7620 відвідувачів онлайн
15 325 49

Відключення за борги телеканалу UA: Перший є неприпустимим, - Стець

Відключення за борги телеканалу UA: Перший є неприпустимим, - Стець

У Міністерстві інформаційної політики України вважають неприпустимим ситуацію з відключенням за борги мовлення телеканалу UA: Перший.

Про це повідомляє прес-служба міністерства, передає Цензор.НЕТ.

"Звісно, ситуація з відключенням через борги телеканалу UA: ПЕРШИЙ є неприпустимою. Тому Кабінет Міністрів України разом із Верховною Радою України мають вирішити питання про фінансування Національного суспільного телебачення України негайно. Свої пропозиції щодо погашення боргу НСТУ перед концерном РРТ Міністерство інформаційної політики України надасть на розгляд уряду найближчими днями", - заявив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, 18 червня було призупинено аналогову трансляцію телеканалу UA: ПЕРШИЙ через передавачі в містах Білопілля, Вінниця, Дніпро, Ізюм, Київ, Ковель, Одеса, Тернопіль та Чернігів.

Сигнал аналогового мовлення припинив постачальник послуг – Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) – через несплату за трансляції з боку НСТУ..

Топ коментарі
+27
ждали закрытия сепарского Интера, а проблемы начались у 1-го национального...
Власть барыг, коллаборантов и мародеров .....
показати весь коментар
18.06.2018 22:44 Відповісти
+11
А що, за борги людині можна відключити газ і воду, а мінстеця відключати зась..?
показати весь коментар
18.06.2018 22:49 Відповісти
+7
УТ1 вимкнули, ще впихніть туди Росію 1/24 - вони оплатять. Договірні відносини, нічого іншого?
показати весь коментар
18.06.2018 22:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Власть барыг, коллаборантов и мародеров .....
показати весь коментар
18.06.2018 22:44 Відповісти
Платить нужно. Бесплатно сам иди поработай
показати весь коментар
18.06.2018 22:48 Відповісти
это гос.канал, он финансируется за счет бюджета. все деньги ушли на премии андруше кобельову и его талантливой команде.
показати весь коментар
19.06.2018 11:22 Відповісти
Ну так и что? Хоть марсианский. Иди сам на них бесплатно работай. Отключили и правильно сделали.
показати весь коментар
20.06.2018 19:24 Відповісти
- без коментарів ...
Мінстець просто не розуміє , що люди не бажають дивитися нецікаві телеканали .
показати весь коментар
18.06.2018 22:46 Відповісти
https://censor.net/user/22537 - а вот как определить без опросов смотрят этот канал или нет?
показати весь коментар
18.06.2018 22:48 Відповісти
текст прочитай - ситуацию с отключением за долги вещания телеканала UA: Перший.Источник: https://censor.net/n3072147
тобто - канал не цікавий , а отже - рекламодавці , не хочуть платити гроші , аби розміщувати на ньому свою рекламу , а отже - в каналу немає грошей ...+ неефективна маркетингова політика , бо більшість з тих , хто працював ще на УТ-1 й досі там працює ...
показати весь коментар
18.06.2018 22:52 Відповісти
А КОГДА БЫЛ ШУСТЕР- рейтинги были
показати весь коментар
19.06.2018 00:37 Відповісти
кацапи шлюхстеру накидали рейтинги
показати весь коментар
19.06.2018 10:38 Відповісти
есть такая штука "пипл-метр"))) дальше гугли если интересно
показати весь коментар
18.06.2018 23:04 Відповісти
Мінстець розуміє, що багато хто ТБ не вмикає, інакше не було б таких орд ботів в інтернетах
показати весь коментар
18.06.2018 22:53 Відповісти
Уточню- порохоботів
показати весь коментар
19.06.2018 01:45 Відповісти
сказав бютобот
показати весь коментар
19.06.2018 10:39 Відповісти
Уже кто то лапу наложил. Готовятся к выборам, только старые схемы уже работать не будут.
показати весь коментар
18.06.2018 22:47 Відповісти
А що, це антишоколадчастий канал..?
показати весь коментар
18.06.2018 22:50 Відповісти
Должен стать шоколадным, чтобы промывка мозгов нахлынула с новой силой.
показати весь коментар
18.06.2018 22:55 Відповісти
А що 5-й анал не всю територію засирає?
показати весь коментар
18.06.2018 22:51 Відповісти
Талантливый генацвале Аласания развалил канал. Поздравляем!
показати весь коментар
18.06.2018 22:52 Відповісти
негайно передати канал в сліпий траст!
показати весь коментар
18.06.2018 22:54 Відповісти
Как там поживает "Нова пошта", отжатая Порошенко?
показати весь коментар
