9201 відвідувач онлайн
6 248 24

Москалькова в Україні планує першим відвідати найманця РФ Седикова

Москалькова в Україні планує першим відвідати найманця РФ Седикова

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова хоче відвідати на Україні найперше затриманого на Донбасі Олексія Седикова, журналіста Кирила Вишинського, активістку "Волонтеров Победы" Олену Одновол, а також російських військовослужбовців Олександра Баранова та Максима Одинцова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Тетяна Миколаївна спочатку хоче відвідати Олексія Седикова, у нього великі проблеми зі здоров'ям, йдеться про необхідність швидкої та непростої операції на колінному суглобі, інакше він може втратити ногу", - сказав прес-секретар Т.Москалькової Олексій Зловєдов.

"Потім Тетяна Миколаївна хоче відвідати Кирила Вишинського, Олену Одновол, Максима Одинцова та Олександра Баранова", - додав він.

Стосовно цих громадян Т.Москалькова та Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова домовляються про терміни та логістику відвідувань. "Щойно буде відомо про конкретні домовленості, ми повідомимо", - сказав прес-секретар уповноваженого.

О.Зловєдов зазначив, що в списку російського уповноваженого п'ять прізвищ, оскільки в Росії вже відбувся один візит до українського ув'язненого - Т.Москалькова відвідала спільно з консулом України в Єкатеринбурзі Дмитра Штиблікова, який відбуває покарання в омській колонії.

Про відвідування інших громадян зі списків ув'язнених двох країн уповноважені домовлятимуться пізніше, повідомив він.

Раніше у вівторок Л.Денісова повідомила, що підготувала листа Т.Москальковій із проханням посприяти їй у відвідуванні українців, що перебувають під вартою в РФ, Володимира Балуха, Олега Сенцова, Станіслава Клиха та Олександра Кольченка.

Зі свого боку Т.Москалькова за підсумками зустрічі з Л.Денісовою оприлюднила заяву, в якій зазначалося, що омбудсмени затвердили дорожню карту відвідування ув'язнених у двох країнах.

Російський уповноважений повідомила, що обмінялася з Л.Денісовою списками 34 громадян, яких омбудсмени хочуть відвідати в місцях позбавлення волі, й обговорила графік взаємних візитів.

"Ми звертаємося з листами про взаємне відвідування чотирьох ув'язнених за вибором кожної сторони", - додала Т.Москалькова.

Нагадаємо, російського найманця Седикова, затриманого поблизу Троїцького в ніч на 11 липня 2016 року, обвинувачують за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

