14396 відвідувачів онлайн
16 726 69

Канада проти повернення Росії в G8

Канада проти повернення Росії в G8

Канада не вважає за можливе повернення Росії у Велику вісімку (G8).

Про це CBC News заявив прес-секретар міністра закордонних справ Канади Адам Остен, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Наша позиція щодо цього не змінилася", - сказав Остен, відповідаючи на запитання про можливе поновлення членства Росії у G8.

Як відомо, колишній прем'єр-міністр Канади  Стівен Гарпер у 2015 році заявив, що повернення Росії до G8 неможливе, поки при владі у країні перебуває Володимир Путін. "Канада буде рішуче виступати проти повернення Путіна за цей стіл перемовин будь-коли. Повернення Путіна вимагало б консенсусу, а його ніколи не буде", - сказав Гарпер.

Раніше американський президент Дональд Трамп висловився за відновлення членства Росії у Великій вісімці. Його підтримав прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Росію виключили з Великої вісімки після окупації Криму в 2014 році.

Топ коментарі
+18
Крым - это Украина.
показати весь коментар
08.06.2018 19:57 Відповісти
+16
Крым дома?НЕТ, то о чем базар, пардон, разговор.
показати весь коментар
08.06.2018 19:51 Відповісти
+12
Нефиг путина баловать. Место Путина под шконкой.
показати весь коментар
08.06.2018 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Крым дома?НЕТ, то о чем базар, пардон, разговор.
показати весь коментар
08.06.2018 19:51 Відповісти
Крым - это Украина.
показати весь коментар
08.06.2018 19:57 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=5ZqtBu27by0 Хйуло воно і в Африці хйуло - YouT

