3959 відвідувачів онлайн
9 438 37

Авдіївський коксохім опинився на межі зупинки, - директор заводу Магомедов

Авдіївський коксохім опинився на межі зупинки, - директор заводу Магомедов

За словами Муси Магомедова, уже за тиждень на заводі закінчиться запас сірчаної кислоти, що призведе до вимушеної зупинки виробництва.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

При цьому директор вказує, що переживає дивні відчуття в зв'язку з цією ситуацією, оскільки завод, розташований фактично в зоні ведення бойових дій на сході України, і неодноразово піддавався обстрілу, однак зумів вижити, проте опинився в найскладніших ситуації через українських постачальників.

"Погані новини. Завод опинився на межі зупинки. Через 7 днів у нас повністю закінчуються запаси сірчаної кислоти - сировини, без якої робота коксохіму неможлива. Дивне відчуття: завод зумів вижити під час бойових дій, але зупинитися може через банальну нестачу сировини, яку нам повинно поставити наше вітчизняне підприємство. Нам пояснюють цю ситуацію нестачею вагонів. Трейдер Східного Гока, підприємство "Торгсервіс", яке продає АКХЗ сірчану кислоту, повинно було у червні відвантажити нам 1080 тонн сірчаної кислоти, а відвантажило поки всього лише 60 тонн або 5% від обіцяного ... ", - написав Магомедов.

При цьому директор заводу вказав, що наміри Мінекономіки обмежити імпорт сірчаної кислоти в Україну недоречні, а ця ситуація тому яскравий приклад.

"При цьому в Міністерстві економіки всерйоз розглядають введення мит на імпорт сірчаної кислоти в Україну. Хоча вже абсолютно очевидно, що нам без імпорту ніяк не впоратися. Але що робити нам зараз, у цій ситуації? У нас за спиною коксохімічне виробництво і ціле місто, яке залежить від цього виробництва, а також металургійні комбінати країни, які просто не зможуть працювати без нашого коксу", - написав Магомедов.

