7299 відвідувачів онлайн
8 230 37

Затриманий на Донеччині за перевезення марихуани чоловік повісився у відділенні поліції

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Донецькій області, інформує Цензор.НЕТ.

Туди його доставили вчора для проведення першочергових слідчих та оперативних дій. Чоловік 1982 року народження підозрювався в нелегальному наркообігу. Його зупинили прикордонники під час перевезення наркотичних речовин у великих розмірах у схованці авто через КПВВ. Чоловік віз 18 півторалітрових пляшок із речовиною, ймовірно, марихуаною.

Про факт повідомили співробітникам прокуратури. Спільно з ними провели огляд місця події.

Правоохоронці з'ясовують обставини того, що сталося.

Порушено кримінальні провадження за статтями "самогубство" та "перевезення наркотичних речовин у великих розмірах без мети збуту".

Топ коментарі
+23
Менти "кришували" - менти і повісили. Щоб не вякнув зайвого.
показати весь коментар
04.06.2018 10:53 Відповісти
+7
вьі призьіваете убивать работников мвд, сбу и прокуроров с судьями и депутатами-президентами ?
показати весь коментар
04.06.2018 11:16 Відповісти
+6
Трава не наркотик.
показати весь коментар
04.06.2018 10:52 Відповісти

Завантаження...