https://www.youtube.com/watch?v=5ZqtBu27by0

Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 8340
показати весь коментар
08.06.2018 20:43 Відповісти
Нефиг путина баловать. Место Путина под шконкой.
показати весь коментар
08.06.2018 19:51 Відповісти
Порошенко должен вывести весь свой бизнес из России.
До сих пор он это не сделал.
показати весь коментар
08.06.2018 20:02 Відповісти
А кто тебе сказал, что у Порошенко есть бизнес в России?
показати весь коментар
08.06.2018 20:20 Відповісти
та гризодуба)(уя по ходу п"яний акушер діставав...на підлогу ураніл...
показати весь коментар
08.06.2018 21:06 Відповісти
А когда уронил, упал сверху и нечаянно привсунул ему
показати весь коментар
08.06.2018 21:35 Відповісти
Оценить президента Порошенко с налета не получится.
показати весь коментар
08.06.2018 21:40 Відповісти
да ти шо....парашенко ваащє святий! ні бізнесу в )(уйлостані,ні офшорів.....канхветка а не през.
показати весь коментар
08.06.2018 21:04 Відповісти
А у тебя есть доказательства, что у Порошенко есть бизнес в Рашке? И какие же?
показати весь коментар
08.06.2018 21:38 Відповісти
Тебе тот же вопрос. Своих здесь ищешь?
показати весь коментар
14.06.2018 18:27 Відповісти
точно дурак....
показати весь коментар
14.06.2018 22:46 Відповісти
Кто тебе сказал, что у Порошенко вообще есть бизнес? Он же 20 лет на госслужбе, какой бизнес? Одна государственная зарплата!
показати весь коментар
09.06.2018 08:32 Відповісти
Так тоже можно сказать. Обвинять Порошенко в своих неудачах может только не совсем умный человек.
показати весь коментар
09.06.2018 11:37 Відповісти
Его место в сортире.
показати весь коментар
08.06.2018 21:04 Відповісти
Это точно.
показати весь коментар
08.06.2018 21:33 Відповісти
Пока 2:1 в пользу Хутина .
показати весь коментар
08.06.2018 19:53 Відповісти
Трамп тролить Меркель, а тут вже галас здійнявся...)))
показати весь коментар
08.06.2018 19:54 Відповісти
да, он хочет ботоксного за столом в роли кого? там написано
показати весь коментар
08.06.2018 19:57 Відповісти
Він не хоче ПП-2, якого хоче Меркель.
показати весь коментар
08.06.2018 19:59 Відповісти
Трампу постоянно и очень хочется секса с ******. Старому извращенцу женщины уже не нужны
показати весь коментар
08.06.2018 19:55 Відповісти
Росію ігнорять через порушення міжнародного права. Тут нема заслуги України чи ще когось. Це порушення основних принципів правопорядку. Могли б заігнорити ще через Грузію, але вже після України - то вже взагалі аут. Це як хочете - європейські принципи порядності. Бажаю вам в таке положення не потрапити. Не можна поводити себе як агресивна мавпа, а потім кричати, що хтось там не хоче з мавпою знатись.
показати весь коментар
08.06.2018 19:55 Відповісти
Да харошь сказки расказывать. Особенно насмешил про ывропейцев и принципы порядочнисти))) Жги ещё))) Эти твои порядочные ывропейцы самые первые бегут с ****** в засос целоваца, и сотрудничают с ним по полной. А ты тут такие сказки на ночь глядя травишь
показати весь коментар
08.06.2018 20:09 Відповісти
ти на Україну краще дивись, а не займайся дурницями. Люди всі різні, а принципи одні.
показати весь коментар
08.06.2018 20:20 Відповісти
сам-то понял что сморозил?..
показати весь коментар
08.06.2018 20:39 Відповісти
Кондрат, а ты с Кондратием еще не знаком? Скоро повстречаетесь и познакомитесь, когда заСраха начнет трещать по швам и валиться...
показати весь коментар
08.06.2018 21:54 Відповісти
Похоже что в ютуб будет публичная казнь кацапни:
Канада против возвращения России в G8 - Цензор.НЕТ 3360
показати весь коментар
08.06.2018 20:01 Відповісти
Так игиловцы же в-основном свои, эрэфские! Может и не тронут братву...
показати весь коментар
08.06.2018 20:04 Відповісти
это хорошо, даже очень хорошо.
показати весь коментар
08.06.2018 20:24 Відповісти
Так ИГИЛ - это переодетый ФСБ
показати весь коментар
08.06.2018 21:49 Відповісти
Ну ,какие же они террористы , это повстанцы- ополченцы, борющиеся с кровавым диктаторским режимом Асада
показати весь коментар
08.06.2018 21:58 Відповісти
Так 2 или 3?
показати весь коментар
08.06.2018 22:42 Відповісти
Им только на пользу. Кацапы очень уважают одного из зачинателей хедхантеного бизнеса в России - Рамзана Кадырова. В 16 лет начал...
показати весь коментар
08.06.2018 23:32 Відповісти
восьмёрка? найди бензоколонку с одного раза))
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 5140
показати весь коментар
08.06.2018 20:04 Відповісти
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 3634
показати весь коментар
08.06.2018 20:06 Відповісти
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 5594
показати весь коментар
08.06.2018 20:21 Відповісти
Пора обьявлять Канаде войну и сдаваться. С нашими олигархами страна живет по Гройсману - не будет кредитов - не будет страны. Поднадоело быть попрошайками.
показати весь коментар
08.06.2018 20:07 Відповісти
Рыжий с работой справляется неплохо. Затеял тарифные войны с ЕС и Канадой, внес раскол в G7 ( уже звучат рассуждения о G 6+1), спас от санкций китайскую ZTE. ***** на будущей их встрече погладит Орангуана по головке.
показати весь коментар
08.06.2018 20:09 Відповісти
Ну отчего ты думаешь,русский,шо я буду отвечать на вопросы полуживотного?
показати весь коментар
08.06.2018 20:19 Відповісти
Мах привет, по постам казламордых здесь, сделал вывод - чем больше людей на планете их ненавидят и презирают, тем больше они гордятся...
я не Гудименко - он бы написал более развёрнуто...)))\я пишу кратко...\
показати весь коментар
08.06.2018 20:33 Відповісти
ты заметил как быстро и сразу твой собеседник согласился на "полуживотного"?
моментально на на себя напялил - "а я и не просил мне отвечать......".
понимает зверек кто оно такое.
показати весь коментар
08.06.2018 20:55 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2018 21:00 Відповісти
Тайная процедура приёма в G8 диктаторов. Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 353
показати весь коментар
08.06.2018 20:11 Відповісти
А тим часом сьогодні у Львові !

