9964 відвідувача онлайн
19 315 89

Ердоган лідирує на виборах президента Туреччини

Ердоган лідирує на виборах президента Туреччини

Чинний президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган набирає 55,15% голосів і продовжує лідирувати на президентських виборах у Туреччині.

Такі дані Вищої виборчої комісії Туреччини після обробки 69,68% виборчих бюлетенів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Найближчим конкурентом Ердогана є кандидат від опозиційної Народно-республіканської партії Мухаррем Індже з показником 29,37%. Решта претендентів на пост президента республіки наразі набирають менше 10% голосів.

Громадяни Туреччини сьогодні вперше в історії обирали одночасно президента і новий склад парламенту. Голосування відбувалось у неділю у 81 провінції з 8:00 до 17:00 за місцевим часом. У президентських перегонах брали участь шість кандидатів.

Топ коментарі
+13
Турецкий путен.
показати весь коментар
24.06.2018 20:50 Відповісти
+10
Хеджеп чергове Руйло!
показати весь коментар
24.06.2018 20:49 Відповісти
+7
Ну і швидкість обробки бюлетнів! 70% за 4 години!?
показати весь коментар
24.06.2018 20:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хеджеп чергове Руйло!
показати весь коментар
24.06.2018 20:49 Відповісти
Мирно це не закінчиться.
показати весь коментар
24.06.2018 20:49 Відповісти
Мирно це не закінчиться.
Нефтепровод будет способствовать миру.
показати весь коментар
24.06.2018 20:54 Відповісти
Когда в мире появляются много правителей с очевидными признаками диктатора и "заявкой" на "мировое господство" - значит быть беде....
показати весь коментар
24.06.2018 21:35 Відповісти
Попереднього разу і двох вистачило.
показати весь коментар
24.06.2018 21:36 Відповісти
Так отто-ж.... - правда, тогда не было ЯО, которое все-таки каким-никаким, но все-таки является задерживающим фактором от начала очередной "мировой мясорубки".... - Да и мировая финансовая система сегодня уже совсем другая....
показати весь коментар
24.06.2018 21:54 Відповісти
І з космосу усе видно.
показати весь коментар
24.06.2018 22:04 Відповісти
И где его признаки дектаторства?
показати весь коментар
24.06.2018 21:45 Відповісти
Турецкий путен.
показати весь коментар
24.06.2018 20:50 Відповісти
Скорее Янукович. И его ждёт свой "третий тур".
показати весь коментар
24.06.2018 21:21 Відповісти
"януковощь" был ставленником (опричником) *****, а Эрдоган, думаю, что сам, но с очевидными диктаторскими замашками.....
показати весь коментар
24.06.2018 21:43 Відповісти
одного поля ягоды!
показати весь коментар
24.06.2018 22:31 Відповісти
невезе дяді Сему - Китай, Росія, Туреччина - своєнравні країни, а тут ще торгові війни з Європою, Канадою.
показати весь коментар
24.06.2018 20:50 Відповісти
https://censor.net/user/397415 - раша идет стремительно в задницу и к своему логическому распаду...
показати весь коментар
24.06.2018 20:53 Відповісти
ми також в борговій ямі.....
показати весь коментар
24.06.2018 20:54 Відповісти
Правило международной финансовой системы - "нет долгов - нет денег"...!... - так как если твоему государству одалживают, значит в твое государство верят...!...
показати весь коментар
24.06.2018 21:05 Відповісти
Это получается, что если государство объявляет дефолт, то ему верили на столько сильно, что оно такой груз доверия не выдержало?
показати весь коментар
24.06.2018 21:07 Відповісти
Можно конечно и так сказать, но это, слишком упрощенное пояснение.....
показати весь коментар
24.06.2018 21:19 Відповісти
А якщо відношення зовнішній борг до ВВП 2 десятиліття скорочується, як в Туреччині, то вашого президента оголошують диктатором
показати весь коментар
24.06.2018 21:39 Відповісти
Долги бывают разные, а диктаторские замашки у всех одинаковые...!...
показати весь коментар
24.06.2018 21:45 Відповісти
Ну і швидкість обробки бюлетнів! 70% за 4 години!?
показати весь коментар
24.06.2018 20:52 Відповісти
уже 90 %
показати весь коментар
24.06.2018 21:37 Відповісти
вибори при надзвичайному стані!
нашим чоколятним) треба досвід переймати!
показати весь коментар
24.06.2018 20:57 Відповісти
У нас оголошено надзвичайний стан?
показати весь коментар
24.06.2018 21:04 Відповісти
а ти не знаєш?!
у нас це (надзвичайний стан)))) реально)), називається по іншому,
ти не в курсі що це?!
показати весь коментар
24.06.2018 21:09 Відповісти
Бла-бла. Документ в студію.
показати весь коментар
24.06.2018 21:16 Відповісти
на тобі ще с2н5он))), документ - це адмін-ресурс,
чи ти не з України? це відкриття для тебе?
показати весь коментар
24.06.2018 21:20 Відповісти
З тобою все ясно. Досвідос.
показати весь коментар
24.06.2018 21:23 Відповісти
Эрдоган начал лидировать,когда жахнули рассейский боевой самолёт турки....
показати весь коментар
24.06.2018 20:58 Відповісти
кровавій рецепт успеха..у кого научился?
показати весь коментар
24.06.2018 21:01 Відповісти
це для ***** треба 121%))
а тут і 51% буде досить!
показати весь коментар
24.06.2018 21:12 Відповісти
Может быть, но нам какая разница. Мы должны быть. Вот в чём вопрос.
показати весь коментар
24.06.2018 21:01 Відповісти
А что здесь такого? Меркель вон четвертый раз канцлером избрана.
показати весь коментар
24.06.2018 21:05 Відповісти
Нюанс. Канцлера прямими виборами не обирають.
показати весь коментар
24.06.2018 21:18 Відповісти
Если голосовать за партию Меркель, то не трудно догадаться что и назначат канцлером в итоге Меркель.
показати весь коментар
24.06.2018 22:45 Відповісти


