ФСБ намагалася завербувати начальника штабу ВМС України Гладкого, - контррозвідка. ВIДЕО
Контррозвідка СБУ розкрила схему, за якою російські спецслужби вербували українських офіцерів.
Як зазначається в сюжеті ТСН, робили це за допомогою маленького чіпа, який дозволяє надсилати інформацію кураторам із ФСБ, пише Цензор.НЕТ.
Пристрій призначався російському агенту, завербованому з-поміж офіцерів СБУ. Він мав переконати своїх армійських друзів поставляти секретну інформацію для ФСБ. А кінцевою метою операції мав стати начальник штабу ВМС Роман Гладкий. Чиновник пообіцяв журналістам повідомити подробиці справи, "коли все закінчиться".
Помнится, штундист назначил некоего Березовского командующим ВМС - так тот на другой же день рахе сдался.
А стратегические склады вооружения горят, как спички - просто так