10035 відвідувачів онлайн
10 578 43

Головою НКРЕКП обрано Оксану Кривенко. ФОТО

Головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), обрано Оксану Кривенко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті Регулятора.

Сьогодні відбулося закрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на якому Головою НКРЕКП обрано Оксану Кривенко. Вона стала першою в історії жінкою, яка очолила український Регулятор.


Фото: сайт НКРЕКПГоловою НКРЕКП обрано Оксану Кривенко 01

Оксана Кривенко народилася у 1974 році в м. Свердловськ Луганської області. У 1996 році закінчила Київський державний економічний університет, отримала диплом магістра за спеціальністю "Економіка підприємства"; програма "менеджмент проектів та консалтинг". У 2010 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність "Нафтогазопроводи та нафтогазосховища", спеціалізація – обслуговування, ремонт і реконструкція трубопроводів, кваліфікація – інженер-механік. За результатами відкритого конкурсного відбору 29 травня 2018 року призначена на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення членом НКРЕКП працювала в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на посаді заступника директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері.

"Дякую членам НКРЕКП за довіру та запевняю, що докладу максимальних зусиль для забезпечення безперебійної роботи Регулятора. Наша стратегія та головна мета – ефективний Регулятор, який працюватиме системно над усіма викликами та проблемами, з курсом на реформи для створення ефективних ринків. Ми прагнемо неупередженого, прозорого та відкритого регулювання з урахуванням інтересів як споживачів, так і надавачів послуг", - зазначила Голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Топ коментарі
+22
Уже небось домик с землицей себе под Киевом присматривает, автосалоны элитные посещает. .....Роттердам ++, Дюссельдорф ++......
показати весь коментар
06.06.2018 12:39 Відповісти
+17
Это плохо для граждан Украины, или хорошо? В каком подразделении Рошен она работала?
показати весь коментар
06.06.2018 12:36 Відповісти
+14
Теперь рехформы в виде неоднократного повышения тарифов до рыночных величин грянут с небывалой потужнистю и ришучестю.
показати весь коментар
06.06.2018 12:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это плохо для граждан Украины, или хорошо? В каком подразделении Рошен она работала?
показати весь коментар
06.06.2018 12:36 Відповісти
як в якому?так в тексті статтіпишеш ж - НКРЕКП))
показати весь коментар
06.06.2018 15:22 Відповісти
Скоріш всього в Вашому. І причому тут Рошен, якщо щн до "рошена" пройшла приватизація облєнерго, шахт, свердловин. Все це проходило без його участі. А де ви тоді були коли цим фактично заволодів пан Ринат та йнші одіозні фінури? Навіщо дурити масу яка не може аналізувати. Як кажуть "все было украдено до нас".
показати весь коментар
06.06.2018 16:37 Відповісти
Смешное вы. Нынешние уже почти все поотжимали у папередников или стали 50 на 50...как в плёнках Онищенка, партнёры и крыша!
показати весь коментар
06.06.2018 17:00 Відповісти
И где эта кривенка ? Там как минимум две курицы зубы сушат.
показати весь коментар
06.06.2018 12:36 Відповісти
Видимо, цветастая....
показати весь коментар
06.06.2018 12:38 Відповісти
родилась в Лугандонской области городок Свердовск.. ну ну дальше можно не читать.....
показати весь коментар
06.06.2018 14:39 Відповісти
Дальше - Ивано-Франковск
показати весь коментар
06.06.2018 18:30 Відповісти
Уже небось домик с землицей себе под Киевом присматривает, автосалоны элитные посещает. .....Роттердам ++, Дюссельдорф ++......
показати весь коментар
06.06.2018 12:39 Відповісти
Ну так Ахметка за год поднял миллиард баксов, есть на кого равняться.
показати весь коментар
06.06.2018 12:45 Відповісти
Поднял, благодаря НКРЭКУ и его прародителю (Указ Президента Украины № 715/2014 от 10 сентября 2014 года). Еще кто-то сомневается в результате удорожание газа до 12 грн?
показати весь коментар
06.06.2018 13:46 Відповісти
Теперь рехформы в виде неоднократного повышения тарифов до рыночных величин грянут с небывалой потужнистю и ришучестю.
показати весь коментар
06.06.2018 12:42 Відповісти
Хмм.. инженер-механик в области энергетики?
показати весь коментар
06.06.2018 12:42 Відповісти
Торговец карамельками Рошен, теперь вот это.......Хитро было бабу назначить. Ну чтоб по морде нельзя было дать. Чем ближе к выборам тем ситуация будет накаляться.
показати весь коментар
06.06.2018 12:46 Відповісти
И причем здесь выборы. Эта структура должна работать в государстве. Выше я уже писал, причем здесь "Рошен", что вы отдали почти в одни руки все, что связано с энергетикой. А теперь хотите обвинить крайнего. Спросите у Кучмы и Ленетимного. Все раздеребанило при них. И вы теперь хотите, чтобы они бесплатно вам давали элетроэнергию., уголь и т.п. А как вернуть это назад, да никак. Право собственности.
показати весь коментар
06.06.2018 16:42 Відповісти
фото майбутніх мультиміліонерів...
показати весь коментар
06.06.2018 12:43 Відповісти
ну-ну...
показати весь коментар
06.06.2018 12:44 Відповісти
Ничего не изменилось,просто вовк,ушел от ответственности,за свои шахеры,а назначили бывшую заступныцю вовка,ничего не ждите,груговорот га..вна в природе.
показати весь коментар
06.06.2018 12:45 Відповісти
при парашенці!? без найменшого сумніву.
показати весь коментар
06.06.2018 12:53 Відповісти
справу проти вовка НАБУ ще не закрило.... поживемо - побачимо....якщо дасть свідчення, хто його підштовхнув ротердамити, то, можливо, і не сяде
показати весь коментар
06.06.2018 13:39 Відповісти
м-да, и где их таких берут?!
показати весь коментар
06.06.2018 12:46 Відповісти
Коренная уроженка лугандонии. Как-то прям навязчиво даже .
показати весь коментар
06.06.2018 13:02 Відповісти
Главой НКРЭКУ избрана Оксана Кривенко - Цензор.НЕТ 5416
показати весь коментар
06.06.2018 12:46 Відповісти
.... В 2010 году окончила Ивано-Франковский национальный технический университет. обслуживание, квалификация - инженер-механик. По результатам открытого конкурсного отбора 29 мая 2018 г. была назначена на должность члена Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг.Источник: https://censor.net/n3070006
Ну а сегодня уже и еще выше взяла должность!!!!!!

