Порошенко відзначив державними нагородами 20 працівників Нацполіції

З нагоди Дня Національної поліції президент України Петро Порошенко нагородив ряд поліцейських державними нагородами.
Відповідний указ опубліковано на офіційному сайті президента, передає Цензор.НЕТ.
"За особисту мужність, виявлену під час виконання службового обов'язку, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, високий професіоналізм" Порошенко нагородив:
- орденом "За мужність" III ступеня - 5 співробітників поліції, у т.ч. 2 посмертно,
- орденом Данила Галицького - 3 співробітників поліції,
- медаллю "За бездоганну службу" III ступеня - 8 поліцейських,
- медаллю "Захиснику Вітчизни" - 3 поліцейських,
- медаллю "За врятоване життя" - 1 поліцейського
Только хай оно этим и занимается, а не лезет своим хитрожопым рылом в экономику страны, где имеет свой бОльшой гешефт, которым пользуется как своим кошельком.
Это и его алчных друзей касается, кстати.
Пацаны, рано или поздно, но вас будут вылавливать по всему Миру. И таки найдут, при нынешних то технологиях...
То може стоит схамэнуться сейчас и наконец поработать на страну, не дожидаясь на свою жопу бОльшого *******?