9963 відвідувача онлайн

Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова

Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення як свідок у справі народного депутата попереднього скликання, очільника фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова.

"Зараз Андрій Парубій бере участь у судовому засіданні у справі Єфремова як свідок", - повідомив прес-секретар спікера Андрій Ковальов журналістам у четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він також уточнив, що допит відбудеться в режимі відеоконференції, А.Парубій перебуває в Подільському районному суді м.Києва.

Нагадаємо, Олександр Єфремов обвинувачується в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст.110, ч.1 ст.111, ч1 ст.258-3, ч.3 ст.27, ст.341, ч.5 ст.27, ст.341 Кримінального кодексу України. Екс-"регіонал" обвинувачується в організації захоплення будівлі Луганської ОДА навесні 2014 року, в пособництві під час захоплення будівлі Управління СБУ в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України і державній зраді.

Топ коментарі
+4
Ольгино за украинским прокси плодит тысячу раз опровергнутый фейк о снайперах Пашинского.
Твоя методичка не просто старая, а уже антиквариат. Обновись, не позорся
показати весь коментар
05.07.2018 11:09 Відповісти
+2
А кто там справа?
Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова - Цензор.НЕТ 6952
показати весь коментар
05.07.2018 10:43 Відповісти
+2
Ватан, скажи паляниця)
показати весь коментар
05.07.2018 11:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А кто там справа?
Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова - Цензор.НЕТ 6952
показати весь коментар
05.07.2018 10:43 Відповісти
показати весь коментар
05.07.2018 10:49 Відповісти
Ольгино за украинским прокси плодит тысячу раз опровергнутый фейк о снайперах Пашинского.
Твоя методичка не просто старая, а уже антиквариат. Обновись, не позорся
показати весь коментар
05.07.2018 11:09 Відповісти
Фотошоп?
показати весь коментар
05.07.2018 11:13 Відповісти
Манипуляция
показати весь коментар
05.07.2018 11:14 Відповісти
Так это он или нет?
показати весь коментар
05.07.2018 11:22 Відповісти
Ты ещё расскажи, что он руководил расстрелом Небесной сотни!)))))
А чего не выкладываешь фото прилетевшего накануне борта из засРашки с коиандой спецов?
показати весь коментар
05.07.2018 11:12 Відповісти
Так выложи. В чем проблема?
показати весь коментар
05.07.2018 11:14 Відповісти
А что, у куратора нету? Запретили снимать?
показати весь коментар
05.07.2018 11:16 Відповісти
Куратор узнал об этом от тебя только-что. Не успел еще найти.
показати весь коментар
05.07.2018 11:19 Відповісти
Ну так поторопи его! Экие вы ольгинские нерасторопные! Как фейки делать - мастера, а как рыло своё на фото выложить - так и нет вас!))))
показати весь коментар
05.07.2018 11:23 Відповісти
Так помоги. Найди фото. Тебе за это начислится 11,80 росс рублей на карточку Приватбанка или Ощадбанка.
показати весь коментар
05.07.2018 11:35 Відповісти
Брехун за пайку карлика , это событие конца марта 2014 года ,через месяц после победы Майдана . Из отеля "Днепр" выселяют в Петровцы ребят -правосеков , их об этом попросил лично Парубий , он же контролирует чтобы всё прошло спокойно .Я Майдан прошёл ,фуфло не катит.
показати весь коментар
05.07.2018 18:46 Відповісти
Ну и как? Рад, что домайданился?
показати весь коментар
05.07.2018 18:48 Відповісти
Смотрел...не понятное бульканье...Толмача хоть бы взяли.
показати весь коментар
05.07.2018 10:44 Відповісти
Так толмач-то, надёжа-государь, шпионом оказался! Все секреты Гроси рашке передавал. Щас сидит, паскуда. Ждет, когда его в кипятке сварят.