https://zaxid.net/do_lvova_na_viyskovi_navchannya_pribulo_pyat_litakiv_zi_ssha_n1458655 До Львова прилетіли п'ять американських військових літаків KC-135 Stratotanker
показати весь коментар
08.06.2018 20:22 Відповісти
це файна новина,особливо для кацапів..
показати весь коментар
08.06.2018 20:39 Відповісти
Тихо.... Скоро на говерлі Штатівські боєголовки в сторону кацапії розміщені будуть ! Так блище!
показати весь коментар
08.06.2018 20:49 Відповісти
До Львова для участі у військових навчаннях прибули літаків-паливозаправників KC-135 Stratotanker Повітряних сил США. За повідомленням http://www.usafe.af.mil/News/Press-Releases/Article/1538816/a-fifth-kc-135-stratotanker-arrives-in-ukraine/ офіційного сайту Повітряних сил США у Європі та Африці, чотири літаки KC-135 Stratotanker здіснили посадку в Міжнародному аеропорту «Львів» у п'ятницю і суботу, 1-2 червня. Ще один такий літак прилетів до Львова у четвер, 7 червня.
Разом з літаками до Львова прибуло близько 150 осіб персоналу. Фото одного з літаків https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10217161287010376&set=a.1851323488929.111244.1416020854&type=3&theater опублікував на своїй сторінці у Facebook відомий споттер Віталій Трубников.
Американські літаки прилетіли до Львова з кількох авіабаз: RAF Mildenhall (Велика Британія), McConnell AFB (Канзас, США), Beale Air Force Base (Каліфорнія, США) і бази Національної гвардії США в Іллінойсі.
Розгортання KC-135 в Україні - це частина американської стратегії захисту європейських союзників, зміцнення безпеки в Східній Європі та покращення військової взаємодії між країнами-членами НАТО та партнерами.
Літаки https://uk.wikipedia.org/wiki/Boeing_KC-135_Stratotanker KC-135 Stratotanker братимуть участь в навчальних місіях з 4 по 16 червня 2018 року. Їх використовують для збільшення радіусу дії стратегічних бомбардувальників.
показати весь коментар
08.06.2018 20:22 Відповісти
....знищити останню імперію зла ,а те що лишиться в межах московського улуса ніяк не потягне даже причіпом до великої сімки
показати весь коментар
08.06.2018 20:24 Відповісти
Шановні добродії, допоможить, будь ласка, проросійському пітарасу https://www.youtube.com/watch?v=51RemSeAJlU Житель Донбасса получил паспорт РФ и остался без пенсии Я пропоную надати йому якусь корисну пораду, наприклад менше їсти, або більше працюВАТИ, менше хворіти, тощо. Гроші йому не потрібні.
показати весь коментар
08.06.2018 20:35 Відповісти
Канада настоящий союзник Украины.
показати весь коментар
08.06.2018 20:36 Відповісти
Трамп троллит меркель, не нужно это даже обсуждать.
показати весь коментар
08.06.2018 20:37 Відповісти
путін вже валізи на саміт спакував
показати весь коментар
08.06.2018 20:41 Відповісти
Є ще в політиці розумні та виважені люди..
показати весь коментар
08.06.2018 20:40 Відповісти
http://tvoemisto.tv/news/lvivskyy_aeroport_pryynyav_pyat_amerykanskyh_viyskovyh_litakiv_foto_93696.html ЛЬВІВСЬКИЙ АЕРОПОРТ ПРИЙНЯВ П'ЯТЬ АМЕРИКАНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ ЛІТАКІВ. ФОТО

Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 8809
показати весь коментар
08.06.2018 21:15 Відповісти
Нічого не змінилося за майже 30 років ..Тіж самі * повітряні бензовози*
показати весь коментар
08.06.2018 21:23 Відповісти
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 2315
показати весь коментар
08.06.2018 21:20 Відповісти
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 2044
150 осіб персоналу та п'ять літаків-заправників KC-135 Stratotanker прибули до Міжнародного аеропорту у Львові, де вони будуть літати в рамках навчальних місій з 4 по 16 червня 2018 року. Про це на своїй сторінці у https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10217161287010376&set=a.1851323488929.111244.1416020854&type=3&theater Facebook повідомив плейн-спотер Віталій Трубніков.
Два KC-135 прилетіли 1-2 червня з авіабази RAF Mildenhall, Велика Британія, один з McConnell AFB, штат Канзас, і ще один прилетів з Іллінойсу і належить до Нацгвардії США. Пізніше, у четвер 7 червня, до них приєднався ще один літак.
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 8012

=============================================================
Сьогодні у Львові !
показати весь коментар
08.06.2018 21:22 Відповісти
Канада проти повернення Росії в G8 - Цензор.НЕТ 626
показати весь коментар
08.06.2018 21:24 Відповісти
https://bbcccnn.co/krimskomu-mostu-hana-vse-tilki-pochinayetsya-podivitsya-shho-tam-robitsya-video/
показати весь коментар
08.06.2018 21:27 Відповісти
Кримському мосту хана.
показати весь коментар
08.06.2018 21:28 Відповісти