5906 відвідувачів онлайн
3 849 14

Полторак звільнив начальника одеського квартирно-експлуатаційного відділу ЗСУ за службовою невідповідністю

Полторак звільнив начальника одеського квартирно-експлуатаційного відділу ЗСУ за службовою невідповідністю

Міністр оборони України Степан Полторак оприлюднив інформацію про звільнення начальника квартирно-експлуатаційного відділу міста Одеса Південного територіального КЕУ ЗС України

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Полторак підкреслив: "Щойно прийняв рішення про звільнення з військової служби за службовою невідповідністю начальника квартирно-експлуатаційного відділу міста Одеса Південного територіального КЕУ ЗС України у зв’язку з незадовільним ставленням до своїх службових обов’язків та недбалим ставленням до військової служби".

Видання "Дзеркало тижня" зазначає, що йдеться про полковника Олександра Шила. Як пише видання, полковнику О.Шилу було винесено кілька доган за фактичну втрату нерухомості ЗСУ і ведення незаконної господарської діяльності на базі військового майна.

Топ коментарі
+6
Вангую:

сейчас напишут, что мало делился.
показати весь коментар
03.07.2018 17:01 Відповісти
+4
Главное, что бойцы спокойно обороняют Украину, несмотря на то что кто то ноет из за нескольких смс...
показати весь коментар
03.07.2018 17:20 Відповісти
+3
уволии и всё??, а разжаловать?, а пенсии лишить?, а посадить? ,слабо?
показати весь коментар
03.07.2018 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вангую:

сейчас напишут, что мало делился.
показати весь коментар
03.07.2018 17:01 Відповісти
https://censor.net/user/82781 - ага..., до Пашинского и Винника не доходило......
показати весь коментар
03.07.2018 17:06 Відповісти
Давно пора! И всю жилищную комиссию на мыло!
показати весь коментар
03.07.2018 17:03 Відповісти
уволии и всё??, а разжаловать?, а пенсии лишить?, а посадить? ,слабо?
показати весь коментар
03.07.2018 17:04 Відповісти
https://censor.net/user/393210 - шутить изволите?
показати весь коментар
03.07.2018 17:07 Відповісти
Вспоминаю как отсылал достаточно много смс в 2014-ом на поддержку ВСУ..... - чувствую себя сейчас лохом....

шоколадный распил рулит......
показати весь коментар
03.07.2018 17:04 Відповісти
Главное, что бойцы спокойно обороняют Украину, несмотря на то что кто то ноет из за нескольких смс...
показати весь коментар
03.07.2018 17:20 Відповісти
Полкан себе на "достойную старость" уже накопил, думаю не сильно он расстроен.
показати весь коментар
03.07.2018 17:05 Відповісти
В Одесе во всём Саакашвили виноват
показати весь коментар
03.07.2018 17:06 Відповісти
Несколько выговоров (выговоров, Карл!!!) за фактическую утрату недвижимости ВСУ!
Ай, да молодец, полторашка!
показати весь коментар
03.07.2018 17:11 Відповісти
А коли сабаков звільнить нач. поліції Рибака, такій самий подонок
показати весь коментар
03.07.2018 17:19 Відповісти
Обгавкали, суки, человека и рады. Ну, до чего же гавномерзкий у нас в Украине есть народец. Не зная человека, не ведая чем и как он занимался, обосрали с ног до головы, и рады...
показати весь коментар
03.07.2018 23:25 Відповісти
Відразу після призначення, в грудні 2015 року, невідомо за які досягнення, разом з учасниками АТО та сім'ями загиблих начальник КЕВ Олександр ШИЛОотримав квартиру біля моря в елітному будинку в Одесі.
за фактом незаконного розміщення на території військового містечка №56 станції технічного обслуговування та шиномонтажу на технічному майданчику площею 250 кв.м., наказом Міністра оборони України №5КП від 06.01.2017 року полковнику Шило О.П. об'явлено СУВОРУ ДОГАНУ;за фактом безпідставного використання нерухомого військового майна та земель військового містечка №210, наказом Міністра оборони України №6КП від 06.01.2017 року полковнику Шило О.П.об'явлено СУВОРУ ДОГАНУ;за фактом не включення до обліку 21 військового містечка, наказом Міністра оборони України №12КП від 18.01.2017 року полковнику Шило О.П. об'явлено СУВОРУ ДОГАНУ;за фактом самочинного будівництва суб'єктом господарювання ТОВ «Гармонія» капітальної 2-х поверхової будівлі 12х9,5 на території орендованого технічного майданчика №105 військового містечка №185 наказом Міністра оборони України №2КП від 06.01.2017 року полковнику Шило О.П. об'явлено ДОГАНУ;за фактом захоплення частини військового містечка №237 та самовільного його забудови, наказом Міністра оборони України №13 КП від 18.01.2017 року полковнику Шило О.П. об'явлено СУВОРУ ДОГАНУ;за фактом неналежної організації охорони та використання невстановленими особами аеродромного комплексу «Буялик» не за призначенням наказом Міністра оборони України № 14КП від 25.01.2017 року полковнику Шило О.П. об'явлено ДОГАНУ;-------За результатами аудиту встановлені фінансові порушення на загальну суму понад 54 млн. гривень, порушень, що призвели до втрат на суму понад 38 млн. гривень.--------- Его крышует начальник Глав КЕУ полковник Галушко. Последний приезжал на день рождения Шило. Устроили пьянку прям в кабинете.
показати весь коментар
04.07.2018 09:31 Відповісти
Фотография Полторака на фоне знамён вызывает рвотно-плевательный рефлекс .
показати весь коментар
04.07.2018 09:48 Відповісти