10364 відвідувача онлайн

"Важко зробити перший крок", - Сенцов написав листа російським кінематографістам. ДОКУМЕНТ

"Важко зробити перший крок", - Сенцов написав листа російським кінематографістам. ДОКУМЕНТ

Російський кінопродюсер Євгеній Гінділіс оприлюднив текст листа від Олега Сенцова з колонії, датований 22 червня.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

У листі зазначається: "Важко зробити тільки перший крок. Хто його зробив відразу, а хтось тільки недавно, але я всім і кожному вдячний з вас за сміливість. Я розумію, що ви ризикуєте, відкрито підтримуючи мене зараз, живучи в цій країні. Я не пишу і не називаю імен та прізвищ не тому, що я не знаю чи ціную, а боюся просто когось забути або особливо виділити. Я вдячний вам всім".

"Зрушення у свідомості радянських людей привели спочатку до перебудови, а потім до краху імперії, і рух до свободи стався саме тоді, коли кінематографісти почали ці зміни зі свого з'їзду в 80-х роках минулого століття. Можливо, і вам випала та ж місія і завдання, щоб зруйнувати ще більш потворну імперію, яка зараз вибудувана і продовжує еволюціонувати у вашій країні. Удачі вам в цьому! Але не забувайте при цьому знімати і прекрасні фільми",- йдеться в опублікованому документі.

Важко зробити перший крок, - Сенцов написав листа російським кінематографістам 01

Нагадаємо, 16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив О.Сенцова, затриманого в окупованому Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням нібито в створенні на території півострова терористичного співтовариства. О.Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більше відомій як "Білий ведмідь".

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в п'ятницю, 15 червня, прибула в колонію, в якій міститься О.Сенцов. Керівництво пенітенціарної установи відмовило їй у відвідуванні ув'язненого.

Омбудсмен заявила, що продовжуватиме наполягати на допуск до О.Сенцова або на проведенні відеоконференції з ним.

Як стверджує уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, стан О.Сенцова задовільний, за її словами, за час голодування він додав у вазі два кілограми.

Україна і світове співтовариство неодноразово заявляли про політичну вмотивованість "справи Сенцова", вимагали відпустити його.