показати весь коментар
05.07.2018 10:47 Відповісти
то переводчик, а это объяснялка нужна...как у путлера песков. Карлик наговорит всякой хрени. а усцатый объясняет.
показати весь коментар
05.07.2018 10:49 Відповісти
Ватан, скажи паляниця)
показати весь коментар
05.07.2018 11:10 Відповісти
Неможна так над козломордим ізмиваться! ))))
Воно ж язик поламає!
показати весь коментар
05.07.2018 11:20 Відповісти
Оцените этот лихой сюжет! Претендент на пост Президента и Верховного Главнокомандующего, нанимает специалиста вражеского государства (пятый год войны, ага), преступника, нарушавшего законы нашей страны, для победы на выборах. И это в наше время, когда ничего скрыть невозможно, когда любая информация попадает в сеть, как пыль на полированный стол. Вот что это? Природная глупость мадамы или ее абсолютная уверенность в клиническом идиотизме украинского общества? Кто ответит? Ее симпатики или практикующие психиатры?
Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова - Цензор.НЕТ 5063
То політтехнологи Віктора Медведчука у Тимошенко, а тепер взагалі росіяни...
СБУ заборонила на три роки в'їзд в країну російського політтехнолога Олексія Ситникова, що працює на Тимошенко.
Він був затриманий на кордоні та відправлений в сторону нового курсу Тимошенко - в Росію.
Таке рішення СБУ пов'язано з роботою Ситникова на окупантів в Криму.
Українські ЗМІ неодноразово повідомляли про співпрацю Ситникова з главою партії "Батьківщина" Тимошенко. Сам політтехнолог підтвердив цю інформацію виданню "Гордон", уточнивши, що працює з нею з 1996 року. В інтерв'ю газеті Metro Ситников також повідомив, що "не без його участі" Тимошенко стала прем'єр-міністром України.
Також Ситников потрапив в базу центру Миротворець: https://psb4ukr.org/?p=1268310
Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова - Цензор.НЕТ 4080
Парубій у режимі відеоконференції дає свідчення в суді у справі Єфремова - Цензор.НЕТ 6480
Любі маї!!!
Ця злачинна влада робить все щаби я не стала президентам України та не вивела її на заобрійні висоти працвітання і благабалуччя! Спачатку вани перекрили мажливість американським паліттехнолагам-лабістам дапамагати мені, а зараз зрабили зовсім нечуване! Вани не пустили їз Расії, нашаї братняї країни, паліттехнолога до мене! Вдумайтеся - тільки з-за того, що він відвідував Крим! Це вже повний бєспєрдєл! Шо ти там вякаєш, а, Власєнка? Не бєспєрдєл, а бєспрєдєл? І пра братню країну і Крим не треба було? Да? *******! Знову апраставалосилась....
показати весь коментар
05.07.2018 10:53 Відповісти
И правильно. Судя по декларации Багини, она бедная как церковная крыса, поэтому ей не стоит тратиться на дорогущего кремлевского политтехнолога. Будет некрасиво, если за неимением денег лидеру Крупной украинской партии придется рассчитываться натурой)
показати весь коментар
05.07.2018 11:14 Відповісти
То політтехнологи Віктора Медведчука у Тимошенко, а тепер взагалі росіяни



все политОлухи из обосРашки обсирались в Украине постоянно и по самое не могу.
так и в этот раз будет, так будет и с БоХиней-ВОНу, которая в последнее время уже почти не скрывает, что на нее поставила кремлядь, несет такую хрень, что просто писец...
показати весь коментар
05.07.2018 18:41 Відповісти
Как здоровье Парубия?
показати весь коментар
05.07.2018 11:04 Відповісти
зарубить хочешь?
показати весь коментар
05.07.2018 11:21 Відповісти
А ты зачем спрашиваешь?
показати весь коментар
05.07.2018 11:38 Відповісти
по ЗАКОНУ НАДИ можно выпустить и все что нажито непосильным трудом ВЕРНУТЬ!
показати весь коментар
05.07.2018 22:53 Відповісти