9643 відвідувача онлайн
27 357 150

Весь світ - майданчик для російської політики фальшивих новин, - Порошенко

Весь світ - майданчик для російської політики фальшивих новин, - Порошенко

Росія продовжує свою політику фальшивих новин, зокрема й звинувачення в фашизмі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

"Просто не вірте російським ЗМІ. Це є проста відповідь. Росія продовжує свою політику фальшивих новин, включаючи звинувачення у фашизмі. Ці звинувачення дуже небезпечні для демократії, і ми повинні боротися з цією проблемою фальшивих новин", - заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю іспанському виданню "El País". Таку думку Глава держави висловив, відповідаючи на запитання, що російські ЗМІ, зокрема РТ і "Спутнік" порівняли нинішню ситуацію в Україні з нацистською Німеччиною і стверджували, що український Парламент прославляє фашизм.

Відповідаючи на запитання, що після перемоги на виборах керівник телеканалу РТ називала Володимира Путіна "вождем", Петро Порошенко звернув увагу на те, що німецькою "вождь" перекладається як "фюрер" і нагадав, що Україна найбільше постраждала від нацизму в Другій світовій війні: "Ми були тими, хто найбільше постраждав під час Другої світової війни. У нас є генетична пам'ять про фашизм".

Глава держави також відповів на запитання про те, що Україна була "випробувальним майданчиком" для фальшивих новин, які потім розповсюджувалися на Заході, з використанням неточної та заплутаної інформації або дезінформації про літак рейсу МН17, збитий проросійськими бойовиками на Донбасі.

Він нагадав про завершення спільного розслідування щодо збиття MH17 у 2014 році, під час якого були отримані докази того, що саме Росія збила літак, убивши 298 осіб.

"Я не можу сказати, що Україна була випробувальним майданчиком. Весь світ є випробувальним майданчиком для російської політики фальшивих новин", - підкреслив Президент.

"Росія напала на Україну саме тому, що нам неприйнятна навіть думка залишатися в рамках Радянського союзу чи Російської імперії. Зверніть увагу на те, що Путін вважає найбільшою трагедією двадцятого століття не Другу світову війну або Голокост, а розпад СРСР", - додав Президент.

