8915 відвідувачів онлайн
19 086 152

В'ятрович про заборону будівництва музею Революції Гідності: ​​"Непокаране зло зростає"

В'ятрович про заборону будівництва музею Революції Гідності: ​​

Глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович обурений забороною будівництва Меморіалу героїв Небесної Сотні.

Про це В’ятрович написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Хто досі не спромоглися виконати свою роботу зробити те, що вимагало суспільство, - покарати винних у вбивствах на Майдані, вирішили зупинити будову Меморіалу Героїв Небесної Сотні. Департамент ГПУ зупиняє будівництво Музею і Меморіалу Революції Гідності. Воістину непокаране зло зростає", - заявив він.

Вятрович про заборону будівництва музею Революції Гідності: ​​Непокаране зло зростає 01

Топ коментарі
+19
Вятрович последовательно отстаивает УКРАИНСКУЮ ДЕРЖАВНИСТЬ . Побольше бы таких - и Украина жила бы как Австрия или хотя бы Словакия.
показати весь коментар
05.07.2018 10:13 Відповісти
+14
https://censor.net/user/428920 - жора..., вернись в палату - сейчас 10...., обход врачей...
показати весь коментар
05.07.2018 10:07 Відповісти
+14
шоколаднорыговские недобитки совсем страх потеряли...
показати весь коментар
05.07.2018 10:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Пёдр Алексеич скромный. Ему мавзолей не нужен, достаточно будет хотя бы собор им. ***** Переможца. С собственным иконостасом.

В'ятрович про заборону будівництва музею Революції Гідності: ​​"Непокаране зло зростає" - Цензор.НЕТ 9980
показати весь коментар
05.07.2018 10:39 Відповісти
выживший с ума колхозник
показати весь коментар
05.07.2018 10:40 Відповісти
А музей посвященный потужным реформам будет или нет?
показати весь коментар
05.07.2018 10:21 Відповісти
Осенью увековечат "весну реформ Гройсмана"
показати весь коментар
05.07.2018 10:29 Відповісти
Которая будет носить неофициальное название "вторая Стена Плача"?
показати весь коментар
05.07.2018 10:32 Відповісти
главное шоб в него не забыли положить мумии всех "героев" революции, начиная с Яценюка))
показати весь коментар
05.07.2018 10:35 Відповісти
я уже вижу этот скульптурный ансамбль: баржа...арбузы...гнойсман на носу баржи, раскинув руки в жесте объятий...и тишина.
показати весь коментар
05.07.2018 12:04 Відповісти
ще 9 місяців терпіти ... цю шайку-лєйку
показати весь коментар
05.07.2018 10:24 Відповісти
А що, імпічмент вже ні? Ніц не вийшло? А так бігали, так кричали "імпічмент, імпічмент" і так обісралися. ))) Твоя доля ходити обісраним, кацапе. Ти ніхто і рупль твій ніщо, і мрії твої марні, ходи обісраним. )))
показати весь коментар
05.07.2018 10:38 Відповісти
з глузду з'їхав? з мене кацап як з гівна куля...

