Командування гібридних військ на Донбасі скасувало обмеження на застосування найманцями зброї на передовій, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони.
"Російські найманці, які перебувають на бойових постах, одержали право обстрілювати позиції Об'єднаних сил без отримання дозволу командирів підрозділів. У такий спосіб противник створив додаткові умови для провокування відкриття вогню у відповідь з метою загострення обстановки вздовж лінії розмежування", - йдеться в повідомленні.
Водночас, як зазначили в ГУР, окупанти збільшили кількість професійних знімальних груп, які фіксують т.зв. порушення режиму припинення вогню українською стороною для підготовки пропагандистських матеріалів і поширення російськими федеральними та підконтрольними російській окупаційній владі ЗМІ.
Топ коментарі
+34 Русскоязычный
показати весь коментар
12.06.2018 13:57 Відповісти Посилання +28 Envoy
показати весь коментар
12.06.2018 14:02 Відповісти Посилання +25 Анатолий Воробей #418292
показати весь коментар
12.06.2018 14:20 Відповісти Посилання