10372 відвідувача онлайн

Командування гібридних військ на Донбасі скасувало обмеження на застосування найманцями зброї на передовій, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Російські найманці, які перебувають на бойових постах, одержали право обстрілювати позиції Об'єднаних сил без отримання дозволу командирів підрозділів. У такий спосіб противник створив додаткові умови для провокування відкриття вогню у відповідь з метою загострення обстановки вздовж лінії розмежування", - йдеться в повідомленні.

Водночас, як зазначили в ГУР, окупанти збільшили кількість професійних знімальних груп, які фіксують т.зв. порушення режиму припинення вогню українською стороною для підготовки пропагандистських матеріалів і поширення російськими федеральними та підконтрольними російській окупаційній владі ЗМІ.

Топ коментарі
+34
в предверии очередной "олимпиады" у козломордых наступает шизофреническое обострение. Может и нашим разрешат применять оружие без ограничения.
показати весь коментар
12.06.2018 13:57 Відповісти
+28
Украина забьёт на ЕС и возьмёт пример с Израиля .
показати весь коментар
12.06.2018 14:02 Відповісти
+25
Так в первую очередь нужно херячить тех кто снимает, а потом козломордных лишенцев. Последние никуда не денутся. А вот для "херовых режисеров" будет время подзадуматься, после того как груз-200 кацапских журнашлюх в мордор караваном пойдет. В ответ на обвинение кацапии и их друзей, в Украине должно быть несколько слов нех....й шастать без намордника, а тем более приглашения, по святой земле Киевской Руси.
показати весь коментар
12.06.2018 14:20 Відповісти

Завантаження...