5773 відвідувача онлайн
4 804 14

Підприємств, які належним чином можуть утилізувати батарейки, в Україні немає, - Семерак

В Україні немає жодного підприємства, яке належним чином може утилізувати і переробляти батарейки, констатує міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

"Немає в Україні жодного підприємства, яке належним чином може утилізувати і переробити батарейки", - сказав він журналістам на конференції "Нова політика управління відходами - шлях до циклічної економіки", присвяченій впровадженню Національної стратегії управління відходами до 2030 року, у вівторок в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Також, зазначив міністр, ситуація з переробкою акумуляторів трохи краща.

Крім того, він додав, що реалізація Національної стратегії управління відходами до 2030 року передбачає ухвалення окремого закону "Про утилізацію батарейок" і закону "Про утилізацію побутової та радіоелектронної апаратури".

На думку Семерака, лише після того, як будуть створені відповідні умови, в Україну будуть приходити компанії, які здійснюють утилізацію.

Топ коментарі
+3
а ведь таки проблема!!(поверь)причём в квадрате!первое не способны утилизировать второе говорит о высокотехнологичности государства.(что даже утилизацию батареек не способно организовать)
показати весь коментар
05.06.2018 14:03 Відповісти
+2
при союзе вообще ни над чем не парились а наоборот ,,впаривали" как и нынешняя ,,правоприемница"(срашка) тебе в пример.
показати весь коментар
05.06.2018 14:27 Відповісти
+1
а в супермаркетах стоят специальные боксы "дюраселл" для юзаных батареек.
и куда они идут? на мусорку?
показати весь коментар
05.06.2018 13:45 Відповісти

Завантаження...