8675 відвідувачів онлайн
14 251 69

Сійярто звинуватив Раду Європи в недостатній турботі про угорців Закарпаття

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто дорікнув Раді Європи тим, що вона більше стурбована ситуацією з мігрантами, ніж закарпатськими угорцями. Про це він заявив на конференції з нагоди 20-ї річниці підписання Рамкової конвенції щодо захисту нацменшин і Європейської хартії регіональних мов.

Заява опублікована на сайті угорського уряду, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Liga.net.

Сійярто назвав неприйнятною ситуацію, у якій, за його словами, європейські інститути, що підтримуються за рахунок коштів європейських платників податків, більше стурбовані іммігрантами, які незаконно прибувають на континент і становлять небезпеку, ніж національними меншинами, які проживають в Європі протягом століть .

"Не може бути так, що європейські інститути більше стурбовані ефективністю захисту угорського кордону і законодавчим пакетом "Стоп Сорос", який спрямовано на гарантування безпеки угорських громадян, ніж питанням закарпатських угорців, чиї права грубо порушуються в Україні", - підкреслив міністр.

Сійярто звинуватив Україну в тому, що вона не виконала жодної рекомендації Венеціанської комісії.

Сійярто також розкритикував Венеціанську комісію. Мовляв, у неї є очікування від Угорщини щодо ще не ухваленого законодавчого пакету "Стоп Сорос", який "спрямований на захист Угорщини", але вона менш активна щодо вже чинного законодавства України.

Топ коментарі
+29
А в чем собственно заключается проблема этих венгров..?? Заберите их себе...и будет ноу проблем...
показати весь коментар
18.06.2018 20:58 Відповісти
+26
да выселим мы твоих венгров!)
показати весь коментар
18.06.2018 20:53 Відповісти
+25
А сЦиярто не хочет сходить на йух,по пути забрав закарпатских венгров?
показати весь коментар
18.06.2018 20:57 Відповісти

Завантаження...