10206 відвідувачів онлайн

СБУ затримала у справі Бабченка ще одного фігуранта - "громадянина Т"

СБУ затримала у справі Бабченка ще одного фігуранта -

Служба безпеки України затримала українця "громадянина Т", який керував групою осіб, що повинні були залучатися до серії терактів в Україні, зокрема до замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Богдан Тиводар, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"13 червня було затримано громадянина України Т, який керував групою осіб, які мали бути залучені до проведення терактів. За місцем проживання громадянина Т під час проведення обшуку вилучено вогнепальну зброю та набої до неї. Наразі є достатньо підстав обґрунтовано підозрювати громадянина Т у причетності до підготовки терористичних актів", - сказав Тиводар.

За інформацією СБУ, ця особа керувала групою з трьох громадян України, які пройшли "інструктаж та навчання" у російському Ростові-на-Дону з метою вчинення терактів на території України. Цей інструктаж та навчання, як вбачається з матеріалів кримінальної справи, здійснювався представниками спеціальних служб РФ, сказав слідчий.

Він додав, що фінансування цієї групи з Росії до України здійснив громадянин України Борис Герман, який є організатором замаху на Бабченка.

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося про вбивство в Києві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

30 травня стало відомо, що Бабченко живий. СБУ провела спецоперацію з метою затримання замовника замаху.

Глава СБУ Грицак заявив: "Спецслужби РФ заплатили за вбивство Бабченка $40 тисяч, організатора затримано". СБУ також опублікувало розмову між виконавцем і замовником вбивства Бабченка: "Сумочка у тебе готова? Тобі ж треба буде дати інструмент". Крім того, відомство оприлюднило кадри затримання замовника "вбивства" Бабченка: "Зараз усе розповімо".

31 травня суд заарештував на 60 діб Германа, підозрюваного в організації вбивства Бабченка.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що інсценування вбивства Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, на яких планувався замах.

Топ коментарі
+7
Ближе к выборам задержат агентов Тимошенко ,Гриценко ,Вакарчука и других
показати весь коментар
15.06.2018 19:10 Відповісти
+6
А по этому кадру тишина уже год.
СБУ задержала по делу Бабченко еще одного фигуранта - "гражданина Т" - Цензор.НЕТ 7054
показати весь коментар
15.06.2018 19:08 Відповісти
+4
порошенко, видимо, хочет собрать слово Вечность, но это явно не про него
показати весь коментар
15.06.2018 19:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
явно слово какое то собирают
показати весь коментар
15.06.2018 19:07 Відповісти
порошенко, видимо, хочет собрать слово Вечность, но это явно не про него
показати весь коментар
15.06.2018 19:09 Відповісти
головне, щоби це не перетворювалося на кгбдейку, як було в совковому анекдоті!
показати весь коментар
15.06.2018 19:07 Відповісти
алфавит ещё большой. как-раз до выборов хватит играть тему
показати весь коментар
15.06.2018 19:08 Відповісти
А по этому кадру тишина уже год.
СБУ задержала по делу Бабченко еще одного фигуранта - "гражданина Т" - Цензор.НЕТ 7054
показати весь коментар
15.06.2018 19:08 Відповісти
Ближе к выборам задержат агентов Тимошенко ,Гриценко ,Вакарчука и других
показати весь коментар
15.06.2018 19:10 Відповісти
сами попалятся...тимохины.а у остальных их и нету.
показати весь коментар
15.06.2018 19:37 Відповісти
Кроме бойки
показати весь коментар
15.06.2018 21:15 Відповісти
Золотая жила, знаю! Нефтяная , ну типа таво, слышал! Бабчченко-жыла(не-жыла) ХЗ? СБУ виднее, гы.
показати весь коментар
15.06.2018 19:12 Відповісти
герман поет как соловей,видать .das ist gut
показати весь коментар
15.06.2018 19:20 Відповісти
Он будет петь по нотам, а ноты рисуют в СБУ.
показати весь коментар
15.06.2018 19:24 Відповісти
вот и хорошо...може гэбнявую партитуру из головы выбьют
показати весь коментар
15.06.2018 19:36 Відповісти
Таке враження,що на лєнту.сру попав...чи на парашу.тудєй...
показати весь коментар
15.06.2018 19:21 Відповісти
"гражданина Т".... А "Мистера Х" еще не задержали ?
показати весь коментар
15.06.2018 19:23 Відповісти
да какой из него мистер? Х оно и есть Х
показати весь коментар
15.06.2018 19:35 Відповісти
прям мои мысли прочитали ))) мне тоже сложно называть ***** "мистером" )))
показати весь коментар
15.06.2018 19:41 Відповісти
На выбор: Томенко, Третьяков, Тымчук, Турчинов, Тимошенко.
показати весь коментар
15.06.2018 20:15 Відповісти
Боже, яка маячня...
Вже навіть не смішно
показати весь коментар
15.06.2018 20:42 Відповісти
"Пока живут на свете дураки, обманывать нам стало быть с руки.....На дурака не нужен нож, Ему с три короба наврешь - И делай с ним, что хошь!"
показати весь коментар
15.06.2018 21:16 Відповісти
Повторяюсь, но,блин, как точно сказано! Весь этот треп рассчитан на дурака, который даже не задумается, а схавает как истину. Печалька...
показати весь коментар
15.06.2018 21:19 Відповісти
Тепловизорщика поймали что ли из прошлого фильма?
показати весь коментар
15.06.2018 21:17 Відповісти
Так и сообщили бы, что задержан гражданин Гамнюкович, а то гражданин "Г"
Скромные у нас спецслужбы...
показати весь коментар
15.06.2018 21:34 Відповісти
В уездном городе М., задержан гражданин Т....
показати весь коментар
15.06.2018 22:04 Відповісти
а Т сидел тут после задержания Г уже почти месяц и не свалил?
показати весь коментар
16.06.2018 02:50 Відповісти
А как он мог свалить, если по сценарию его должны задержать
показати весь коментар
16.06.2018 07:59 Відповісти
А когда задержат главного резидента гражданина М.?
показати весь коментар
16.06.2018 09:04 Відповісти