6254 відвідувача онлайн
5 457 22

Стрілянину на стадіоні у Вишневому влаштував помічник нардепа Мамчура

Стрілянину на стадіоні у Вишневому влаштував помічник нардепа Мамчура

Стрілянину по дітях у Вишневому під Києвом влаштував помічник на громадських засадах народного депутата Юлія Мамчура.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сам Мамчур написав у Фейсбуці.

"Щойно мені повідомили про інцидент, що стався за участю мого помічника на громадських засадах. Перш за все, приношу вибачення дітям і батькам за його ганебний вчинок. Хочу наголосити, що кожна людина, незалежно від свого статусу, несе відповідальність за свої дії перед законом. Окрім цього, мною ухвалено рішення про позбавлення його статусу помічника народного депутата на громадських засадах", - зазначив він.

Як повідомляв Цензор.НЕТ , 26 червня на стадіоні в місті Вишневе під Києвом чоловік влаштував стрілянину.

Топ коментарі
+10
Просто зарвавшаяся тварь.
показати весь коментар
26.06.2018 16:49 Відповісти
+7
Стрілянину на стадіоні у Вишневому влаштував помічник нардепа Мамчура - Цензор.НЕТ 5199
показати весь коментар
26.06.2018 18:34 Відповісти
+5
п-к Мамчур...
При всех раскладах это не его... а твой абоСРАМс..
Честь имею!!!
показати весь коментар
26.06.2018 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Или обкуренный или бухой был.
показати весь коментар
26.06.2018 16:46 Відповісти
Просто зарвавшаяся тварь.
показати весь коментар
26.06.2018 16:49 Відповісти
А он как и шеф, по пенсионерам да детям стрелять так легко, а как пришли 5 мужиков, то забыл что и на боевом дежурстве и что с оружием, давай с коллегами песни им петь, чтоб отдавать самолеты-так с песней.
показати весь коментар
26.06.2018 16:56 Відповісти
Стрельбу на стадионе в Вишневом открыл помощник нардепа Мамчура - Цензор.НЕТ 6450
показати весь коментар
26.06.2018 16:46 Відповісти
незвичний вигляд знизу
показати весь коментар
26.06.2018 20:44 Відповісти
Скажи мне кто твой помощник, и я скажу кто ты.
показати весь коментар
26.06.2018 16:52 Відповісти
п-к Мамчур...
При всех раскладах это не его... а твой абоСРАМс..
Честь имею!!!
показати весь коментар
26.06.2018 16:54 Відповісти
......Хочу отметить, что каждый человек, независимо от своего статуса, несет ответственность за свои действия перед законом........ Золотые слова ,хочется верить ,что это будет в нашей стране..........................
показати весь коментар
26.06.2018 17:00 Відповісти
Америка нам поможет..Помним героя..
показати весь коментар
26.06.2018 17:03 Відповісти
Під заставу,чи на поруки?
показати весь коментар
26.06.2018 17:12 Відповісти
...позорный поступок...лишить статуса помощника на общественных началах... Это, как всегда, просто-хулиганство? Ведь никто не погиб и даже не ранен. "Прошу прощения",-скажет и помощник. И всё?
показати весь коментар
26.06.2018 17:21 Відповісти
Да.
показати весь коментар
26.06.2018 17:24 Відповісти
Чи й не дивина - помічник нардепа влаштував стрілянину.

От якщо хоча б одного помічника нардепа посадили за стрілянину - ото б була дивина.
показати весь коментар
26.06.2018 18:06 Відповісти
Надо смотреть кого в помощники брать
показати весь коментар
26.06.2018 18:15 Відповісти
тут скорее не помощники, а кукловоды...хотя и обычная мразь тоже очень легко примазывается...
Так что Сталин в кадровом вопросе всегда был очень жесток и жёсток...приспособлецев быстро отправляли лес валить
показати весь коментар
26.06.2018 18:24 Відповісти
Стрілянину на стадіоні у Вишневому влаштував помічник нардепа Мамчура - Цензор.НЕТ 5199
показати весь коментар
26.06.2018 18:34 Відповісти
Два сапога,пара.
показати весь коментар
26.06.2018 19:11 Відповісти