Топ коментарі
+5
В Украине полно СОБСТВЕННОГО производства серной кислоты.
Рашка демпингует на рынке. Потому и вводят пошлины, что бы защитить украинских производителей.
Так, что НЕХ ЛУКАВИТЬ - выжить без кацапской кислоты Коксохим может ЛЕГКО.
Просто прибыли чуть-чуть уменьшаться.
показати весь коментар
21.06.2018 17:56 Відповісти
+3
А этот директор не пробовал импортировать серную кислоту НЕ ИЗ РАШКИ?!
показати весь коментар
21.06.2018 17:46 Відповісти
+3
Игорек, скажи честно, ты идиот? Ты в свой бред сам веришь, или это "просто бизнес"?
показати весь коментар
21.06.2018 18:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А кто БЕНЕФИЦИАР завода? Есть ведь очередной олигарх отдавший завод у Украины? Он наверно риски просчитывал. А то азметова содержите украинцы, фирташа - содержите. НЕ СПРАВЛЯЮТСЯ- пусть продают завод более умелым
показати весь коментар
21.06.2018 17:12 Відповісти
Сорри - отжавший завод
показати весь коментар
21.06.2018 17:13 Відповісти
Авдіївський завод мав бути закритий ще в 2014 році, бо він в зоні мінометного обстрілу 7км від найближчих позицій терористів-окупантів! Власне влада не хоче евакуйовувати Авдіївку, щоб прикривати живим щитом саме цей коксохім від артилерійських ударів терористів! Завод має бути давно закритий, а Авдіїка має бути давно евакуйована! І це не питання економіки, це питання яке має вирішити Командувач ООС - просто закрити завод найух і дати мешканцям Авдіївки 24 години на евакуацію!
показати весь коментар
21.06.2018 17:32 Відповісти
Игорек, скажи честно, ты идиот? Ты в свой бред сам веришь, или это "просто бизнес"?
показати весь коментар
21.06.2018 18:05 Відповісти
Завод знаходиться в 7 км від лінії фронту, завод має бути вже 4 роки як закритий! Завод постійно обстрілюється навіть мінометами, тому в будь який момент може бути накритий реактивною артилерією окупантів! Експлуатувати такий завод не можна, це підставлятись під удари ворога! Ахметов домовляється з окупантами шоб ті не стріляли по заводу ф сплачує їм гроші, а це фінансування міжнародного тероризму яке потрібно припинити негайно!!!!!!!!
показати весь коментар
21.06.2018 23:45 Відповісти
Вы на приколе или что? Этим людям нужно медали давать за то, что остаются оплотом Украины на той территории, а Вы ещё и смеете их упрекать? По истине люди иногда не понимают, что говорят. Респект работникам АКХЗ и авдеевцам за то, что остаются украинцами даже в таких условиях.
показати весь коментар
22.06.2018 12:58 Відповісти
Ці люди не є оплотом України, можете з'їздити в Авідївку і спитати чи ******* вони Україну і хто стріляє по їх будинкам - відповідь дуже Вас розчарує! Мешканці Авдіївки це сепари, діти яких воюють в бандах ДНР і не потрібно тут робити з них мучеників! Вони не їдуть з Авдіївки бо вони вата, яка не може собі знайти іншого місця! Вони нікчеми які нічого не вміють і тому сидять під обстрілами поки в них не влучить снаряд! Будь яка нормальна людина виїхала б з Авдіївки ще 4 роки тому!
показати весь коментар
22.06.2018 22:54 Відповісти
У нас все настолько умелые, что кому не продай, все равно толку не будет. Тут риски не возможно просчитать. С такими болванами, что пытаются страной управлять ни единого риска просчитать не возможно, так как все управление сводится к полному развалу.
показати весь коментар
21.06.2018 18:43 Відповісти
Ну смотрите, если кто-то прострелит вам ногу и скажет - не можешь идти, давай тогда пристрелю тебя совсем, это значит что Вы не справляетесь? Завод справлялся, пока ему НАША власть не начала вставлять палки в колёса. Они пережили обстрелы, отключение электричества и многое другое, но сейчас своими руками мы их лишаем сырья - при чём тут справляются они или нет?
показати весь коментар
22.06.2018 13:00 Відповісти
А за гроші не пробували купити сировину? Немає вагонів, везіть автівками!
показати весь коментар
22.06.2018 22:55 Відповісти
Авдеевка это ж не окупированая территория,а кажется шо оккупированая.
показати весь коментар
21.06.2018 17:25 Відповісти
А этот директор не пробовал импортировать серную кислоту НЕ ИЗ РАШКИ?!
показати весь коментар
21.06.2018 17:46 Відповісти
Только один государственный Восточный ГОК производит 50 000 тонн в месяц. А его реальная мощность 1 000 000 тонн серной кислоты в год. Это был самый мощный завод по производству кислоты в СССР.
показати весь коментар
21.06.2018 18:09 Відповісти
З СхідГЗК все зараз не так просто - там же суди йдуть, справа Мартиненка і постійно колошматять підприємство, так шо там нарощування потужностей зараз не надто можливе((
показати весь коментар
22.06.2018 06:54 Відповісти
Там же ясно говорится, что украинцы не поставляют. Спонтанно это происходит или по чьей-то указке, в виду политических игрищ, что я не отбрасываю, но завод тупо наклоняют, а с его помощью, как следствие, нагинают всю отрасль. Как ни крути, а если еще и металлургию нагнут, то экономике прийдет полный звиздец, а значит долги по кредитам будем отдавать землей, к чему МВФ и клонит власть.
показати весь коментар
21.06.2018 18:47 Відповісти
В Украине полно СОБСТВЕННОГО производства серной кислоты.
Рашка демпингует на рынке. Потому и вводят пошлины, что бы защитить украинских производителей.
Так, что НЕХ ЛУКАВИТЬ - выжить без кацапской кислоты Коксохим может ЛЕГКО.
Просто прибыли чуть-чуть уменьшаться.
показати весь коментар
21.06.2018 17:56 Відповісти
Так это Ахметка дули крутит.