Топ коментарі
+13
Один наш - один кацап.. Поки не побачимо Сенцова, Балуха - не побачить кацапня своїх..
показати весь коментар
19.06.2018 19:25 Відповісти
+3
Почему нельзя сделать так, москалька посетила одного, и наша тоже, и так по очереди. А то **** их пускать на встречу, а нашим нельзя.
показати весь коментар
19.06.2018 19:25 Відповісти
+3
Надо чтобы она нашим тоже "неправильно" назвала должность,хфамилию и размер лаптей)
показати весь коментар
19.06.2018 19:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правоохоронці затримали молодого чоловіка з автоматом Калашникова біля будівлі Кабінету Міністрів.
Про це Українській правді повідомила речниця поліції Києва Оксана Блищик.
"Молодик в амуніції та масці на обличчі вийшов із таксі поблизу Кабміну і рухався у напрямку Верховної Ради України, де відбулася масова акція. Його затримали: під час поверхневого огляду у нього вилучили предмет, схожий на карабін, два кастети, ножі та димову шашку", - пізніше повідомили у https://kyiv.npu.gov.ua/news/publichna-bezpeka-ta-poryadok/u-kijevi-policzejski-v-uryadovomu-kvartali-zatrimali-cholovika-zi-zbrojeyu/ поліції Києва .
Інцидент стався на перехресті вулиці Грушевського та Садової, де бійці полку поліції особливого призначення №2 разом із дільничними інспекторами поліції звернули увагу на невідомого.
"Для проведення перевірки його затримали: у ході поверхневого огляду у нього виявили карабін, який візуально нагадує автомат Калашникова, а також кастети, ножі та димову шашку. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Печерського управління поліції, яка вилучила вказані предмети", - розповіли у столичній поліції.
За словами правоохоронців, молодик не зміг чітко пояснити походження цих речей. Однак попередньо з'ясовано, що зброя належить його родичу.
Затриманого доправили до територіального управління поліції, з ним спілкуються слідчі. Після проведення першочергової перевірки буде надана правова оцінка цій події.Москалькова в Украине планирует первым посетить наемника РФ Седикова - Цензор.НЕТ 9116
показати весь коментар
19.06.2018 19:24 Відповісти
патроны холостые!
показати весь коментар
19.06.2018 21:24 Відповісти
да. Кастеты картонные.
показати весь коментар
19.06.2018 21:32 Відповісти
Один наш - один кацап.. Поки не побачимо Сенцова, Балуха - не побачить кацапня своїх..
показати весь коментар
19.06.2018 19:25 Відповісти
Почему нельзя сделать так, москалька посетила одного, и наша тоже, и так по очереди. А то **** их пускать на встречу, а нашим нельзя.
показати весь коментар
19.06.2018 19:25 Відповісти
Кацапы нарушили договорености. Попадью москалькову вобще не следует ни к кому пускать.
показати весь коментар
19.06.2018 19:52 Відповісти
Какие договоренности? Денисова ездила до того как договорились.
показати весь коментар
20.06.2018 11:52 Відповісти
Визит адвоката Паши Астахова уполномоченного по правам человека на РАБссии увенчался полным Позором в Карелии...
Ну что, ПОКАТАЛИСЬ на озере?...
показати весь коментар
19.06.2018 19:27 Відповісти
Надо чтобы она нашим тоже "неправильно" назвала должность,хфамилию и размер лаптей)
показати весь коментар
19.06.2018 19:28 Відповісти
Після всього Москалькова щось хоче😣 Треба зробити її персоною нон грата.
показати весь коментар
19.06.2018 19:29 Відповісти
А мы скажем, что они украинцы и им нельзя их посещать.
показати весь коментар
19.06.2018 19:31 Відповісти
человек предполагает - а Бог, располагает!....
показати весь коментар
19.06.2018 19:31 Відповісти
Штурм Спецназом РАБссии школы в Беслане.Ютьюб.
Очень Оперативно дети погибли....
КацаКрысы ПЕДОФИЛА,НАПОМИНАЮ...ВСЯ информация попавшая когда либо в Интернет не СТИРАЕТСя а остается на ГЛАВНОМ НОСИТЕЛЕ информации ....в США... Дятлы вы ТУПЫЕ....
показати весь коментар
19.06.2018 19:32 Відповісти
почему у всех прокацапленых, такие мерзкие рожи?....
или это в действии теория, о внутреннем мире, который отражается на морде лица?...
показати весь коментар
19.06.2018 19:33 Відповісти
Одного меня ежедневные новости о перепалке этих 2 баб уже напрягают ?
показати весь коментар
19.06.2018 19:36 Відповісти
Неее,ну так чисто по ментовски делают из нашей страны терпилу.
Сначала Денисова "посетит" Сенцова и Кольченко (т.к. ее помотали по расее),а уж потом ментовка со своими шнырями пусть увидится.
показати весь коментар
19.06.2018 19:37 Відповісти
Спор МОСКАЛЬковой и Денисовой,это СПОР междк начальником НКВД Ежовым и Лаврентием Берия о том кто из НИХ больше перестрелял ВРАГОВ Мировой Революциии в СССР.На вопрос ОТКУДА в СССР взялись в 30-е годы враги Мировой революции для меня ЛИЧНО ЗАГАДКА.....
показати весь коментар
19.06.2018 19:39 Відповісти
Геть ти поганим став .. Денісову порівнювати з Берія... Напевне - перегрівся..
показати весь коментар
19.06.2018 19:58 Відповісти
Баранов и Одинцов кадровые российские военные задержанные на границе Херсонской области с Крымом.
показати весь коментар
19.06.2018 19:40 Відповісти
Треба її також прокатити по Україні щоб дулю побачила перед своїм носом, доки не скаже пароль що як звуть кремлівського царька з 2014
показати весь коментар
19.06.2018 19:43 Відповісти
Москалькова в Украине планирует первым посетить наемника РФ Седикова - Цензор.НЕТ 9356
В россии ограничат иностранные банковские карты, однако, для беспокойства нет оснований. Рынок будет сбалансирован выпуском отечественных карт, с помощью которых можно будет купить не только банки, но и мыло, крупы, соль, чай и даже табачные изделия…
показати весь коментар
19.06.2018 19:44 Відповісти
Цензор ...ёмать... заголовок поправил, а ТЕКСТ??? шо за сепар там у вас тексты правит?
это шо такое:
"Татьяна Москалькова хочет посетить на Украине в первую очередь задержанного на Донбассе Алексея Седикова" Источник: https://censor.net/n3072355
показати весь коментар
19.06.2018 19:54 Відповісти
чайку с полонием хоть привезла а то она ведь "новичок" в этом деле...