8779 відвідувачів онлайн
30 965 95

Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко призначив новим главою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації генерала Служби безпеки України Олександра Куця.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Порошенко повідомив на сторінці в Facebook.

"Радий представити Голову Донецької ОДА Олександра Куця. З перших днів агресії РФ він пішов добровольцем, був у складі бойових груп СБУ. Має аналітичний склад розуму, його знає і поважає Донбас. Впевнений, його досвід забезпечить мир, відновлення інфраструктури, розвиток Донбасу", - написав він.

Представляючи Куця, Порошенко також подякував попередньому голові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Жебрівському за роботу.

Жебрівський очолював Донецьку ОблВЦА з 11 червня 2015 року. Донецька обласна військово-цивільна адміністрація була реорганізована з Донецької обласної державної адміністрації з 5 березня 2015 року. Розташовується в Краматорську.

13 червня 2018 року президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Павла Жебрівського з посади за його власним бажанням.

Топ коментарі
+23
42 роки.. До середини 1990 - мешкав на расіі.. Який подвиг здійснив цей генерал?
показати весь коментар
22.06.2018 14:34 Відповісти
+20
https://censor.net/user/318763 - именно....
Просто в желтой прессе множество поклепов на порядочных людей...

Вот просочилась инфа с АП о будущем составе директоров НАБУ...

https://twitter.com/JuntaChronicles Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА - Цензор.НЕТ 8917 Хроники Хунты‏ @JuntaChronicles https://twitter.com/JuntaChronicles/status/1009656535067357184 21 июн.
Будущие директора НАБУ

Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА - Цензор.НЕТ 5592
показати весь коментар
22.06.2018 14:35 Відповісти
+18
если порошенко назначил,значит порядочный человек,не замешан в коррупции
показати весь коментар
22.06.2018 14:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
оромд
показати весь коментар
22.06.2018 14:25 Відповісти
назначение супер..дополнение к допе и гепе..
показати весь коментар
22.06.2018 14:25 Відповісти
Мне кажется, что надо на СБУ-ка назначать, а военного.
И только мне это назначение пути ФСБ-ов губернаторами напоминает?
показати весь коментар
22.06.2018 14:29 Відповісти
танкиста или сразу ракетчика ?
показати весь коментар
22.06.2018 14:39 Відповісти
Для этой должности больше подходит минер!
Первые два - это наступательное!
показати весь коментар
22.06.2018 14:42 Відповісти
танкиста или сразу ракетчика ?
Кровавого пастора!
показати весь коментар
22.06.2018 22:03 Відповісти
если порошенко назначил,значит порядочный человек,не замешан в коррупции
показати весь коментар
22.06.2018 14:27 Відповісти
И вообще девственник - веган!
показати весь коментар
22.06.2018 14:30 Відповісти
https://censor.net/user/318763 - именно....
показати весь коментар
22.06.2018 14:35 Відповісти
а на переднем плане стоматолог-банкир?
показати весь коментар
22.06.2018 16:44 Відповісти
а на переднем плане стоматолог-банкир?
За то слева - Клименко - ум, честь и совесть нашей эпохи!
И как удивительно форма отражает содержание!
показати весь коментар
22.06.2018 22:06 Відповісти
не, это будущие главЫ даунецкой ОГА.
показати весь коментар
23.06.2018 08:18 Відповісти
"Фунт" ?
показати весь коментар
22.06.2018 22:49 Відповісти
Ні це рупль, ісрастова.
показати весь коментар
23.06.2018 00:24 Відповісти
Из Ростова
показати весь коментар
22.06.2018 14:29 Відповісти
Или Порошенко от себя не зависит и ему диктуют кацапы кого назначать или он вообще не способен адекватно соображать.
показати весь коментар
22.06.2018 14:31 Відповісти
Та не, если хочешь чтоб назначенец грыз глотки врагам выбери кандидатуру из Ростова и постоянно напоминай ему, откуда он.
показати весь коментар
23.06.2018 07:24 Відповісти
42 роки.. До середини 1990 - мешкав на расіі.. Який подвиг здійснив цей генерал?
показати весь коментар
22.06.2018 14:34 Відповісти
https://censor.net/user/170498 - об этих подвигах не время говорить....

