4962 відвідувача онлайн
9 230 29

Негода в Україні триватиме, очікується підвищення рівня води в річках, - Гідрометцентр

Негода в Україні триватиме, очікується підвищення рівня води в річках, - Гідрометцентр

В Україні в неділю, 1 липня, вируватиме негода, а через значні опади прогнозується підвищення води в річках на всій території країни.

Про це повідомили в Гідрометцентрі, інформує Цензор.НЕТ.

"1 липня в центральних, північних, східних областях і в Приазов'ї - грози, місцями сильні дощі, град, пориви вітру та шквали 15-20 м/с", - йдеться в повідомленні.

За даними синоптиків, через це на річках басейну Дністра (Тернопільська, Хмельницька, Вінницька області) очікується підвищення рівня води на 0,2-1,0 м.

Також прогнозується, що в другій половині доби 1 липня на річці Дністер у створі гідрологічного поста Заліщики (Тернопільська область) розпочнеться часткове затоплення заплави і початкове затоплення сільськогосподарських угідь.

Крім цього, вночі 1 липня на річці Прут у створі гідрологічного поста Чернівці на низькорозташованих ділянках можливий вихід води на заплаву.

Нагадаємо, унаслідок негоди на вихідних у Чернігові стався потоп. Влада Чернігова відселяє 50 жителів із затоплених будинків, організовано збір речей для постраждалих.

Топ коментарі
+6
Нет худа без добра. Значит грибы будут.Не случайно урожай орехов слабый.Давно замечено:или грибы, или орехи.
показати весь коментар
01.07.2018 12:41 Відповісти
+6
Много воды это лучше, чем нет совсем.
показати весь коментар
01.07.2018 13:22 Відповісти
+5
Совсем плохо. В оккупированном Крыму тоже дожди. Была надежда, что скоро руцькие козлы из копытца пить будут
Непогода в Украине продлится, ожидается повышение уровня воды в реках, - Гидрометцентр - Цензор.НЕТ 257
показати весь коментар
01.07.2018 12:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уткам в такую погоду хорошо.
показати весь коментар
01.07.2018 12:10 Відповісти
У порошенко опять ничего к непогоде не готово,вчера Чернигов затопило,какой город завтра только вопрос времени
показати весь коментар
01.07.2018 12:34 Відповісти
Порошенко выше любой непогоды.
показати весь коментар
01.07.2018 12:55 Відповісти
не вище, а ширше
показати весь коментар
01.07.2018 17:25 Відповісти
А вот язвить не надо.
показати весь коментар
01.07.2018 17:41 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2018 17:45 Відповісти
а що пан ПОРОШЕНКО ще і мєр в чернігові..але дебіли в іннеті-лікуйся чи ***** для тебе ліки заблокував в срасіі........
показати весь коментар
01.07.2018 15:47 Відповісти
https://censor.net/user/426873 а причом здесь порох ???
показати весь коментар
01.07.2018 15:51 Відповісти
Люди, тримайтеся, скоро обіцяють тепло до +40.
показати весь коментар
01.07.2018 12:20 Відповісти
Ага, а потом: "Пля, как же ******* эта жара, хоть бы какой-нибудь дождик прошел!"
показати весь коментар
01.07.2018 14:30 Відповісти
Совсем плохо. В оккупированном Крыму тоже дожди. Была надежда, что скоро руцькие козлы из копытца пить будут
Непогода в Украине продлится, ожидается повышение уровня воды в реках, - Гидрометцентр - Цензор.НЕТ 257
показати весь коментар
01.07.2018 12:25 Відповісти
у нас зараз спека.
показати весь коментар
01.07.2018 12:28 Відповісти
Для Плешивых РАБссиянцев Педофила любое неприятное сообытие в Украине Праздник посрать на сайте...
показати весь коментар
01.07.2018 12:36 Відповісти
Нет худа без добра. Значит грибы будут.Не случайно урожай орехов слабый.Давно замечено:или грибы, или орехи.
показати весь коментар
01.07.2018 12:41 Відповісти
Горіхів валом.
показати весь коментар
01.07.2018 13:19 Відповісти
Це де саме?
показати весь коментар
01.07.2018 13:33 Відповісти
цього року- врожай на горіхи- такого років з 5 не було......................
показати весь коментар
01.07.2018 15:49 Відповісти
Много воды это лучше, чем нет совсем.
показати весь коментар
01.07.2018 13:22 Відповісти
А лучше - всего в меру.
показати весь коментар
01.07.2018 13:27 Відповісти
Ну да конечно.
показати весь коментар
01.07.2018 13:34 Відповісти
В Коломые опять вербижский мост "уплывёт"?
показати весь коментар
01.07.2018 13:28 Відповісти
Абы не засуха.
показати весь коментар
01.07.2018 14:50 Відповісти
вишень шовковиці смородини яблук горіхів грибів малини поричок ..далі не буду- врожай силений- і все майже в один час....тільки встигай збирати ....бо то є - УКРАІНА -СОНЕЧКО-ЗЕМЛЯ СВЯТА- .............дякувати БОГУ ......
показати весь коментар
01.07.2018 15:56 Відповісти
да, по вишням и смородине подтверждаю, давно такого урожая не было...
показати весь коментар
01.07.2018 16:34 Відповісти
за бортом +15-17, да и норм.
показати весь коментар
01.07.2018 16:43 Відповісти
Два каких-то чувака во время наводнение в Англии строят дамбу.
Просто строят, молча, без разговоров о патриотизьме...Негода в Україні триватиме, очікується підвищення рівня води в річках, - Гідрометцентр - Цензор.НЕТ 620
показати весь коментар
01.07.2018 16:48 Відповісти