Українські туристи, які застрягли в аеропорту столиці Албанії, повернулися додому
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Twitter повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.
"О 22:20 з Тирани до Києва вилетів літак з усіма українцями, що очікували повернення додому", - написав він.
Як повідомлялося, 200 українських туристів, яких мав доставити на батьківщину перевізник Bravo Airways, протягом доби не могли вилетіти з Албанії.
Нагадаємо також, що з початку літа кілька українських туроператорів зірвали вильоти туристів на відпочинок, переважно до Туреччини та Єгипту. Крім того, майже 800 туристів застрягли на дві доби в Тунісі. Причиною затримок вильотів є недостатня кількість літаків, а також борги туроператорів перед авіакомпаніями.

И привезла их авиакомпания, которой за это заплатили из их денег.
"При бюджете моей семья я не могу себе позволить"
Это чья вина? Или люди, которые честно зарабатывают деньги и могут себе позволить раз в год слетать на курорт, что-то вам должны?
Вам не достаточно того, что они, например, коммуналку оплачивают в полном объеме, а за вас это делает государство с их налогов?
".И если имели на Тунис то могли снять из своих счетов и на возвращение домой"
А с какого ляда они два раза должны платить за перелет домой??