Но понятное дело, что Петр Лексеевич простого казнокрада на такую должность не поставит....
показати весь коментар
22.06.2018 14:39 Відповісти
простого не поставит - поставит выдающегося ? ..))
показати весь коментар
22.06.2018 14:48 Відповісти
Який подвиг здійснив цей генерал?

Охороняв будку?
показати весь коментар
22.06.2018 22:08 Відповісти
Олександр Манчук -
Ні про прізвищу... Народ прізвиська людям давав по справам їх, це вже тепер прізвиська прівищами(фаміліями) стали. А НАРОД він мудрий.
Куць -ЧОРТ (уявна надприродна істота, яка втілює в собі зло)

Цікаві Діянія твої о, Рошен !

Смотрящіє за Контрабасом і за тим аби Грошові потоки були - гуд ))))
показати весь коментар
22.06.2018 14:34 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%86_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Куц Володимир Петрович - Вікіпедія
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%86_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 https://uk.wikipedia.org/wiki/Куц_Володимир_Петрович https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=uk&u=https://uk.wikipedia.org/wiki/%25D0%259A%25D1%2583%25D1%2586_%25D0%2592%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B8%25D1%2580_%25D0%259F%25D0%25B5%25D1%2582%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B8%25D1%2587&prev=search Володимир Куц - перший олімпійський чемпіон серед радянських легкоатлетів.
1956 р.
показати весь коментар
22.06.2018 14:46 Відповісти
Хочеш виглядати "умнічкой"? Прізвисько куць(чортяка) часто давали на Січі запеклим воякам. Ти мордвин?
показати весь коментар
22.06.2018 15:49 Відповісти
Кто про новоназначенного что-то знает? Пока в комментах я вижу только "плохой, потому что Порошенко назначил".
показати весь коментар
22.06.2018 14:35 Відповісти
Вопрос не в тему... тут в комментах, только те, кто "знает" что Порошенко плохой
показати весь коментар
22.06.2018 14:48 Відповісти
Похоже, так да. На форуме Цензоре почти любая тема соскакивает в сторону критики Порошенко. Нет, я тоже согласен, что Петра Алексеевича есть за что ругать, но тема этой статьи другая.
показати весь коментар
22.06.2018 16:22 Відповісти
Теперь этого туда "на заработки"..
показати весь коментар
22.06.2018 14:37 Відповісти
цікаво як в 42 роки вже можна мати генеральське звання.але то таке...
показати весь коментар
22.06.2018 14:38 Відповісти
...положення про проходження воїнської служби...
показати весь коментар
22.06.2018 14:51 Відповісти
Тобі 50-ть; 60-ть; 70-ть? Завидуєш? Хтось совком народжуєтья, хтось совком помирає... Ти з котрих будеш? А може ти вродежений іуда-христопродавець?
Як ти смієш обливати гімном людину про яку ти нічого не знаєш?
показати весь коментар
22.06.2018 15:56 Відповісти
Як ти смієш обливати гімном людину про яку ти нічого не знаєш?

