7503 відвідувача онлайн
20 437 125

МЗС РФ заборонило в'їзд до країни латвійцям із "русофобською позицією"

МЗС РФ заборонило в'їзд до країни латвійцям із "русофобською позицією"

Російське Міністерство закордонних справ передало владі Латвії список латвійських громадян, яким заборонили в'їзд до Росії.

Про це йдеться в повідомленні на сайті російського зовнішньополітичного відомства, передає Цензор.НЕТ.

Повідомляється,  що зазначені громадяни Латвії займають "відверто русофобські позиції", виступають за дискримінацію російськомовної меншини в Латвії та збереження антиросійських санкцій.

"Попередили, що російський "стоп-лист" залишається відкритим, і туди в разі подальших антиросійських кроків можуть бути внесені нові фігуранти", - наголошується в повідомленні МЗС.

Цей крок був зроблений у відповідь на заборону в'їжджати до Латвії 49 росіянам з так званого "списку Магнітського".

Топ коментарі
+29
ну всё- латыши помрут не увидев мухосранию
показати весь коментар
20.06.2018 21:18 Відповісти
+23
Приходит русскоязычный мальчик в Украине со школы. Родители спрашивают - что там в школе? Он говорит что их сегодня спрашивали кто из учеников кто по национальности. - Ну а ты что? - Сказал что украинец. Родители в шоке. Говорят раз украинец - пельменей на ужин не дадим. Бубликов не дадим. Конфет не дадим. Еще и в угол поставили. Сами пельмени трескают. Потом бублики, конфеты. Стоит мальчик, стоит, а потом и говорит - Вот только два часа как украинец, а как я уже вас, ка,ц,апов ненавижу! ))😂😂😂😂
показати весь коментар
20.06.2018 21:23 Відповісти
+21
а вот сейчас обидно было. Почему только балтийцев считают русофобами? А мы?
показати весь коментар
20.06.2018 21:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А чого в тебе рос ник?
показати весь коментар
20.06.2018 22:18 Відповісти
Нік, нікнейм (від англ. nick, nickname МФА: [ˈnɪkneɪm] - псевдо, прізвисько, анонім) - особисте, переважно, вигадане, ім'я, яким називають себе користувачі інтернету в різноманітних чатах, форумах, месенджерах, а також у Вікіпедії, на сайтах та вікі-сайтах.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%96%D0%BA Нік - Вікіпедія
показати весь коментар
20.06.2018 22:19 Відповісти
Мой ноги и ложись спать.
показати весь коментар
20.06.2018 22:21 Відповісти
потроль еще немножко..пупсег ростовский..
показати весь коментар
20.06.2018 22:22 Відповісти
тролеросс, українською мовою буде не "забомъязени", не "забовъязені" а забов"язані, троляра повара йухла.
показати весь коментар
20.06.2018 22:29 Відповісти
Та иди в жопу.
показати весь коментар
20.06.2018 22:32 Відповісти
как всегда..жопа и кацап..
показати весь коментар
20.06.2018 22:48 Відповісти
Doctor Solt, idź w dupę rosyjski kozioł.
показати весь коментар
20.06.2018 22:52 Відповісти
Видно, что вы очень образованный человек.
показати весь коментар
20.06.2018 22:53 Відповісти
МЗС РФ заборонило в'їзд до країни латвійцям із "русофобською позицією" - Цензор.НЕТ 1758
показати весь коментар
20.06.2018 22:56 Відповісти
Скоро без лаптей и балалайки не фиг будет и пытаться в Рашку ехать..
показати весь коментар
20.06.2018 21:47 Відповісти
Как теперь жить ?
показати весь коментар
20.06.2018 21:49 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=iN10bER_QCg Высоцкий - Попутчик
показати весь коментар
20.06.2018 21:51 Відповісти
кооператив озеро крутить рашкою як собака хвістом. "вєлікая" "дєржава"...
показати весь коментар
20.06.2018 21:54 Відповісти
Значит они не впускают латышей и с открытой русофобией киргизов и прочих из ЦА впускают.Дискриминация понимаете ли белых!
показати весь коментар
20.06.2018 22:01 Відповісти
я знову ж, в 2122-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!
показати весь коментар
20.06.2018 22:52 Відповісти
МЗС РФ заборонило в'їзд до країни латвійцям із "русофобською позицією" - Цензор.НЕТ 466
показати весь коментар
20.06.2018 23:12 Відповісти
1891 год.... больше ста лет прошло а срасея всё твердит и твердит всем вокруг о своём вяличии.....
МЗС РФ заборонило в'їзд до країни латвійцям із "русофобською позицією" - Цензор.НЕТ 6471
показати весь коментар
20.06.2018 23:09 Відповісти
У меня сразу вопрос - а нахиба латышам-русофобам ваша кацапская помойка!?
показати весь коментар
21.06.2018 01:50 Відповісти
Они теперь повесятся от отчаяния
показати весь коментар
21.06.2018 03:01 Відповісти
Популистские игры для быдла.
2/3 Риги уже принадлежит карснорожим, не говоря о Юрмале.
показати весь коментар
21.06.2018 04:40 Відповісти
Пингвинам запретили посещать пустыню Гоби!
показати весь коментар
21.06.2018 10:32 Відповісти
Це типу як заборонити розумним людям ходити в церкву