головскружительная корьера,
от инженера механика по обслуживанию

АЖ до цельного скважинного всеобщеначальника.

Ждем повышения тарифов на очередные 100500%.

На 70% с 6800 до 11000 за 1 тыс куб м гросман уже пообещал с 1 июля.
показати весь коментар
06.06.2018 12:47 Відповісти
стопудово чья-то соса
показати весь коментар
06.06.2018 13:04 Відповісти
Всех плательщиков по тарифам НКРУЭКУ "поздравляю" по последнему рейтингу Ахметов поднялся в мировом рейтинге на 111 позиций! Или соболезную......
показати весь коментар
06.06.2018 12:48 Відповісти
Он же бизнес партнёр Парашенка.
показати весь коментар
06.06.2018 12:49 Відповісти
"Спасибо членам НКРЭКУ за доверие и уверяю, что приложу максимальные усилия для обеспечения бесперебойной работы регулятора"!!!!.......А може краще пообіцяла б прикладання зусиль, щоб захистити інтереси простих людей від свавіль можновладців?!!!! Але це щось я дурість ляпнув - як можна захистити інтереси простих людей від свавіль можновладців, коли ці можновладці на відповідну посаду її і призначили...... Источник: https://censor.net/n3070006
показати весь коментар
06.06.2018 12:49 Відповісти
при парашенці!? без найменшого сумніву.
показати весь коментар
06.06.2018 12:54 Відповісти
Смерть мародёрам
показати весь коментар
06.06.2018 13:01 Відповісти
А навіщо воно взагалі здалося,це нкреку (тьху,пляттт)? Мабудь, тільки для того,шоб всі там отримували економічно обгрунтовану зарплатню в 1-2 мільйони щомісячно...
показати весь коментар
06.06.2018 13:02 Відповісти
Очевидно же: для легитимизации и оправдания грабежа.
показати весь коментар
06.06.2018 13:17 Відповісти
"Інженер-механік" після "Економіка підприємства"? Щось тут не так. Навпаки -- можна, але так?
Тоді зрозуміла "логіка" її призначення на місце "вовка".
показати весь коментар
06.06.2018 13:23 Відповісти
Аггга, о народе ни слова, усьо о рейхформа- та ще падлюка, по пг служному списку видно..
показати весь коментар
06.06.2018 13:25 Відповісти
Так, что, можно расчитовать на формулу "Роттердам -" ?
Или скорее на формулу "Роттердам +++"?
показати весь коментар
06.06.2018 13:25 Відповісти
Прочел коменты и ужаснулся Лохи не поняли какое счастье на них обрушилось В тандэме с Гросей трусельным Она себя покажет очень скоро Будут нас ротэрдамить так сказать с новыми силами
показати весь коментар
06.06.2018 13:35 Відповісти
Новыми членами энергетического регулятора стали Оксана Кривенко, представитель ДТЭК Елена Антонова, представитель "Укргидроэнерго"Александр Фармагей, Дмитрий Коваленко ("Укрэнерго") и сотрудник Госэнергоэффективности Евгений Маглеванный.
Короче Кривенко свадебный генерал.Ширмочка.Хороводить буде Ленка Антонова
показати весь коментар
06.06.2018 13:52 Відповісти
Вона керувала департаментом, який розробляв питання " АБОНПЛАТИ ЗА ГАЗ " !


Так шо Народ, возрадуйтесь! Скоро будемо платити всі ще абонплату за газ !




Жити по - новому !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.06.2018 14:01 Відповісти
Так це невідворотньо як діти в школу Соєва ляшковня нічого не робить з того що не принесе їм вигоди Вони вже в офшорах навіть трасти повідкривали Сліпі і зрячі Щоб в них грошики з абонплати скирдувати Але шось атаман соєвих аферистів бздиканув Але вони цієї ідеї ніколи в житті не залишать Тим паче що тільки рік царювать залишилось
показати весь коментар
06.06.2018 14:11 Відповісти
Хлебное местечко. Она классный специалист по сохранению энергетики?
показати весь коментар
06.06.2018 14:20 Відповісти
Будет весело - Оксана Кривенко, разрабатывала идею введения абонплаты за подключение газа (в интересах облгазов).
показати весь коментар
06.06.2018 16:31 Відповісти
конешно...не "женщина третьего тсячелетия"...но цю хоть бэз водки можно...
показати весь коментар
06.06.2018 16:55 Відповісти
Сплочённая команда. У всех - верхняя пуговица застёгнута, нижняя - расстёгнута.
показати весь коментар
06.06.2018 18:35 Відповісти