Слова Петра о Павле,говорят больше о Петре...
показати весь коментар
22.06.2018 22:11 Відповісти
Хватит ныть! Идите работать !
показати весь коментар
22.06.2018 14:40 Відповісти
Саме Куць керував силовою зачисткою блокади взагалі та розгоном редуту блокадників на Кривому Торці зокрема.P.S. Народився в Ростові-на-Дону, до середини 90-х жив у Росії.
P.P.S. Яка колоритна рязанська мордяка.
Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА - Цензор.НЕТ 1418
показати весь коментар
22.06.2018 14:40 Відповісти
Дуже схожий на тракторіста з Рязані.
показати весь коментар
22.06.2018 14:47 Відповісти
він "красою" не поступається Льохє Гончаренку
показати весь коментар
22.06.2018 15:05 Відповісти
А это не его били по морде ,спрашивая - Чечня -круто ? ))
показати весь коментар
22.06.2018 15:18 Відповісти
Ну, и чем это колоритное лицо отличается, ну к примеру от шефов бутусова - бойко, вилкула......
показати весь коментар
22.06.2018 22:15 Відповісти
В новой должности Куць, первым делом, занялся выявлением предателей в рядах силовиков. Так, в самом УСБУ Донецкой области под его руководством в работе на российскую разведку были уличены три человека, в том числе сотрудник контрразведки и шифровальщик: Александр Третьяк (сын экс-начальника Луганского УСБУ), Валерий Никифоров и Евгений Косяк (экс-заместитель начальника следственного отдела Донецкого УСБУ). Затем провел кадровые ротации в управлении.

В СБУ тогда, согласно Закона, было 33,5 тыс человек
Нашел трёх шпионов
КЛАРА!!
Аж трех.!!!
показати весь коментар
22.06.2018 14:45 Відповісти
цікаво - скільки зараз налічує особовий склад СБУ ?
показати весь коментар
22.06.2018 14:49 Відповісти
в 2015 году скорректировал аж на 2,5 тыс

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 307-VIII "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України".
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
"Законом затверджується загальна чисельність Служби безпеки України у кількості 27000 осіб в мирний час, у кількості 31000 осіб - в особливий період (крім періоду дії воєнного стану), а на період дії воєнного стану - у кількості згідно з Мобілізаційним планом України на особливий період", - йдеться у повідомленні.
показати весь коментар
22.06.2018 17:29 Відповісти
Ну, вы как великий контрразведчик можете с одного взгляда обнаружить и самое главное уничтожить контру. Шо вы тут делаете - надо работать в контрразведке.
показати весь коментар
22.06.2018 22:19 Відповісти
Мне нельзя
Здоровья нет
я столько не выжру
Да и последний полковник контрразведки, которого я знал, был голубой
здесь тоже не сходится
показати весь коментар
22.06.2018 22:38 Відповісти
Понятно - масть не та. Масть давно выехала.
показати весь коментар
22.06.2018 22:42 Відповісти
Агент КГБ/ФСБ Лолита назначает агентуру КГБ/ФСБ на все ключевые должности, в ожидании часа Ч.
показати весь коментар
22.06.2018 14:51 Відповісти
Скупа біографія для такого призначення. Хоча
У 2009-2014 р. був заступником начальника Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (ГВ "К") Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Кошмарик. Тоді в Киїів з дамбвабве навіть петеушників звозили на керівні посади. Вже генерал. Гідрант гідно підтримує традиції. Це перемога.
показати весь коментар
22.06.2018 14:56 Відповісти
***пардон, не совсем по теме!
19 червня президент України Петро Порошенко https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/poroshenko-zatverdiv-zhebrivskoho-na-posadu-auditora-nabu-2477349.html призначив екс-главу Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського аудитором НАБУ

