6723 відвідувача онлайн
15 168 46

Використання казачих воєнізованих угруповань на ЧС-2018 компрометує проведення офіційного заходу ФІФА, - Турчинов

Використання казачих воєнізованих угруповань на ЧС-2018 компрометує проведення офіційного заходу ФІФА, - Турчинов

Серед членів російських воєнізованих формувань, які беруть участь у забезпеченні правопорядку під час проведення Чемпіонату світу з футболу, ідентифіковано бойовиків казачих загонів, які брали участь у негласних військових кампаніях в Україні та Сирії, у спонсоруванні яких Київ і Вашингтон звинувачують Москву.

Про це з посиланням на Reuters повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами керівництва казаків і місцевих чиновників, понад 800 членів щонайменше шести місцевих казачих організацій патрулюватимуть вулиці, зони для вболівальників і тренувальні бази футбольних команд протягом п'ятитижневого чемпіонату, який стартує цього четверга.

Щонайменше 19 членів цих груп були ідентифіковані агентством Reuters як особи, що воювали або в лавах підтримуваних Москвою сепаратистів на сході України, або в складі спонсорованих Кремлем приватних військових компаній, які надають підтримку в Сирії союзнику Москви - президенту Башару Асаду.

Секретар Національної Ради безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов вважає неприйнятним залученням казаків до підтримання правопорядку під час футбольного чемпіонату світу, який відбувається в Росії.

"Використання казачих воєнізованих угруповань - це, з одного боку, свідчення нездатності російського керівництва забезпечити правопорядок під час Чемпіонату світу з футболу 2018 року за допомогою державних силових структур, а з другого, - ставить під загрозукомпрометація проведення офіційного заходу ФІФА", - сказав Турчинов у коментарі агентству Reuters.

"Я вважаю неприйнятним схвалення подібних дій світовою спільнотою", - додав глава РНБО.

Топ коментарі
+17
Точно. Пусть кизяки стегают там всех нагайками и поднимают международный престиж России.
показати весь коментар
14.06.2018 13:32 Відповісти
+14
А за кого переживать ? Если кизячки и наваляют придуркам приехавшим из Украины по развлекаться на футбол- то правильно сделают ! Если еще и посадят за терроризм пару сотен человек- то вообще будет прекрасно . Идиотов надо учить !!!
показати весь коментар
14.06.2018 13:31 Відповісти
+10
Сегодня 4 июня 2014 года украинская армия из Первого батальона 54 Бригады стерла в порошок позиции КацаКрысинов из "легендарной кацаПсинской группы "К-2".Видео в Фейсбуке...Мочите сцук Плешивого Педофила... шоб аж Гай трясся их матери..
показати весь коментар
14.06.2018 13:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А, он при чем? Чего печется? Странно
показати весь коментар
14.06.2018 13:22 Відповісти
Ревнует.
показати весь коментар
14.06.2018 13:28 Відповісти
Точно. Пусть кизяки стегают там всех нагайками и поднимают международный престиж России.
показати весь коментар
14.06.2018 13:32 Відповісти
Ага, особенно в отношении разного рода инородцев и иноверцев, которые по внешнему облику и непривычному поведению, не соответствует их скрепному миропредставлению...
показати весь коментар
14.06.2018 14:24 Відповісти
показати весь коментар
14.06.2018 14:26 Відповісти
Правильный термин выбрали : именно "кизяки", ряженые городские люмпены-черносотенцы из числа совковых подонков. Настоящие казаки были уничтожены ещё в 1919-1932 гг.
показати весь коментар
14.06.2018 23:34 Відповісти
Вопрос поднят правильно. Каждую лазейку,где можно дать подзатыльник плешивому,нужно использовать. Ханыги стали правильными )) Антикоррупционный суд уже работает, над страхом их дел ))
показати весь коментар
14.06.2018 13:25 Відповісти
Ви знову нік змінили ?
показати весь коментар
14.06.2018 14:33 Відповісти
Привіт, Джо. А як буде ваше справжнє ім'я ?
показати весь коментар
14.06.2018 14:48 Відповісти
Добре. Запам'ятаю.
показати весь коментар
14.06.2018 14:52 Відповісти
Был такой анекдот в детстве, про Неуловимого Джо, теперь понимаю что это быль.
показати весь коментар
14.06.2018 15:06 Відповісти
Да. Посмотрите на нашего. Ему все нипочем..
показати весь коментар
14.06.2018 15:09 Відповісти
Ты бы лучше Крым думал, как вернуть, пока тебя за него не посадили. Козаки...м-ля...
показати весь коментар
14.06.2018 13:25 Відповісти
Казакам-Кизякам РАБссии разрешены Нагайки,Кастеты вмонтированные в перчатки,дубинки,слезоточивый газ и прочая Атрибутика.Другими словами Спецназ одетый в форму казакоКизяков РАБссии..
показати весь коментар
14.06.2018 13:27 Відповісти
От:6000-ти ватников на неделю очистилась Украина .