Топ коментарі
+19
Ali, с уважением отношусь к вам , вижу, как близко к сердцу вы принимаете оккупацию Крыма и другие вопросы. И вопреки расхожему мнению о наших и ваших считаю, что самая главная проблема человечества - это равнодушие. Мы же можем спорить по разным вопросам и не сходиться во взглядах на управление в Украине , но , главное, мы едины в принципиальных вопросах - это освобождение узников кремля, это ненависть к оккупантам , это любовь к Украине.
показати весь коментар
23.06.2018 06:58 Відповісти
+16
Тримайся, Олег!
показати весь коментар
23.06.2018 08:09 Відповісти
+14
Поэтому не хочу, чтобы ставили знак равенства между Савченко и Сенцовым. Тимошенко же сделала Савченко своим первым номер именно для того, чтобы вытащить ее из тюрьмы. Она не из бюджета страны , а из партийных денег оплачивала адвокатов Савченко , возила ее старенькую маму на различные высокие собрания в Европе, чтобы вызвать стресс у заскорузлого обеспокаювающегося панства европейских снобов.
Она сделала максимум и получила результат.
То что Савченко оказалась не совсем однозначной, это уже вопрос другой.
С Сенцовым все намного сложней. И требования его голодовки понятно, что путен никогда не выполнит. Сенцова нужно спасать уже , а не завтра. Потому что он наш, он гражданин Украины .
Сенцов назвал путена карликом кровавым к тому же.
Я хотела бы ошибаться, но перспективы вытащить Сенцова очень маленькие.
показати весь коментар
23.06.2018 07:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"Тяжело сделать первый шаг", - Сенцов написал письмо российским кинематографистам - Цензор.НЕТ 6990
показати весь коментар
23.06.2018 07:36 Відповісти
а Надійка теж листи писала
"Тяжело сделать первый шаг", - Сенцов написал письмо российским кинематографистам - Цензор.НЕТ 7054
показати весь коментар
23.06.2018 07:46 Відповісти
непонятно ты чей казачок?
показати весь коментар
23.06.2018 12:54 Відповісти
Ви сподівааєтеся на щіру відповідь?
Чи Вам, як отій сусідській Бурьонці - аби щось ляпнуть?
показати весь коментар
23.06.2018 15:09 Відповісти
пошёл в ж
показати весь коментар
02.07.2018 19:30 Відповісти
"Важко зробити перший крок", - Сенцов написав листа російським кінематографістам - Цензор.НЕТ 6570
показати весь коментар
02.07.2018 22:52 Відповісти
"Тяжело сделать первый шаг", - Сенцов написал письмо российским кинематографистам - Цензор.НЕТ 4816
показати весь коментар
23.06.2018 07:48 Відповісти
"Тяжело сделать первый шаг", - Сенцов написал письмо российским кинематографистам - Цензор.НЕТ 3095
показати весь коментар
23.06.2018 07:49 Відповісти
***** пофігу ці голодовки.
показати весь коментар
23.06.2018 07:52 Відповісти
Голодування- так, реакція світу на нього- ні.
показати весь коментар
23.06.2018 08:00 Відповісти
Та наверно и всем остсльным.
показати весь коментар
23.06.2018 08:52 Відповісти
Тримайся, Олег!
показати весь коментар
23.06.2018 08:09 Відповісти
Яка там погода в лондОні?
показати весь коментар
23.06.2018 08:31 Відповісти
Погода в Лондоне шепчет, Скрипали норм.
показати весь коментар
23.06.2018 13:51 Відповісти
Так поїдь туди і зафільмуй, або зроби фотки. Потім нам тут покажеш. Які проблеми?
показати весь коментар
23.06.2018 08:34 Відповісти
Он за копейку маму продаст.
показати весь коментар
23.06.2018 13:53 Відповісти
мой сын общается со многими сверстниками Европы. То как идет чемпионат мира, хороших слов нет , а они пишут о рейтинге ботокса, о его падении из за пенсов, Там падает все, от человеческого до политического.
Держись, Олег! Я никогда так никого не поддерживала ибо ты настоящий!
показати весь коментар
23.06.2018 08:49 Відповісти
на раиси рейтинги не имеют значения - на падение рейтингов есть 400 000 руцкэгвардия с чеченским наполнением, которая своими дубинками и др. новейшими спецсредствами не даст рейтингу упасть
показати весь коментар
23.06.2018 09:12 Відповісти
и это не один случай. А подстава с гостиницами, а пропавшие болельщики с Мексики, а ограбленные финны и это только легкие случаи....и это с русру, а что в самом деле, то Интернет дело не хилое
показати весь коментар
23.06.2018 09:54 Відповісти
"Важко зробити перший крок", - Сенцов написав листа російським кінематографістам - Цензор.НЕТ 5958
показати весь коментар
23.06.2018 09:49 Відповісти
Эта б**дская страна должна быть уничтожена. - Аркадий Бабченко.
показати весь коментар
23.06.2018 09:50 Відповісти
забавно!)
"Важко зробити перший крок", - Сенцов написав листа російським кінематографістам - Цензор.НЕТ 199
показати весь коментар
23.06.2018 11:01 Відповісти
Вперде планетьі всей ********** гей-гей.
показати весь коментар
23.06.2018 11:52 Відповісти
здесь московиты под украинскими флагами пишут...свой кгбистский флаг стыдно поднимать
показати весь коментар
23.06.2018 13:04 Відповісти
Сенцов это пример совести,честности,смелости и принципиальности..Для бандитов такие люди как кость в горле.потому что там совсем другие качества,
показати весь коментар
23.06.2018 10:00 Відповісти
Развейте. Глупо сравнивать.
показати весь коментар
23.06.2018 11:54 Відповісти
Путирасты сфабриковали против Олега и других украинских политзакюченных уголовные дела и глумятся над ними. Фашисты.
показати весь коментар
23.06.2018 10:13 Відповісти
Я вот против Сенцова ничего не имею против, но вот вспоминаю Надюху... Короче, лучше без кумиров...
показати весь коментар
23.06.2018 11:26 Відповісти
Ваше - "но вот" , опровергает Ваше "я вот не против". Не надо порождать сомнения там,где их априори и под лупой не разглядишь. Есть вопросы по Сенцову ? Конкретизируйте, а при чём Савченко до Сенцова. Каждый отвечает за себя.
показати весь коментар
23.06.2018 12:01 Відповісти
Сторінка 2 з 2