https://twitter.com/Skrepo_history Эрдоган лидирует на выборах президента Турции - Цензор.НЕТ 2785 История скреп‏ @Skrepo_history https://twitter.com/Skrepo_history/status/1010584596432506880 24 ч.24 часа назад
У российских пропагандонов истерика, Захарова ушла в запой, Небензя с криками "Не забудем, не простим!", вылепил пирамидку из навоза, Лавров в знак протеста высыпал корыто с овсом на голову Соловьеву.
Случилось непоправимое.
В братском Казахстане началась массовая декоммунизация

ВИДЕО
https://twitter.com/i/status/1010584596432506880

Эрдоган лидирует на выборах президента Турции - Цензор.НЕТ 783


показати весь коментар
24.06.2018 21:07 Відповісти
Эммм...
Нубский вопрос, а как бандеровец по казахски?
показати весь коментар
24.06.2018 21:16 Відповісти
Ердоган лідирує на виборах президента Туреччини - Цензор.НЕТ 7630
показати весь коментар
24.06.2018 21:19 Відповісти
откуда бред?
показати весь коментар
25.06.2018 01:06 Відповісти
півгодини тому по німецькому телебаченню казали, що нібито вже три чверті голосів підрахували та 54 % за ердогана. От і подумалося - однотурові барани є скрізь.
показати весь коментар
24.06.2018 21:11 Відповісти
Все, что сделал Ататюрк для Турции накрылось медным тазом. Турция превращается в подобие рашки с жесткой вертикалью власти и тираном во главе.
показати весь коментар
24.06.2018 21:14 Відповісти
Ваші побоювання безпідставні. Видається мені, що вони (турки) більше схожі на європейців, ніж ми. Бо там не було зарази, що зветься совок. А все решта -- не суттєве.
показати весь коментар
24.06.2018 21:24 Відповісти
Германия на Эрдогана давно косо смотрит, тем более как бы в НАТО.
Короче, там еще тот колхоз, совок нервно курит в сторонке
Нам с американцами лучше дружить, я думаю по ментальности мы даже ближе к ним, чем к Европе.
показати весь коментар
24.06.2018 21:19 Відповісти
К каким именно американцам? - из Нью-Йорка или Техаса?
показати весь коментар
24.06.2018 21:48 Відповісти
И с канадцами тоже
показати весь коментар
24.06.2018 21:54 Відповісти
із резервації - передадуть досвід
показати весь коментар
24.06.2018 21:56 Відповісти
Рисуют результаты....
показати весь коментар
24.06.2018 21:23 Відповісти
А чому Цензор не розміщує Славіка ?
Москалі написали.
https://echo.msk.ru/blog/echomsk/2227960-echo/

