь коментар
25.05.2018 23:31 Відповісти
Буга-га-га-ха-ха-ха. Спасибо, знатно поржал. Зачетный троллинг лаптерогой бестолочи. Пускай жрут боярышник и в бессильной злобе ***** ножками.
показати весь коментар
26.05.2018 00:12 Відповісти
Если кто-то и насрет в безвиз, то это украинские власти, которые будут продавать украинский биометрический паспорт каждому вьетнамцу по цене Шенгенской визы! Об чем Хан и сказал, почти прямым текстом.
В Украине, в отличии от России одна беда - власть от быдла!
показати весь коментар
26.05.2018 07:13 Відповісти
"Опять таки - это касается борьбы с коррупцией..." - за 4 года коррупция осталась та же, не с этой властью с коррупцией бороться.
показати весь коментар
26.05.2018 11:30 Відповісти
Треба ще разок з'їздити насолодитися цивілізацією, поки через порохоригів не позбавили безвізового режиму
показати весь коментар
27.05.2018 12:12 Відповісти
такі як ти мали б "їздити" при януковочах)))
показати весь коментар
28.05.2018 01:31 Відповісти
А зараз що, не "при януковочах"?
показати весь коментар
29.05.2018 11:27 Відповісти
скажу так .я езжу каждый месяц по работе мне близко с Закарпатья и Словаки не парят а просто не успевают только надо знать че говорит когда спрашивают