Топ коментарі
+28
Слышать это из пэтиных уст ,это как минимум смешно ...
показати весь коментар
05.06.2018 21:54 Відповісти
+25
Артист.
показати весь коментар
05.06.2018 21:52 Відповісти
+20
Хм. А с Бабченко разгонять волну во всех мировых сми это как называется ?
показати весь коментар
05.06.2018 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
тих, хто говорить правду, у світі грошей не *******, уви, це так
показати весь коментар
05.06.2018 22:39 Відповісти
Чуваки, я сейчас в командировке в Бердянске, так здесь на наши Т2 тюнеры кацапТВ настраивается. ЗРАДА!!!!!!
показати весь коментар
05.06.2018 22:33 Відповісти
там в голову гадят
показати весь коментар
05.06.2018 22:40 Відповісти
Не переживай, у меня прививка, я совок помню
показати весь коментар
05.06.2018 22:47 Відповісти
Ось на ОРД читаю: https://ord-ua.com/2018/06/05/smotryashij-ot-poroshenko-igor-kononenko-prodolzhaet-skupku-golosov-na-kievshine/ Смотрящий от Порошенко Игорь Кононенко продолжает скупку голосов на Киевщине , и такої інформації про самих чесних поців навалом в інеті......
показати весь коментар
05.06.2018 22:37 Відповісти
а еще в инете много информации об инопланетянах
показати весь коментар
05.06.2018 23:02 Відповісти
угу, і про них є, все на тарілках літають та світле майбутнє проповідують....для лохів
показати весь коментар
05.06.2018 23:23 Відповісти
інороссіянах
показати весь коментар
05.06.2018 23:38 Відповісти
как тот лось-инопланетянин (настоящий) который по официальной версии СБУ подорвал склады в Калиновке
показати весь коментар
05.06.2018 23:56 Відповісти
Шо,и 5 Анал тоже?
показати весь коментар
05.06.2018 22:43 Відповісти
ні, то партнер по славленню ВОШЬдей
показати весь коментар
06.06.2018 07:10 Відповісти
...то є так пан президент,але під носом теж є ворог,якого до речі треба вішати...!https://www.facebook.com/investigateua/photos/a.360632641037101.1073741828.315399162227116/483146798785684/?type=3&theater СМИ ОПУБКОВАНЫ СЕНСАЦИОННЫЕ ФАКТЫ ПРИЧАСТНОСТИ СЫНА ВСП НИКОЛАЯ ГУСАКА К ПОДРЫВНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПРОТИВ УКРАИНЫ...
Весь світ - майданчик для російської політики фальшивих новин, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1140
показати весь коментар
05.06.2018 23:02 Відповісти
Ну так Гарант лично одобрял этих честнейших и справедливейших
показати весь коментар
05.06.2018 23:21 Відповісти
Оффшорный президент противопоставил всем правду!... Свою правду...
показати весь коментар
05.06.2018 23:05 Відповісти
Весь світ - майданчик для російської політики фальшивих новин, - Порошенко - Цензор.НЕТ 7237
показати весь коментар
05.06.2018 23:09 Відповісти
Очень не хватает продолжения "...и враг не в кремле, а на Банковой.." да? Ослиные уши лишнехромосомных далеко видны.
показати весь коментар
06.06.2018 09:52 Відповісти
Весь мир - театр...
И люди в нем - актёры...
показати весь коментар
05.06.2018 23:13 Відповісти
Озвучення хрестоматійних істин, як правило, нінащо не впливає.
показати весь коментар
05.06.2018 23:18 Відповісти
Зато недорого...
показати весь коментар
05.06.2018 23:24 Відповісти
Тільки на Порошенка і надія.
показати весь коментар
05.06.2018 23:38 Відповісти
Больше надеяться не на что...
показати весь коментар
05.06.2018 23:41 Відповісти
Порошенко на второй срок... Кто как не он?
показати весь коментар
05.06.2018 23:58 Відповісти
есть варианты? сгорел сарай гори и хата?
показати весь коментар
06.06.2018 00:03 Відповісти
Срок он, безусловно, получит...
показати весь коментар
06.06.2018 00:08 Відповісти
пожизненный и с конфискацией.
показати весь коментар
06.06.2018 08:25 Відповісти
Хоча й давно нам відому, але ще не всім іспанцям відому цілком правильну інформацію сказав президент Порошенко (судячи з цієї статті).
Приємно розуміти, що це слова нашого керівника, що дає надію на те, що він сам не буде вже вірити словам керівництва російського бандитського режиму. І завдяки цьому не повториться вже ніколи ніяких "зелених коридорів" з-під Іловайська.
показати весь коментар
06.06.2018 02:48 Відповісти
як же я поважаю нашого Пороха! він однозначно мае стати Президентом вдруге!
показати весь коментар
06.06.2018 08:25 Відповісти
Срок он, безусловно, получит...
Желательно пожизненный и с конфискацией., чтобы другим не повадно было.
Пора прекращать грабеж страны.
показати весь коментар
06.06.2018 08:29 Відповісти
молодець, трололох ватний- все висрав чітк по методічке. навіть сам собі лайк поставив. можеш отримати пляшечку бояри
показати весь коментар
06.06.2018 10:01 Відповісти
Не всё плохо было в фашизме, но всё плохое от фашизма сидит в Кремле.
показати весь коментар
06.06.2018 08:58 Відповісти
Да, всё плохое от фашизма сидит в Кремле, и от фашизма много чего было плохого и не просто плохого, а кошмарного и это еще мягко сказано - достаточно лишь вспомнить концлагеря.
показати весь коментар
06.06.2018 10:26 Відповісти
Давай лучше о хорошем.
Фашисты в Германии и Италии перестреляли почти всех преступников. Справедливости ради, в Германии были национал-социалисты, но суть это не меняет.
А вот концлагеря были переполнены чиновничьим ворьём.
Немцы очистили власть от генетического ворья и Германия очень быстро восстановилась после ограбления версальским договором и разграбления внутренними негодяями.
Так что...
Если плодящееся ворьё в Украине - это правильно, это классно, это так надо и это "торжество демократии", то нам не по пути.
показати весь коментар
06.06.2018 11:39 Відповісти
Заявляти таке після спектаклю для бидла з бабчєнкою може лише повний ідіот
показати весь коментар
06.06.2018 09:43 Відповісти
Лоліті треба своєю країною зайнятись. А то провів "потужні реформи" і думає, що може займатись якоюсь х****
показати весь коментар
06.06.2018 10:33 Відповісти
Так он и занимается - грабит, как в последний раз.
показати весь коментар
06.06.2018 11:07 Відповісти
Ну дык кто тебе, барыге жырному, мешает превратить мир в площадку для украинского вещания правдивых новостей? Мож денег у тя маловато, а???? Или мож материала маловато? Мало ты открываешь школ, детсадиков, подземных переходов, туалетов, собачьих будок?
показати весь коментар
06.06.2018 12:03 Відповісти
И ВСЕМ МИРОМ НЕОБХОДИМО ЭТО ПРЕКРАТИТЬ !!!
показати весь коментар
06.06.2018 12:32 Відповісти
Падлошенко твої олігархічні СМІ в Україні такі ж справжні та чесні як твій "справжній"соєвий шиколяд
показати весь коментар
06.06.2018 13:02 Відповісти
Путин врет. Нет сомнений. Но и Порошенко не говорит правду. Хотя бы вспомнить последнюю историю с Бабченко. Паталогический брехун Рошенко- позор Украины. Не думаю что идея с убийством и воскрешением Бабченко принадлежит Грицаку. Скорее это идея Порошенко. Его стиль.
показати весь коментар
06.06.2018 13:50 Відповісти
А Украина площадка для воровства , грабежа банды офшорного брехуна