Святослав Вакарчук: «Вы как охотники против системы должны попасть в нее и уничтожить»

Давайте на вечір, щоб чергового ідола пооблизували.
показати весь коментар
24.06.2018 21:26 Відповісти
Вакарчука-Кузьму бесполезно обсуждать - их фанатики сразу начинают говорить "они музыканты - зачем ты их с политикой смешиваешь". И это, когда я комментирую политические заявления, а не про текст песен говорю.
показати весь коментар
24.06.2018 21:47 Відповісти
Зайшов щойно на свій акаунт на Ехо Москви- рік там не був. Почитав промову Вакарчука. Навіть не маю бажання це обговорювати.
показати весь коментар
24.06.2018 21:56 Відповісти
Они достойны султана-Эрдогана. Уровень грамотности населения Турции 88% (103 место в мире). Это на уровне 1830-х годов Франции. https://www.facebook.com/events/2047967758790102/ https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD_%D0%BF%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%8E_%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8
показати весь коментар
24.06.2018 21:43 Відповісти
Чему удивляться.
Конкурентов пересадил, можно и выбираться .
показати весь коментар
24.06.2018 21:47 Відповісти
цікаво там теж гречку пенсіонарам на виборах дають ,чи шаурму?
показати весь коментар
24.06.2018 22:18 Відповісти
а по оппо экзитполлам проигрывает, и опять за него голосуют колхозники... кстати в анталии полно комаров на момент...
показати весь коментар
24.06.2018 21:49 Відповісти
Знаете что меня вас удевляет это то что к эрдогану вы не обективны и всё только из за того что он уважает сваи корни и делает только то что выгодно турцы и туркам.
Если бы вы были также обективны к сваей власти то ваша страна бы была очень богата
показати весь коментар
24.06.2018 21:49 Відповісти
так запроданцям головне долар, а не Україна - через те в боргову яму країну і загнали
показати весь коментар
24.06.2018 21:58 Відповісти
А представляете - Эрдоган берет 49,99% и НЕ становится президентом?
показати весь коментар
24.06.2018 21:49 Відповісти
У него столько крови на руках, потерять власть для Эрдогана смертный приговор.
Он не проиграет. Все кто мог ему помешать или убиты или сидят.
показати весь коментар
24.06.2018 22:25 Відповісти
і що, він за кожним виборцем автоматчика поставив?
показати весь коментар
24.06.2018 23:44 Відповісти
Этого и не надо. Надо просто правильно настроить систему. Для этого нужно три инструмента - тюрьмы, расстрелы, высылки.
Есть еще один инструмент, специфический, работает не везде, но не в этом случае и называется религиозный фанатизм.
показати весь коментар
25.06.2018 00:11 Відповісти
Херню пишете. Я щойно повернувся з відпочинку у Туреччині, там половина тих з ким я спілкувався не могли точно назвати дату виборів. По вулицях невеличких міст кружляли агітаційні міні-буси з портретами кандидатів і крутили народну музику, зміксовану з агітаційними закликами.
показати весь коментар
25.06.2018 00:42 Відповісти
Ну да, еще совсем не давно поклонники Эрдогана отпилили голову турецкому солдату в центре города. А чуть позже Эрдоган пообещал еще отрезать головы предателям, выступая в Стамбуле перед тысячами участников. А так все прекрасно конечно. All inclusive.
показати весь коментар
25.06.2018 00:57 Відповісти
Ну увас палистинских детей растреливают и в тюрмах держат и серовно мол демократичная строна израиль))))
показати весь коментар
25.06.2018 22:57 Відповісти
Паливуд конечно хорошо снимает постановы, да и стрелять из за спины детей и женщин у исламистов считается умным ходом.
