12449 відвідувачів онлайн
5 910 23

Нацгвардія затримала трьох терористів "ДНР" і "ЛНР" на мобільному блокпості

Нацгвардія затримала трьох терористів

Військовослужбовці Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил за минулу добу, 3 липня 2018 року, на мобільному блокпості затримали трьох жителів Донбасу, які у базі даних "Миротворець" проходять як бойовики "ДНР" та "ЛНР".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НГУ.

"Під час несення служби на мобільному блокпості в районі населеного пункту Новгородське особовий склад групи догляду затримав громадянина 1990 року народження, який проживає в Новгородському та намагався пройти через блокпост. Під час перевірки цієї особи було зроблено запит через базу даних "Миротворець". У підсумку виявилося, що в базі даних чоловік проходить як бойовик НЗФ", - йдеться в повідомленні.

Військовий наряд затримав і передав зазначеного громадянина співробітникам Нацполіції для подальшого з’ясування обставин.

Через деякий час на тому ж мобільному блокпості гвардійці затримали громадянина 1986 року народження, який проживає в Новгородському. Унаслідок перевірки було встановлено, що громадянин також є бойовиком "ДНР".

А на блокпості, розташованому на виїзді із с. Благодатне Донецької області, того ж дня військові зупинили автомобіль "Форд Ескейп".

"Унаслідок перевірки особи водія встановлено, що ним є громадянин 1979 року народження, який проживає в м. Попасна Луганської області і має зв'язки з незаконними збройними формуваннями так званої "ЛНР"", - повідомили в НГУ.

Топ коментарі
+15
Вот и база "Миротворца" стала реальной стеной на пути "русского мира". А сколько вони втут было: и нафиг не надо, и хрен кого словят, и все всё забудут. Привет *********!
показати весь коментар
04.07.2018 12:58 Відповісти
+7
Миротворец - самый эффективный фильтр.
показати весь коментар
04.07.2018 12:59 Відповісти
+7
та , чтож они как тараканы всё лезут и лезут в Украину... они ведь четыре года воевали, что бы не получать украинские пенсии, чтобы не есть импортный сыр, чтобы не смотреть украинское телевидение и не слушать украинские песни. Им тут что мёдом намазано ?
показати весь коментар
04.07.2018 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
понять накормить выдать украинский паспорт и простить.
показати весь коментар
04.07.2018 12:53 Відповісти
Прямо поломничество какое то.
показати весь коментар
04.07.2018 12:53 Відповісти
Ну так їх далі буде ще більше.Скоро плавом попливуть.Ну а чого ж,покарання ж ніякого.
показати весь коментар
04.07.2018 16:35 Відповісти
Вот и база "Миротворца" стала реальной стеной на пути "русского мира". А сколько вони втут было: и нафиг не надо, и хрен кого словят, и все всё забудут. Привет *********!
показати весь коментар
04.07.2018 12:58 Відповісти
какой стеной? Их всех "ждут дома"((.Они ж все наблокпостустояли.Поверю в "стену",когда хотя бі у одного из них заберут украинский паспорт и подсрачником отправят в Лугандон.Можете назвать меня *********,мне пофиг.
показати весь коментар
04.07.2018 16:39 Відповісти
Ну вот и расскажут: где стояли, с кем стояли, когда стояли, что видели, кого видели и т.д..
показати весь коментар
04.07.2018 16:56 Відповісти
И программа: "тебя ждут дома" работает только в случае добровольной сдачи.
показати весь коментар
04.07.2018 16:57 Відповісти
Миротворец - самый эффективный фильтр.
показати весь коментар
04.07.2018 12:59 Відповісти
Вчера звонят из Донецка --- внук знакомых закончил школу -- в Донецке , поступает на Юридический факультет в Киев -- мама с папой ненавидят Украину --- дед с бабой этого внука числятся в МИРОТВОРЦЕ как террористы занимающие высокие посты в системе ДНР ... А внуку ***** бесплатное обучение в Украине и льготы при поступлении .. Ну не дебилы ли мы ?? Он еще -- этот внук будет ездить на КАНИКУЛЫ в ДНР и отвозить данные какие ему прикажут собрать об Украине .. И стипендию этому внуку платить будут от народа Украины .. Во как ...
показати весь коментар
04.07.2018 13:30 Відповісти
А школьные аттестаты им денееровские выдают? И мы их признаем?
показати весь коментар
04.07.2018 19:11 Відповісти
А як же !!!
показати весь коментар
04.07.2018 19:16 Відповісти
Вчера звонят из Донецка --- внук знакомых закончил школу -- в Донецке , поступает на Юридический факультет в Киев -- мама с папой ненавидят Украину --- дед с бабой этого внука числятся в МИРОТВОРЦЕ как террористы занимающие высокие посты в системе ДНР ... А внуку ***** бесплатное обучение в Украине и льготы при поступлении .. Ну не дебилы ли мы ?? Он еще -- этот внук будет ездить на КАНИКУЛЫ в ДНР и отвозить данные какие ему прикажут собрать об Украине .. И стипендию этому внуку платить будут от народа Украины .. Во как ...
показати весь коментар
04.07.2018 13:01 Відповісти
Пиши єсчо , бот !
показати весь коментар
04.07.2018 13:02 Відповісти
А ВНО он где сдал?
показати весь коментар
04.07.2018 13:02 Відповісти
Наверное там где надо -- если едет в Киев ...
показати весь коментар
04.07.2018 13:05 Відповісти
ДауНеРовцев принимают без ЗНО.
показати весь коментар
04.07.2018 13:09 Відповісти
Их и так принимают
показати весь коментар
04.07.2018 16:40 Відповісти
Двойные стандарты рюского мира, кривятся а бакы берут!
показати весь коментар
04.07.2018 13:13 Відповісти
Совки вже зіпсований/відпрацьований матеріал, вони такими і здохнуть. Може з молоді щось вийде.
показати весь коментар
04.07.2018 13:15 Відповісти
та , чтож они как тараканы всё лезут и лезут в Украину... они ведь четыре года воевали, что бы не получать украинские пенсии, чтобы не есть импортный сыр, чтобы не смотреть украинское телевидение и не слушать украинские песни. Им тут что мёдом намазано ?
показати весь коментар
04.07.2018 13:07 Відповісти
Вот именно за єто исренне ненавижу всю ту донбасскую *******. Это неисправимо там нет понимания,только страх.
показати весь коментар
04.07.2018 16:43 Відповісти
Лугандонная срань полюбе своё получит, если в немытую клоаку парашу не свалит ...таков закон жанра.
показати весь коментар
04.07.2018 13:38 Відповісти
Та хотелось бы...