Но они ж, ***, вернутся.
показати весь коментар
14.06.2018 13:30 Відповісти
Надеюсь, не все. Часть подохнет в чекистских застенках. Если кто хочет возразить, замечу, что не следует путать людей, сидящих в чекистских пыточных, которые были похищены на украинской земле, с этими.
показати весь коментар
14.06.2018 13:42 Відповісти
Може вр треба було трохи інакше сформулювати пропозицію про заборону трансляції ЧС.може було просто оформити тимчасове позбавлення громадянства тих,хто буде дивитись матчі "чемпіонату на крові" на час чемпіонату. Щоб не витрачати чам наїх звільнення як заручників
показати весь коментар
14.06.2018 13:55 Відповісти
Приспособленец.При каждой власти и президенте,говорит правильно.Мутный и непориятный тип.
показати весь коментар
14.06.2018 13:29 Відповісти
не мешайте Раше обосраться
показати весь коментар
14.06.2018 13:31 Відповісти
А за кого переживать ? Если кизячки и наваляют придуркам приехавшим из Украины по развлекаться на футбол- то правильно сделают ! Если еще и посадят за терроризм пару сотен человек- то вообще будет прекрасно . Идиотов надо учить !!!
показати весь коментар
14.06.2018 13:31 Відповісти
Cашко,ты фошЫзд?*?
показати весь коментар
14.06.2018 13:37 Відповісти
Не ,бИндеровец- из самого Львова....
показати весь коментар
14.06.2018 13:44 Відповісти
Сегодня 4 июня 2014 года украинская армия из Первого батальона 54 Бригады стерла в порошок позиции КацаКрысинов из "легендарной кацаПсинской группы "К-2".Видео в Фейсбуке...Мочите сцук Плешивого Педофила... шоб аж Гай трясся их матери..
показати весь коментар
14.06.2018 13:32 Відповісти
14 июня)))Sorry
показати весь коментар
14.06.2018 13:33 Відповісти
По перше яке взагалі Турчинов має до цього відношення? По друге, К-2 входить в 54 бригаду і це вони бліндажі з сепарами підривають. Ти чогось не дочитав і написав не туди де треба
показати весь коментар
14.06.2018 13:53 Відповісти
ну й нехай наші фани, хто туди попреться, скуштують канчуків
бо не доходить же
показати весь коментар
14.06.2018 13:44 Відповісти
Наёмные убийцы наводят порядок на ЧМ-2018...
показати весь коментар
14.06.2018 13:47 Відповісти
Дурнику, забудь про цей чемпіонат. Нехай вони там хоч поз'їдають одне одного.
показати весь коментар
14.06.2018 13:51 Відповісти
козлячих ****************)
показати весь коментар
14.06.2018 13:56 Відповісти
А що,хіба в кацапії є козаки? Там же одні кізяки...
показати весь коментар
14.06.2018 14:45 Відповісти
Не понял? че это пастор вдруг озаботился, что сорвется ЧМ в каганате? у него все в порядке?

пусть себе срывают казачки чемп наздоровье )))
показати весь коментар
14.06.2018 14:48 Відповісти
Турчинов обращается вовсе не к мышебратьям, а к "прогрессивному мировому человечеству",
чтобы "прогрессивное мировое человечество" меньше благодарило "за порядок на мундиале", казачков, "которые принимали участие в негласных военных кампаниях в Украине и Сирии, в спонсировании которых Киев и Вашингтон обвиняют Москву."

Источник: https://censor.net/n3071441
показати весь коментар
14.06.2018 14:54 Відповісти
Ну да , это ж только у нас можно использовать титушек и всякие националистические организации для разгона демонстраций и захвата предприятий.
показати весь коментар
14.06.2018 18:16 Відповісти
Угадайте з 3ьох разів, який канал в Україні прямо зараз транслює ЧС 2018?
показати весь коментар
14.06.2018 18:27 Відповісти
Горе тій державі в якій полум'яний комсомолець очолює РНБО!!!!Ніякої логіки в виступі,вони що там обкурилися?!!!
показати весь коментар
14.06.2018 19:14 Відповісти
Киев- водоканал верни , мародер !
показати весь коментар
14.06.2018 20:39 Відповісти
Краще б про своє міркував, яке йому потрібні ті козаки.....За чотири роки попросирав вже треть країни і всі моря, а йому сдались нах... ті козаки...