Но, если бы Израиль воевал как Эрдоган с курдами, то этой "палестинской" проблемы давно бы не было.
показати весь коментар
26.06.2018 00:12 Відповісти
Врать вы умеите я это знаю! Галивуд вас только обиляет если что о вас правду только независимые источники пишут и паказывают в европе
показати весь коментар
26.06.2018 13:02 Відповісти
Мы еще и воевать умеем
А на счет правды, на исламистов и их ложь работает 98% всех мировых СМИ. Поэтому я есть смеятся.
показати весь коментар
26.06.2018 14:21 Відповісти
"Чесний жид", тримайте мене зараз лусну від сміху
показати весь коментар
26.06.2018 21:14 Відповісти
Холоп, именно ты украдешь все что плохо лежит.
показати весь коментар
26.06.2018 21:38 Відповісти
Написав учасник бандформування, яке цілу країну вкрало.
показати весь коментар
26.06.2018 22:14 Відповісти
"яке цілу країну вкрало" Серьезно? ))))))
Ты удивительно необразованный человек для европейской части земли.
показати весь коментар
27.06.2018 00:18 Відповісти
А ти абсолютно типова для свого племені нахабно-брехлива істота.
показати весь коментар
27.06.2018 00:44 Відповісти
Главное что не генетический холоп как ты
показати весь коментар
27.06.2018 01:43 Відповісти
Головне, що я не бігаю по есраєльським сайтам, а ти чомусь приперлось на український свою расово-кашерну ***** впарювати, з чого б то?
показати весь коментар
27.06.2018 13:38 Відповісти
Это интернет чучело.
Не нравится? Пиши на бересте и отсылай голубями.
показати весь коментар
27.06.2018 19:59 Відповісти
це сайт в домені .ua, а не тероругруповання "ісраель"
показати весь коментар
27.06.2018 21:16 Відповісти
Ты смотри, уже в кавычках пишешь мою страну, говорящая ты моя чумная крыска
показати весь коментар
27.06.2018 22:03 Відповісти
згинь, глиста пейсата
показати весь коментар
27.06.2018 22:14 Відповісти
Ваевать умеите)))))))) да не смеши меня.
показати весь коментар
30.06.2018 22:35 Відповісти
Всегда хорошо когда недруг смеется первым ))))))
показати весь коментар
01.07.2018 01:11 Відповісти
Ну да и милионные митенги против него сабирают марсиане
показати весь коментар
25.06.2018 22:55 Відповісти
Какая боль, какая боль Колумбийцы:Поляки 3:0.
Красно-белые сыграют ещё с японцами, но потом всё-равно домой.
показати весь коментар
24.06.2018 23:01 Відповісти
шоу на парашці нормальних людей не цікавлять
показати весь коментар
25.06.2018 00:45 Відповісти
Ердоган пішов сам на дострокові вибори і переміг, а наші гаранти бояться дострокових виборів як вогню пекельного, бо таку любов народу мають, що далі нікуди......
показати весь коментар
24.06.2018 23:43 Відповісти
маніпуляції з виборами фашиста Ердогана то таке... а твої сподівання що "поверниться камунізьма чи юдька дасть цукерку і дозволить всім красти(а не як в часи хама =крали тільки "свої)" - ДУРНЯ.
показати весь коментар
25.06.2018 07:49 Відповісти
Переплюнув порося, а чи дотягне до х*йла, наврядчи, зашаріється, бо теж можуть перестать пускати у Європу.
показати весь коментар
25.06.2018 00:53 Відповісти
Турецкий путин победил)))). Знакомые турки - его ненавидят. Но он всегда стабильно выходит в финал.
Стандартные выборы как на россии , Белоруссии , Казахстане.
показати весь коментар
25.06.2018 05:25 Відповісти
Что в рассии милионные митенги против путина бывают?
показати весь коментар
25.06.2018 22:58 Відповісти
В недорозвинутих суспільствах бидло потребує диктаторів і піддається пропаганді усілякої дурні . САМЕ ТОМУ такі країни є фашистськими чи камуняцькими чи нацистськими