11688 відвідувачів онлайн

Суд заарештував екс-командира харківського "Беркута" Шаповалова. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.

Адвокат Шаповалова Катерина Юсупова заявляла, що стан здоров'я підозрюваного вимагає регулярних медичних оглядів. До зали засідань вона викликала швидку допомогу.

"Він перебуває зараз на лікуванні, він не виписаний, він проходить лікування післяопераційне. Без цього знеболювального і без крапельниць, які він сьогодні отримує, продовжуючи лікування, він не зможе перебувати в умовах СІЗО. Це буде тортурами щодо нього", - сказала Юсупова.

За даними лікарів, стан Шаповалова задовільний. Прокурор департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України Валерій Смирнов розповів, що Шаповалова мають доставити в Лук'янівське СІЗО.

"Ми впоралися, сторона обвинувачення, сторона потерпілих - і наше клопотання задовольнили. Обвинуваченого забирають у Лук'янівське СІЗО для тримання під вартою, а в рамках кримінального провадження планується продовжувати судовий розгляд і вивчати докази. На нинішній стадії ми допитуємо потерпілих", - повідомив прокурор відділу процесуального керівництва Департаменту спецрозслідування ГПУ Валерій Смирнов.

Нагадаємо, Віктор Шаповалов - один з небагатьох екс-беркутівців, яка не втік з України і вже третій рік перебуває в СІЗО. Йому інкримінують побиття і знущання з активістів Майдану, незаконне використання зброї та зловживання службовим становищем.

За версією слідства, 18 лютого 2014 року харківська і львівська роти на вулиці Інститутській і Кріпосному провулку стріляли по протестувальниках і закидали їх світло-шумовими гранатами. Від дій силовиків постраждали 86 майданівців.

Шаповалову загрожує до 10 років позбавлення волі.

Пенсіонер МВС Сергій Науменко в Подільському суді розповів, як бійці спецпідрозділу МВС "Беркут", зокрема Віктор Шаповалов, у центрі Києва розстрілювали учасників акції протесту, що увійшла в історію під назвою Революція Гідності і Євромайдан.

Топ коментарі
+38
Никогда не забуду как допа/гепа в моменты избиения беркутом людей напялили футболки с надписью беркут и ходили зубоскалили твари.. место у параши этим ублюдкам самое оно, теперь лазят по каналам и "уму-разуму" народ учат, не верю что этих как и вообще большинство подстилок кремля рыгов не за что закрыть
показати весь коментар
04.07.2018 13:20 Відповісти
+26
Интресено, когда менты бьют людей, они капельницы снимают или прямо с ними машут дубинами?
показати весь коментар
04.07.2018 13:20 Відповісти
+18
грохнуть давно надо было
показати весь коментар
04.07.2018 13:18 Відповісти

Завантаження...