Родина новопризначеного аудитора НАБУ Павла Жебрівського має проблеми з прозорістю бізнесу в Німеччині, повідомляє http://www.dw.com/uk/%D1%83-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B6%D0%B5%D0%B1%D1%80%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%B7-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8E-%D0%B1%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%83-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC/a-44337339?maca=uk-Twitter-sharing DW .
Як з'ясували журналісти, у містечку Бад Гомбург, що під Франкцуртом-на-Майні, діє фірма Vital Pharma GmbH, яка входить до фармацевтичної імперії Жебрівських.
Ця фірма вже близько 10 років торгує на німецькому ринку сировиною для виробництва медичних препаратів, які імпортуються, зокрема, з країн Азії і Південної Америки.
Виконавчою директоркою Vital Pharma GmbH є дочка Павла Жебрівського Ганна.
З документів німецького реєстру можна дізнатися, що компанія належить холдингу з Нідерландів - Farmak Group N.V. Кінцева бенефіціарна власниця - Філя Жебрівська, сестра екс-керівника Донеччини і нинішнього аудитора НАБУ, а нідерландський холдинг належить холдингу з Люксембургу Farmak Holdings S.à r.l.
Проте документи реєстру компаній Люксембургу ведуть на Кіпр.
Остаточну картину структури власності групи Фармак можна отримати, ознайомившись з документами компанії F.I. & P. Holdings Limited.
Згідно з деклараціями Жебрівського, він отримує від цієї компанії близько півтора мільйони гривень дивідендів на рік.
Іноземними компаніями групи Фармак керує не лише донька Жебрівського, а і його 24-річний син. Ян Жебрівський, як свідчать документи австрійського реєстру компаній, є довіреною особою з правом підпису у компанії Farmak International Holding GmbH. Це - дочірня компанія нідерландської Farmak Group N.V.
Річний оборот австрійської компанії - від 7 до 10 млн євро на рік. Кількість співробітників, згідно з даними реєстру: 0.
Павлу Жебрівському також належить ПП Ян, яке торгує й медикаментами. У квітні минулого року керівником цієї компанії став Любомир Шведюк. Імовірно, йдеться про зятя чиновника: як свідчить запис у німецькому реєстрі компаній, у лютому цього року Ганна Жебрівська стала Анною Шведюк.
показати весь коментар
22.06.2018 14:57 Відповісти
Очень даже по теме!
Мировые сми пишут, что контроллировать прозрачность работы НАБу поставлен человек, к прозрачности бизнеса которого есть вопросы.
Весь интернет гудит, но и "Петр Демидов" и "Peter Lions" мовчать, як в рот воды набрали.
Офшорник офшорнику глазик не выклюет.
Какой пан - такие у него и пидпанки.
показати весь коментар
22.06.2018 15:00 Відповісти
Якось і не дивує. Вже ніщо не дивує.
показати весь коментар
22.06.2018 16:07 Відповісти
Известно, что Куць родился в Ростове-на-Дону (1976 год) и до середины 90-х жил в России.

