5684 відвідувача онлайн
5 898 24

Українських рибалок попереджають про можливі провокації з боку РФ

Після затримання екіпажу українського судна "ЯМК-0041" біля берегів окупованого Криму інших рибалок попереджають про небезпеку провокацій з боку Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це розповів директор приватного риболовецького підприємства в Очакові Олександр Громовий, коментуючи новину про голодування екіпажу "ЯМК-0041".

"Ми випускаємо суди на лов, але всіх попереджаємо: в жодному разі не наближатися до 12-мильної зони, державний кордон України, оскільки можливі провокації з боку росіян. Ми і з прикордонниками постійно працюємо, було кілька нарад із цього приводу", - зазначив директор підприємства.

Як повідомлялося, моряки затриманого біля берегів Криму українського судна "ЯМК-0041" відмовилися від їжі.

Нагадаємо, 4 травня прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян повідомив, що російські прикордонники біля берегів тимчасово окупованого Криму затримали українських рибалок, які перебували на невеликому баркасі. За даними деяких ЗМІ, рибальське судно "ЯМК-0041" було затримано на захід від мису Тарханкут.

Топ коментарі
+4
Щоб рибалити біля берегів Криму, треба брати з собою багато вибухівки, ставити носову та кормову гармати, мати на борту декілька кулеметів, автоматів, ПТУРів. Але головне - вибухівка, щоб якісно глушити москалів.
показати весь коментар
28.06.2018 12:10 Відповісти
+3
А зачем НОРД задержали?
показати весь коментар
28.06.2018 12:06 Відповісти
+2
Так "благодаря" нашим "гениальным" керманычам у нас по факту НЕТ морских границ с кацапией: когда подписывали договор о морских границах - развесили уши типа "мышебратьязачемнамграницы"..
показати весь коментар
28.06.2018 12:14 Відповісти

Завантаження...