показати весь коментар
21.06.2018 18:11 Відповісти
На заводе можно оборону занять.Крепкие цеха.Долго можно обороняться.
показати весь коментар
21.06.2018 18:05 Відповісти
У меня один только вопрос: за какие заслуги получает зарплату и премии генеральный директор Укрзализныци, если не может организовать нормальную логистику и выполнение заказов своим клиентам? Ну это же абсурд. В реальном бизнесе уже бы сидел и объяснялся перед акционерами. А повторилось дважды, выгнали в три шеи, даже не спрашивая
показати весь коментар
21.06.2018 18:38 Відповісти
Потрібно підняти ціни на вантажні перевезення Укрзалізниці до рівня Польщі в 3,5 рази, щоб в Укрзалізниці були гроші на збільшення пропускної спроможності колій та нові вагони та локомотиви!
показати весь коментар
21.06.2018 21:48 Відповісти
А може ТОП менеджерам "Укрзалізниці" требу убавити трохи власні апетити? Вони щороку декларують власні прибутки і при тому не можуть нормально забезпечити реалізацію інвестиційних програм з оновлення колійного полотна, вагонів і тд. Не можу лише зрозуміти, куди Кабмін дивиться і Міністр транспорту
показати весь коментар
21.06.2018 22:13 Відповісти
Підвищення вантажних тарифів на 15% дало додаткових 17 млрд грн щорічних надзоджень! Жодна економія зарплат менеджменту УЗ не принесе в бюджет УЗ десятки мільярдів гривень! Потрібно приводити тарифи у відповідність европейським розцінкам!
показати весь коментар
21.06.2018 23:50 Відповісти
мені цікаво, а про підвищення цін на газ для споживачів-фізичних осіб ви в такому ж контексті висловлюєтесь?)) ну, не проти ж, коли вам для підвищення до європейських розцінок платіжки за газ збільшуються?)) ви ж послідовний?))
показати весь коментар
22.06.2018 06:55 Відповісти
Ціна на український газ і так вже на рівні світової. За західними нормами на оплату комунальних послуг людина має витрачати не більше 20% від доходів, а ми сплачуємо в рази більше ніж заробляємо, бо беремо субсидії. Ціна на український газ має складати 100 доларів за 1000 куб.м., просто немає причин продавати український газ дорожче на внутрішньому ринку!
показати весь коментар
22.06.2018 08:37 Відповісти
О, как Вы заговорили. Т.е. для предприятий пусть цены будут выше на всё - и на перевозки, и на газ, и на все остальные услуги, а у вас расходы должны быть не выше 20%? Практика двойных стандартов.
показати весь коментар
22.06.2018 13:02 Відповісти
Я за те щоб український газ коштував однаково для фізичний осіб та для юридичних осіб - 100 доларів за 1000 кубічних метрів! Я в цьому питанні підтримую вимоги МВФ - ціна має бути однаковою! Але МВФ не каже що ціна має бути захмарною! Ціна має бути просто однаковою! Газ українського видобутку по 100 у.е. для всіх, а послуги на вантажні перевезення Укрзалізниці теж мають бути однаковими для всіх - в 3,5 рази дорожче ніж поточна ціна, щоб в доларах ціни повернулись до рівня 2013 року!!!!
показати весь коментар
22.06.2018 22:51 Відповісти
Все это игрища политиков, которые ради жирного куска просто рвут страну на лохмотья. И ничего тут не поделаешь, потому, что простые люди, глядя вверх, тоже страдают той-же хренью. Не хочу даже дискуссию разводить по этому поводу, а то "экспертов" налетит, что гнусу и "засосут", а если не получится, то говном закидают.)))
показати весь коментар
21.06.2018 18:51 Відповісти
Ахметинвест воду варит.
показати весь коментар
21.06.2018 19:11 Відповісти
Единственное удручает, что страдать будут от всего этого простые люди. Рабочие Авдеевки и так настрадались, жизнь далеко не малина, так еще и свои мины подкладывают по вопросам поставок. А Мусу, как руководителя, можно понять. Сказать, что обидно, это ничего не сказать
показати весь коментар
21.06.2018 22:08 Відповісти
Кацапи - не люди, в т.ч. авдєєвскає бидло
показати весь коментар
21.06.2018 23:37 Відповісти
О как! По всем канонам при очистке коксового газа идет очистка от сероводорода и производство серы и серной кислоты. Получается уголек то российский, малосернистый,а не украинский. Или татарин вообще не чистит коксовый газик,а просто его сжигает,а окислами серы дышат авдеевцы и округа в радиусе 20км.
показати весь коментар
21.06.2018 23:07 Відповісти
Директор заводу Магометов, власник заводу Ахметов, ми таки про український завод ведемо мову? Хоча, з огляду на президента, прем"єра й більшість можновладців, нема чого казати й про Україну як таку.
показати весь коментар
22.06.2018 05:54 Відповісти
А с Днепроазотом что сволочи позорные делают.
показати весь коментар
22.06.2018 06:36 Відповісти
цей завод стільки вже пережив, починаючи від постійних змін лінії розмежування поруч і невпинних бомбардувань до дуже складного стану в Авдіївці, причому протягом пари років, що дивина, як він узагалі досі працює) за це - респект)
показати весь коментар
22.06.2018 06:56 Відповісти
Пролоббировать интересы одних собственников, чтоб обездвижить работу завода - классика. А если потом остановятся и другие предприятия из-за нехватки сырья, нормально будет? Честно, меня удивляет, насколько у нас могут вредить самим себе.
показати весь коментар
22.06.2018 12:56 Відповісти
Видимо слишком проблемно поддержание работы прифронтового завода, вот и решили слить предприятие. Только кому от этого прок? Узнаем позже, если вообще что-то узнаем. В любом случае данный пример показывает отношение власти к экономике страны.
показати весь коментар
22.06.2018 20:52 Відповісти