9469 відвідувачів онлайн
38 225 141

ФСБ намагалася завербувати начальника штабу ВМС України Гладкого, - контррозвідка. ВIДЕО

Контррозвідка СБУ розкрила схему, за якою російські спецслужби вербували українських офіцерів.

Як зазначається в сюжеті ТСН, робили це за допомогою маленького чіпа, який дозволяє надсилати інформацію кураторам із ФСБ, пише Цензор.НЕТ.

Пристрій призначався російському агенту, завербованому з-поміж офіцерів СБУ. Він мав переконати своїх армійських друзів поставляти секретну інформацію для ФСБ. А кінцевою метою операції мав стати начальник штабу ВМС Роман Гладкий. Чиновник пообіцяв журналістам повідомити подробиці справи, "коли все закінчиться".

Топ коментарі
+16
Та там в штабе палкой кинь - попадешь в резидентуру фсб.
Помнится, штундист назначил некоего Березовского командующим ВМС - так тот на другой же день рахе сдался.
А стратегические склады вооружения горят, как спички - просто так
показати весь коментар
18.06.2018 00:43 Відповісти
+15
Авгієві конюшні зі зрадниками України та кацапо-ординськими консервами ще чистити та чистити.
показати весь коментар
18.06.2018 00:37 Відповісти
+10
ВМС нет, зато есть начальник штаба. Исчо один неуловимый Джо. Нисколько не отрицаю провокативность ФСБ, но при этом считаю, что выставлять их полными идиётами просто смешно.
показати весь коментар
18.06.2018 00:40 Відповісти

Завантаження...