як би усі кацапи були такі як я над Кремлем жовто-блакитний прапор би висів....
показати весь коментар
05.07.2018 11:00 Відповісти
Ну, вибач, просто твої погляди дивним чином збігаються з поглядами кацапів, зокрема "народного суда" що нещодавно провели в днр/лнр і засудили, як ти кажеш, "цю шайку-лєйку"
показати весь коментар
05.07.2018 11:26 Відповісти
а народ України часом не збирається щось схоже на це зробити?
відношення до "шайки-лєйки" (Порошенко та його поплічникам) судячи з багатьох коментарів на Цензорі дужже красномовне
показати весь коментар
05.07.2018 11:52 Відповісти
Зробити що? Те що зробили днр/лнр? Ні, дякую, ми вже якось без таких "союзників" обійдемось.
показати весь коментар
05.07.2018 12:46 Відповісти
шломо київський, гроші, які тобі виплатив порохохряк за тяжку працю на його користь в тирнеті, доведеться віддавати або відроБЛЯТи в Жовтих Водах на уранових копальнях.
показати весь коментар
05.07.2018 16:25 Відповісти
да кому он нужен, этот музей? живущим па-навому не нужно постоянное напоминание о том, что золотым батоном тоже можно подавиться. а остальным не нужно постоянно напоминать о том, что достоинство у Революции Достоинства отвалилось, чтобы не захотел опять забить золотой батон в глотку живущим па-навому.
показати весь коментар
05.07.2018 10:26 Відповісти
Так может это потому что людей это устраивает? Не вижу недовольных на улицах.
показати весь коментар
05.07.2018 12:04 Відповісти
А она видит горы трупов на тротуарах, умерших от голода)))
показати весь коментар
05.07.2018 12:32 Відповісти
Голодаешь? Продай свой айфон с которого здесь пишешь и купи себе пожрать.
показати весь коментар
05.07.2018 12:31 Відповісти
Я понимаю, мемориалы , конечно, нужны.
Вопрос количества денег.
Быть может лучшее эти миллионы (миллиарды) отправить на нужды медицины для АТОшников, для детей, в конце концов.
Не стыдно каждый день видеть, как народ по гривне собирает на лечение умирающих детей, которым не хочет помочь держава???
показати весь коментар
05.07.2018 10:57 Відповісти
можно и все сотальные деньги туда пустить...
что лучше покажет только история и то всегда будет ".... а если бы .... то ....."
и чего такое отношение к этим деньгам как к последним ?
они выдленеы на что-то, т.е. целевые, почему их надо переносить на другие цели ?
цели изменились ?
показати весь коментар
05.07.2018 14:19 Відповісти
ненаказанное зло - это жулье, которое кирпичом и цементом хочет рассчитаться за жизни отданные за идеи, которую это жулье желает похоронить под своими стройматериалами. Не лезьте возглавлять то, идея чего вас пугает, место свое помните.
показати весь коментар
05.07.2018 11:13 Відповісти
давно понятно, что те, кто у власти, очень далеки от идеалов Революции Достоинства. не стоит уже комментировать их деятельность, их надо уничтожать.
показати весь коментар
05.07.2018 11:46 Відповісти
А давайте вспомним какое имя у Вятровича? Правильно, Владимир. А ведь это имя Ленина и Путина! Наверное, в порядке декоммунизации надо поменять на более патриотическое! Например Хавря.
показати весь коментар
05.07.2018 12:34 Відповісти
Брешеш, москвин, В'ятрович на ім'я Володимир, а не Владімір. )))
показати весь коментар
05.07.2018 12:48 Відповісти
Фамилия Киевский навевает ассоциации... Белоцерковский, Харьковский, Черкасский, Бердичевский, Одесский, Кегельбан, Шлагбуам, Розенбаум... Ты из них, носиком крючковатый?
А брешут у тебя собаки под кроватью, потому что ты, жид им жрать не даешь!
показати весь коментар
05.07.2018 13:02 Відповісти
Що ти куриш? Просто цікаво, чим треба обдовбатися, щоб виникали подібні асоціації?
показати весь коментар
05.07.2018 13:23 Відповісти
Ты пшешка , фильтруй базар! А курю то, чем ты меня угостил, ущербный.
показати весь коментар
05.07.2018 14:14 Відповісти
Злой цинік - не москвин. Злой цинік - мал.анєц.
показати весь коментар
05.07.2018 16:26 Відповісти
Лугандон він "приблатньонний"😁
показати весь коментар
05.07.2018 18:07 Відповісти
А музей наслідків цієї "революції" буде? Хоча все наше нинішнє життя і є суцільним музеєи цих наслідків...
показати весь коментар
05.07.2018 12:35 Відповісти
мемориал, да. В сто этажей! По этажу на каждого! И мавзолей для парубия и клики!
показати весь коментар
05.07.2018 13:04 Відповісти
Сторінка 2 з 2