9445 відвідувачів онлайн
30 748 128

Порошенка запросять на саміт НАТО в липні, - Столтенберг

Президент України Петро Порошенко буде запрошений у липні на саміт НАТО в Брюссель.

Про це заявив Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Президент Порошенко буде запрошений на саміт НАТО. Ми поки ще не вирішили, у якому форматі буде проходити і якого роду буде ця зустріч, але його запросять, бо ми вже вирішили, що проведемо зустріч партнерів щодо операції "Рішуча підтримка", - сказав Столтенберг у четвер на прес-конференції в Брюсселі, де відбувається зустріч міністрів оборони Альянсу.

"Потрібно буде подивитися, у якому форматі ми проведемо зустріч на цьому саміті. Але в будь-якому разі президент Порошенко буде запрошений", - повторив Генсек організації, відповідаючи на запитання, чи відбудеться "на полях" саміту засідання комісії НАТО-Україна на вищому рівні.

Нагадуємо, Міністерство закордонних справ Угорщини заявило 26 вересня 2017 року про намір країни блокувати зближення України з ЄС і НАТО через закон про освіту.

Угорщина вже тричі блокувала проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів через претензії до мовної статті українського закону про освіту. Угорська влада пояснила, що в такий спосіб вона чинить тиск на Україну, вимагаючи перегляду мовної норми закону про освіту. Згодом міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто пообіцяв заблокувати участь президента Порошенка в саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі в липні 2018 року.

Топ коментарі
+12
один політик їздить заключати газові котракти в москву хіхікаючи інший їздить на саміти нато !!!!!
показати весь коментар
07.06.2018 22:40 Відповісти
+12
Где ничего не решает, ну то такэ. С принцем встретился и пэрэрэмога
показати весь коментар
07.06.2018 22:43 Відповісти
+12
Всегда приятно читать такие новости: понимаешь, что страна шагнула вперед за последние несколько лет.
показати весь коментар
07.06.2018 22:46 Відповісти

Завантаження...