10206 відвідувачів онлайн
4 210 18

Гройсман чекає від коаліції кандидатуру міністра у справах ветеранів, - Кубів

Гройсман чекає від коаліції кандидатуру міністра у справах ветеранів, - Кубів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман очікує від коаліції Верховної Ради узгоджену кандидатуру на посаду міністра у справах ветеранів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради в понеділок у Києві.

"Прем'єр-міністр України звертається до коаліції з проханням надати узгоджену кандидатуру на посаду міністра у справах ветеранів. Верховна Рада підтримала створення міністерства, яке процедурно проведе уряд, де будемо займатися проблемами учасників АТО і наших ветеранів", - заявив він.

Топ коментарі
+5
Шо там думать:
Минометчик Порошенко.
показати весь коментар
18.06.2018 13:10 Відповісти
+4
Конечно это же важнее министра здравохранения и финансов...
Куда же мы без него....
показати весь коментар
18.06.2018 13:12 Відповісти
+3
а всі інші вакансії кабміну вже заповнені?
показати весь коментар
18.06.2018 13:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо там думать:
Минометчик Порошенко.
показати весь коментар
18.06.2018 13:10 Відповісти
а всі інші вакансії кабміну вже заповнені?
показати весь коментар
18.06.2018 13:10 Відповісти
Даешь "министра по делам ЛГБТ"
показати весь коментар
18.06.2018 13:28 Відповісти
так одного по лгбт) не можна - довіри не буде!
показати весь коментар
18.06.2018 13:31 Відповісти
Конечно это же важнее министра здравохранения и финансов...
Куда же мы без него....
показати весь коментар
18.06.2018 13:12 Відповісти
Мало министров и министерств с кучей обслуги и дармоедов???
показати весь коментар
18.06.2018 13:14 Відповісти
Гройсман чекає від коаліції кандидатуру міністра у справах ветеранів, - Кубів - Цензор.НЕТ 4764
показати весь коментар
18.06.2018 13:14 Відповісти
на хрена плодить бездельников?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!пусть работают те, что есть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
18.06.2018 13:15 Відповісти
Больше министров жирых и наглых!
показати весь коментар
18.06.2018 13:15 Відповісти
Гнойсмэн создает рабочие места. Вы чего ноете, зрадофилы чёртовы?!
показати весь коментар
18.06.2018 13:18 Відповісти
причому, взагалі, всі будуть працювати закордоном!
показати весь коментар
18.06.2018 13:33 Відповісти
может кто-нибудь объяснить правила перехода из участника АТО в разряд ветерана?
показати весь коментар
18.06.2018 13:22 Відповісти
А грося вже призначи міністр місра АПК,голову ДФС,Монопольного комітету і т.д.Кубів ху*йло злодійське!!!
показати весь коментар
18.06.2018 13:28 Відповісти
Этого ***** видел не раз на "Новопечерских Липках", так что еще тот ********* ящиик)))
показати весь коментар
18.06.2018 13:33 Відповісти
ну кто держит кубива
показати весь коментар
18.06.2018 15:05 Відповісти
Просит несуществующую коалицию....Может попросить ветеранов подать кандидатуру?А так получается,что грося и к.снова все к своим рукам ну и т.д.
показати весь коментар
18.06.2018 15:23 Відповісти
Деякі кола штовхають Червонописького. Якщо він буде міністром, то ветерани не отримають не копійки. Доказано його головуванням у спілці ветеранів Афганістану.
показати весь коментар
18.06.2018 16:30 Відповісти