феерично...очередная фсбшная консерва
показати весь коментар
22.06.2018 14:58 Відповісти
Обратите внимание: Назначение труса и предателя брательника литвина и это назначение послужной список которого вызывает кучу вопросов и что-то мне подсказывает что это еще не все!!!! К чему эта падаль чиколатная готовится??????????????????
показати весь коментар
22.06.2018 14:58 Відповісти
Как к чему готовится?
К выборам, к их чудовищной фальсификации.
кто это может сделать лучше, чем заляпанный по самые уши и на крючке?
показати весь коментар
22.06.2018 15:02 Відповісти
можливі позачергові вибори ?
Офшоркін , розуміючи що йому на них нічого не світить , і поспіхом намагається прилаштувати скрізь зручних йому людей ...
показати весь коментар
22.06.2018 15:06 Відповісти
та слухи ходят, на День Конституции может распустить парламент. Тогда выборы в Раду сначала, причем, по старому закону. кого туда опять наберут, вопросы есть? Ну а потом своя подконтрольная Рада - и можно не париться тогда с президентством.
показати весь коментар
22.06.2018 15:17 Відповісти
пеця розставлює лічна прєданних і надьожних кадров
показати весь коментар
22.06.2018 15:00 Відповісти
пишут на других ,что это он организовал припарковку моторолы..
показати весь коментар
22.06.2018 15:08 Відповісти
моторылу замочковали сами кацапы..начал борзеть по теме наркоты..поймал звезду и начал переходить дорогу "уважаемым людям"..
показати весь коментар
22.06.2018 16:09 Відповісти
похоже на то..и сайт не очень уважаю тот..сылку не буду давать..
показати весь коментар
22.06.2018 16:13 Відповісти
я об этом слышал от хлопца из Авдеевки..
показати весь коментар
22.06.2018 16:23 Відповісти
хера себе...тада канеша...если хлопИц из самой Авдеевки...тада и сомнений нет...спроси у хлопца када жара спадёт...
показати весь коментар
22.06.2018 18:41 Відповісти
за погоду у хлопца спросил?
показати весь коментар
22.06.2018 22:57 Відповісти
диви вище..
показати весь коментар
22.06.2018 23:01 Відповісти
ты не стоишь даже бесплатных ссылок..гавно..
показати весь коментар
22.06.2018 23:10 Відповісти
https://twitter.com/SoFSkorpic Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА - Цензор.НЕТ 4347Konstantin‏ @SoFSkorpic https://twitter.com/SoFSkorpic/status/1010127406445850624 26 мин.26 минут назад
Михаил Витальевич Забродский-
В 1994 году окончил Военную инженерно-космическую Краснознамённую академию имени А. Ф.Можайского в Санкт-Петербурге,после чего в течение пяти лет проходил военную службу по контракту в Вооружённых Силах РФ
показати весь коментар
22.06.2018 15:15 Відповісти
И откуда в Украине столько генералов?! Прям как в США. И ничего что США в разы больше Украины..... Дурдом, млин.
показати весь коментар
22.06.2018 15:24 Відповісти
И откуда в Украине столько генералов?!
Мы скоро догоним Латинскую Америку - там каждый второй - бригадный генерал...
показати весь коментар
22.06.2018 22:19 Відповісти
После распада союза в ВСУ служило 780 000 солдат и генералов, потом армия ужалась до 180 000. Порошенко увеличил до 250 000. Солдат стало меньше, а генералов осталось как и в 1991 году.
показати весь коментар
23.06.2018 07:43 Відповісти
"...щоб більше жаху їй завдать,
і щоб усяк боявся так робити,
у річці вражу щуку утопити!" (Л. Глібов) /// Оце - "многоходовочка" від ПОПа! "Геніально"! Ті, хто кришує контрабас з даунбасією, тепер "прі должності"!
показати весь коментар
22.06.2018 15:47 Відповісти
дырявые ссутся и срутся от этого назначения!!!!!!!!

Генерал СБУ станет главой части Донецкой области, которая подконтрольна Украине

Правительство Украины утвердило на должность главы Донецкой областной военно-гражданской администрации генерала СБУ Александра Куця.