18.06.2018 22:56 Відповісти
а наличие долгов, это разве нормально?
показати весь коментар
18.06.2018 22:52 Відповісти
Всі, хто промовчав або за перший є стецями. Всім і за все треба платити.
показати весь коментар
18.06.2018 22:53 Відповісти
Одно понимаю, что какие-то крутые менеджеры нахозяйствовали...
показати весь коментар
18.06.2018 22:53 Відповісти
Ну он же государственный, там менеджмент стоит в застое, в болоте.
показати весь коментар
18.06.2018 22:57 Відповісти
Минстець пенздець ... Це неприпустимо ...
показати весь коментар
18.06.2018 22:56 Відповісти
знаю ситуацію по Білопіллю - там , що з часів совка ситуація специфічна - вочевидь і в інших місцях щось подібне - не одразу "цифра" прийде до всіх ...
показати весь коментар
18.06.2018 23:02 Відповісти
Понятное дело, Перший - это порохоботский рупор.
показати весь коментар
18.06.2018 22:58 Відповісти
Тарута наш президент?
показати весь коментар
18.06.2018 23:04 Відповісти
А може неприпустимо в борги влазити . Совєтікуси кончені .
показати весь коментар
18.06.2018 23:48 Відповісти
Хех. Закономерный результат. У нас целый ряд коммерческих каналов больше соответствуют названию "первый национальный". А "UA: Перший" больше похож на захолустный провинциальный канал. Что не включишь, то ролики о природе других стран, то кулинария, то бабские напевы.
Стецю с Аласанией надо давно пенделя дать, чтобы летели далеко-далеко.
показати весь коментар
19.06.2018 00:05 Відповісти
Ну да! Кабмин профинансирует с госбюджетса этот сраный "UA" и он как миленький перед выборами будет пиарить Гройсмана !
показати весь коментар
19.06.2018 00:25 Відповісти
Давно пора на свалку истории этот "пэршый национальный" выкинуть! ******* при любой власти всегда власти жопу лизали и пиарили их 24 часа в сутки! А ну гэть! ЛИЗОБЛЮДЫ !ПОДХАЛИМЫ!
показати весь коментар
19.06.2018 00:27 Відповісти
Аласания до управлялся, но сам без зарплаты не остался
показати весь коментар
19.06.2018 00:34 Відповісти
Уже давно всем известно какие каналы кого пиарят! 1+1 -это Коломойского канал! "5канал " и"прямый канал"- это ПОРОШЕНКО КАНАЛЫ! "News One"-это оппозиционный канал Мураева-Рабиновича. "Интэр"- это фирташо-Левочкино- и всей той банды которая раньше называлась "партия регионов" канал! "112" канал более-менее независимый. ICTV более оппозиционный чем провластный канал. Ну как в Америке! Канал fox news -ТРАМПОВСКИЙ а канал CNN- в жесткой оппозиции к Трампу!
показати весь коментар
19.06.2018 00:34 Відповісти
а Cartoon Network - вообще опасный ) не говоря уже о всяких NatGeo и Discovery ))
УТ-1 по идее не должен иметь долгов по определению, т.к. (поправьте) находится в собственности Государства. или нет?
показати весь коментар
19.06.2018 01:54 Відповісти
112 как и "zik" уже купил Медведчук. Партнер Порошенка, монополизировавший вместе с ПеПо рынок сжиженного газа в Украине.
показати весь коментар
19.06.2018 09:47 Відповісти
УТ-1 всегда был днищем. Никто там ничего интересного никогда не хотел делать. Сидят да бюджетные деньги проедают. Никто не смотрит,рекламодатели не идут. Денег нет-канал в анусе.
показати весь коментар
19.06.2018 04:42 Відповісти
А на таких каналах и не должно быть рекламодателей. Потому, что реклама вредит зрительскому просмотру.
показати весь коментар
19.06.2018 09:25 Відповісти
Ну так отдавай налог на развитие УТ-1 ты. Кто против?
показати весь коментар
19.06.2018 10:41 Відповісти
Я согласен.
показати весь коментар
20.06.2018 13:25 Відповісти
Это шедевр, вроде собирались закрыть ва.тный интер, а тут вон оно как)))
показати весь коментар
19.06.2018 05:35 Відповісти
Стецюня помре дурником. Плати зі своєї кишені тоді не закриють, а краще просто піди НАХ!
показати весь коментар
19.06.2018 09:53 Відповісти
В Министерстве информационной политики Украины считают недопустимым ситуацию с отключением за долги вещания телеканала UA: Перший.Источник: https://censor.net/n3072147

Я считаю немножко по другому : Наличие долгов за вещание Телеканала УТ-1 - является НЕДОПуСТИМЫМ.
показати весь коментар
19.06.2018 10:31 Відповісти
А его кто то смотрит?
показати весь коментар
19.06.2018 11:25 Відповісти
його не тільки відключити потрібно, а і спалити те місце де він був і більш ніколи не згадувати про таке лайно