9714 відвідувачів онлайн
5 835 24

Українських рибалок попереджають про можливі провокації з боку РФ

Українських рибалок попереджають про можливі провокації з боку РФ

Після затримання екіпажу українського судна "ЯМК-0041" біля берегів окупованого Криму інших рибалок попереджають про небезпеку провокацій з боку Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це розповів директор приватного риболовецького підприємства в Очакові Олександр Громовий, коментуючи новину про голодування екіпажу "ЯМК-0041".

"Ми випускаємо суди на лов, але всіх попереджаємо: в жодному разі не наближатися до 12-мильної зони, державний кордон України, оскільки можливі провокації з боку росіян. Ми і з прикордонниками постійно працюємо, було кілька нарад із цього приводу", - зазначив директор підприємства.

Як повідомлялося, моряки затриманого біля берегів Криму українського судна "ЯМК-0041" відмовилися від їжі.

Нагадаємо, 4 травня прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян повідомив, що російські прикордонники біля берегів тимчасово окупованого Криму затримали українських рибалок, які перебували на невеликому баркасі. За даними деяких ЗМІ, рибальське судно "ЯМК-0041" було затримано на захід від мису Тарханкут.

Топ коментарі
+4
Щоб рибалити біля берегів Криму, треба брати з собою багато вибухівки, ставити носову та кормову гармати, мати на борту декілька кулеметів, автоматів, ПТУРів. Але головне - вибухівка, щоб якісно глушити москалів.
показати весь коментар
28.06.2018 12:10 Відповісти
+3
А зачем НОРД задержали?
показати весь коментар
28.06.2018 12:06 Відповісти
+2
Так "благодаря" нашим "гениальным" керманычам у нас по факту НЕТ морских границ с кацапией: когда подписывали договор о морских границах - развесили уши типа "мышебратьязачемнамграницы"..
показати весь коментар
28.06.2018 12:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рашка быкует.
показати весь коментар
28.06.2018 12:04 Відповісти
А зачем НОРД задержали?
показати весь коментар
28.06.2018 12:06 Відповісти
Сам знаєш, кацап за казахським проксі. Паспорти фейкові були.
До речі: нещодавно в сортирі турецького аеропорта (зона вильотів) знайшов закордонний паспорт кацапа мобілізаційного віку. Привласнив, тепер думаю кому краще віддати той паспорт щоби використали його з максимальною користю для України.
показати весь коментар
28.06.2018 12:40 Відповісти
Если паспорта считаются недействительными, то их владельцев передают стране, которая согласится их принять.
показати весь коментар
28.06.2018 14:09 Відповісти
В умовах війни? Морякам ще пощастило що вони уникнули допиту 3-ї категорії, як це має бути щодо усіх потенційних шпигунів та диверсантів.
показати весь коментар
28.06.2018 14:41 Відповісти
в Азовском море не действует международное морское право и в этом есть заслуга Украины. Вот теперь выгребаем ...
показати весь коментар
28.06.2018 12:46 Відповісти
Щоб рибалити біля берегів Криму, треба брати з собою багато вибухівки, ставити носову та кормову гармати, мати на борту декілька кулеметів, автоматів, ПТУРів. Але головне - вибухівка, щоб якісно глушити москалів.
показати весь коментар
28.06.2018 12:10 Відповісти
Уверен, что именно так должна выглядеть экипировка рыбака?!
показати весь коментар
28.06.2018 12:12 Відповісти
Можно ещё две торпеды под дельфинов нарядить
показати весь коментар
28.06.2018 12:15 Відповісти
Во время 2 мировой рыбацкие суда так и снаряжали!
Если государство не может защитить своих граждан и свои тер. воды - надо дать шанс людям самим защититься. Выдать оружие. Аргументировать - пиратством.
показати весь коментар
28.06.2018 14:21 Відповісти
Да только - кто ж позволит?!((((((
показати весь коментар
28.06.2018 14:25 Відповісти
И тогда патрульный катер расхреначит судно даже не спросив, кто там на борту.
Отличная идея!
показати весь коментар
28.06.2018 14:01 Відповісти
Так "благодаря" нашим "гениальным" керманычам у нас по факту НЕТ морских границ с кацапией: когда подписывали договор о морских границах - развесили уши типа "мышебратьязачемнамграницы"..
показати весь коментар
28.06.2018 12:14 Відповісти
Московия пусть границы отмечает в своей тайге
показати весь коментар
28.06.2018 12:17 Відповісти
Так и тайга КИТАЙСКАЯ!
показати весь коментар
28.06.2018 14:26 Відповісти
В Мариуполе рыбачки кое-как выходят, ставят сеточки. Но! Ни разу не видел чтобы далее кабельтов 5-6. То есть в пределах досягаемости стрелкового, с нашего берега. На тюльку в мае ставили. Кстати- широкинские бывшие браконьеры. Нашелся среди них чудик толковый, сколотил артель. Три баркаса у них имеется. Вот... рыбачат потихоньку, всё- в официозе!
показати весь коментар
28.06.2018 13:21 Відповісти
На рибалку, без ДШК, в море з ФСБ-шними мишебратами - хіба фанати.
показати весь коментар
28.06.2018 13:45 Відповісти
Каждому украинскому баркасу по торпедному аппарату!
показати весь коментар
28.06.2018 14:32 Відповісти
Мы и с пограничниками постоянно работаем, было несколько совещаний по этому поводу"

Якщо наші катера берегової охорони. не здатні захистити рибацькі баркаси....
уявіт на що вони здатні взагалі....
показати весь коментар
28.06.2018 16:53 Відповісти
Украинские рыбаки не ловите рыбу в украинских территориальных водах ибо вас "изловит" и посадит в тюрьму иностранное государство. Сильно и главное все в этих словах о этой пиарно- барыжно- импатентно- трусливой власти воров. Граждане, спасайтесь и защищайтесь сами а мы будем ******* и "доить" Вас лошки.
показати весь коментар
29.06.2018 07:32 Відповісти
Взагалі-то 200 миль - ексклюзивна економічна зона України, і рибальство як раз до цього відноситься. Просто прокремлівська порохорижна влада не хоче конфліктувати з бізнес партнерами