8899 відвідувачів онлайн
14 093 30

Воїн 92-ї ОМБр Влад Гусейнов загинув на Донеччині. ФОТО

Воїн 92-ї ОМБр Влад Гусейнов загинув на Донеччині. ФОТО

Учора, 28 червня ввечері, в Донецькій області загинув Влад Гусейнов (позивний Швед), 1983 року народження, військовослужбовець 92-ї окремої механізованої бригади.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила волонтерка Добровольчого Українського корпусу Наталія Іванова, передає Цензор.НЕТ.

"Учора ввечері загинув братик Влад Гусейнов (Швед). Це болючий удар для його побратимів у ЗСУ і для бійців добровольців ДУК ПС, які мали честь минулого року воювати з ним пліч-о-пліч на одних позиціях. Він був веселун, знаходив сили шуткувати в будь-якій ситуації, щоб підтримувати настрій побратимів у важкій ситуації. І от тепер ... він пішов на небо... Бійці добровольці висловлюють співчуття друзям і близьким Влада. Герою Слава!" - написала вона.

Воїн 92-ї ОМБр Влад Гусейнов загинув на Донеччині 01

Воїн 92-ї ОМБр Влад Гусейнов загинув на Донеччині 02

Топ коментарі
+42
Воїн 92-ї ОМБр Влад Гусейнов загинув на Донеччині - Цензор.НЕТ 6220
показати весь коментар
29.06.2018 11:30 Відповісти
+40
Спи спокойно, Брат...(((
Мы отомстим, а потом, в свое время, придем к тебе отметить победу над российским фашизмом.
показати весь коментар
29.06.2018 11:29 Відповісти
+21
Вічна світла пам'ять і земний уклін усім загиблим захисникам України ......
Сумуємо....Спочивай з миром, Герой....
показати весь коментар
29.06.2018 13:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спи спокойно, Брат...(((
Мы отомстим, а потом, в свое время, придем к тебе отметить победу над российским фашизмом.
показати весь коментар
29.06.2018 11:29 Відповісти
Воїн 92-ї ОМБр Влад Гусейнов загинув на Донеччині - Цензор.НЕТ 6220
показати весь коментар
29.06.2018 11:30 Відповісти
Царство небесне і вічна пам'ять Герою! Але кожного дня у нас гинуть наші захисники, постає питання - чому так багато жерств, чи нема наказу оборонятись, як повинно бути на війні, чи не має чим оборонятись. І не потрібно скулити про істериків і панікерів, бо народ точно допомагає, чим може.
показати весь коментар
29.06.2018 11:44 Відповісти
світла памьять...най здохнуть усі матері срассіі які народжують вбивць.................
показати весь коментар
29.06.2018 11:49 Відповісти
Не здохнуть. Нет Бога и божьего наказания.
показати весь коментар
29.06.2018 16:13 Відповісти
А почему они не могут сдохнуть без какого-то бога?
показати весь коментар
29.06.2018 23:02 Відповісти
Очень жаль.
показати весь коментар
29.06.2018 12:09 Відповісти
Вічна світла пам'ять і земний уклін усім загиблим захисникам України ......
Сумуємо....Спочивай з миром, Герой....
показати весь коментар
29.06.2018 13:00 Відповісти
кацапів.
показати весь коментар
29.06.2018 13:56 Відповісти
Кацапів потрібно живцем спалювати !
показати весь коментар
29.06.2018 14:12 Відповісти
ТЕРЯЕМ ЗОЛОТЫХ РЕБЯТ.БУДЬ ПРОКЛЯТ ПУТИН И РОССИЯ НА ВЕКА.
показати весь коментар
29.06.2018 15:46 Відповісти
Мене вже немає!..
А вітер розносить мене по землі..
. Мене вже немає!..
Я знаю секрети великі й малі..
. Мене вже немає!..
Поряд зі мною літають орли...
Мене вже немає!..
Але важливо, щоб ви всі були!..
А мене вже немає...
показати весь коментар
29.06.2018 16:39 Відповісти
RIP!

Три, два, один...
Коли будемо відповідати ворогам?
показати весь коментар
29.06.2018 16:45 Відповісти
Параша гори в аду
показати весь коментар
29.06.2018 19:27 Відповісти
"Уважаемые господа! срочно просим помощи! Сейчас есть 0 грн на карточке, а наши потребности не закрыты. Поэтому просим финансовой поддержки. Заранее благодарим всех кто присоединился!" - обратились воины к украинцам.
Смотрите также на "Цензор.НЕТ:https://censor.net/photo_news/3068434/tsvety_prodayu_i_knigi_dengi_koplyu_potom_vse_pokupayu_i_vezu_vam_na_peredovuyu_volonterinvalid_iz_dnepra
Змінилася картка для допомоги!
Картка Приват Банк для допомоги
4149 4978 6305 6273 Василишин І.В. - СТАРА картка.
5168 7427 1002 0102 Лоза А.А.- НОВА картка.

Інформац
ійна служба АРАТТА УДА +38 096 5 102 102
Штаб +38 098 385 5738 Источник:https://censor.net/p3068616
показати весь коментар
29.06.2018 20:05 Відповісти