Во время работы в СБУ Донецкой области Куць уличил трех сотрудников в измене ! . Позже одного из них передали "ДНР" в рамках обмена пленными. В 2017 году Куць выявил 356 "шпионов" в зоне АТО.
показати весь коментар
22.06.2018 15:53 Відповісти
Реакція х-лоботів на призначення О.Куця ідеальний індикатор. Призначення вдале. Смерть ворогам
показати весь коментар
22.06.2018 16:01 Відповісти
Мене приписати до х***ботів Ви ніяк не можете.
Але я дуже стримано реагую на це призначення (і Наєв теж ніде не дівся, про Литвина посла вже взагалі мовчу).
показати весь коментар
23.06.2018 02:12 Відповісти
Посол в Вірменії це, фактично, заслання
показати весь коментар
23.06.2018 08:47 Відповісти
Хто, де жив - це мало інформативно. Інформації набагато більше в прихованих механізмах відбору кадрів на роботу СБУ. Один із критеріїв 90-х років син голови колгоспу, але ж там були і є й інші критерії. Хтось може їх висвітлити? Тоді можна об'єктивно зрозуміти, хто та що.
показати весь коментар
22.06.2018 16:13 Відповісти
Правильно сделал, в кадровых решениях президента Порошенко не сомневаемся.
показати весь коментар
22.06.2018 16:44 Відповісти
"Ну от і все. Порошенко призначив Олександра Куця Головою Донецької ВЦА. Уродженець Ростова, який до середини 1990-х жив в Росії, а переїхавши до України стрімко почав підійматися кар'єрними сходами в СБУ.
«Кашник», який займаючи високу посаду в управлінні у Києві займався тим, що відкривав разом з підлеглими 30-50 справ на рік і ВСІ за статтею 368 КК України (дача хабара), але тільки проти тих бізнесменів, які не входили в орбіту Куця та підлеглих.
Людина, яка очоливши спільне Донецько-луганське управління СБУ поновила «кашні» схеми на прифронтових територіях, а до цього, керувавши Донецьким облуправлінням курувала розгін Блокади торгівлі з окупантками і колаборантами…
Останній факт взагалі дуже красномовний: він підкреслює, що Куць у воюючій області своїм пріоритетом вважав далеко не боротьбу з тероризмом, колаборціонізмом та контрабандою. Тепер він очолив Донецьку область у військово-політичному плані. Як думаєте - позитивно це відіб'ється на всіх сферах суспільно-політичного життя області? (Риторичне питання)…
Ну і наостанок: вдивіться в його обличчя уважно. По ньому багато чого можна прочитати і зрозуміти…"
https://www.infa.ua/nazar-prykhodko-donetsku-oda-ocholyv-urodzhenets-rostova/
показати весь коментар
22.06.2018 16:53 Відповісти
Уродженець Ростова, який до середини 1990-х жив в Росії. Людина, яка очоливши спільне Донецько-луганське управління СБУ поновила «кашні» схеми на прифронтових територіях, а до цього, керувавши Донецьким облуправлінням керувала розгін Блокади торгівлі з окупантками і колаборантами…Вдивіться в його обличчя уважно. По ньому багато чого можна прочитати і зрозуміти… Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА - Цензор.НЕТ 5250
показати весь коментар
22.06.2018 18:11 Відповісти
Петя призначає підозрілих осіб. Вихідців із Росії. Що готує?
показати весь коментар
22.06.2018 17:27 Відповісти
Так, дійсно, напередодні невмотивований напад поліції на українців (подивіться уважно відео, як це було), тепер це призначення. До чого це все? https://www.infa.ua/larysa-nitsoj-napad-politsii-na-demonstrantiv-tse-pokazova-hra-m-iazamy-vid-avakova/
показати весь коментар
22.06.2018 18:27 Відповісти
Если у Пеци нет подходящего иврея, он назначает москаля из Ростова...
показати весь коментар
22.06.2018 17:36 Відповісти
Пацакам нравится такое назначение.Лента ру"Донецкую область возглавит чекист".Чекист у пацаков свой парень,бо царь також чекист.
показати весь коментар
22.06.2018 17:48 Відповісти
Где он этих дитей собирает,и как они умудряются в 40 лет становиться генерал майорами и генерал лейтенантами? Или уже и там звания продаются?
показати весь коментар
22.06.2018 18:40 Відповісти
Порошенко призначив Куця новим главою Донецької ОблВЦА - Цензор.НЕТ 6720
показати весь коментар
22.06.2018 20:33 Відповісти
Чому не Кац?
показати весь коментар
22.06.2018 21:47 Відповісти
сколько он отвалил за звание генерал -майора ?
показати весь коментар
22.06.2018 23:10 Відповісти
К Порошенку вопрос простой = Когда начнём вешать и расстреливать корупционеров тварей с дворцами в тысячу квадратов?
показати весь коментар
22.06.2018 23:42 Відповісти
А ВИ КТО !!!???
показати весь коментар
23.06.2018 01:03 Відповісти
Реформи
б.., Реформи
Красивої Шоколадної
на вуха
Ми намотали
і тупі
Раби

Раби - такими
ми вже стали

І Терпимо -
"Бо Путін нападе"

А нападе - коли вже
скинем лярви ,
Кремлівські Лярви

Що кормлять нас
із барського стола
солодкими як сурогати
пальми того
Рошен

Лайно на вуха -
про Реформи
про Успіхи
("Головокруженья от успєхов" (Сталін 1933 рік ) )

та про міфічні Зміни

Нового донецкого губернатора Куця уличили в нарушении закона
https://strana.ua/news/148437-novyj-donetskij-hubernator-kuts-narushil-zakon-tspk.html
показати весь коментар
25.06.2018 16:54 Відповісти