10132 відвідувача онлайн
10 340 22

Троє дітей загинули через обвал бетонної плити в Ніжині, - ДСНС. ФОТО

У Ніжині Чернігівської області у двоповерховій недобудованій будівлі обрушилася плита перекриття, через що загинули троє дітей віком від 12 до 14 років.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресс-службу ДСНС.

"6 липня о 16:20 в ДСНС надійшла інформація про те, що в м. Ніжин Чернігівської області по вул. Борзнянський шлях за невстановлених обставин у двоповерховій недобудованій будівлі обвалилась плита перекриття, внаслідок чого загинули 3 дитини 2004 та 2006 років народження" , - йдеться у повідомленні.

На місці події працюють семеро рятувальників і дві одиниці техніки, а також автокран. Інформація про трагедію уточнюється.

Троє дітей загинули через обвал бетонної плити в Ніжині, - ДСНС 02

Топ коментарі
+24
Співчуваю батькам... це жах
показати весь коментар
06.07.2018 18:37 Відповісти
+11
Прошлое убило будущее((
показати весь коментар
06.07.2018 18:54 Відповісти
+9
сумна новина....співчуття родинам.......ой це літо.....ці канікули.......і ці діти вічно шукаючі пригод на голову свою та батьків....
показати весь коментар
06.07.2018 19:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это из социализма?
показати весь коментар
06.07.2018 18:37 Відповісти
Співчуваю батькам... це жах
показати весь коментар
06.07.2018 18:37 Відповісти
Прошлое убило будущее((
показати весь коментар
06.07.2018 18:54 Відповісти
сумна новина....співчуття родинам.......ой це літо.....ці канікули.......і ці діти вічно шукаючі пригод на голову свою та батьків....
показати весь коментар
06.07.2018 19:21 Відповісти
Цензор, приберіть фото з дитиною, майте совість(((
показати весь коментар
06.07.2018 19:45 Відповісти
не приберуть бо немає
показати весь коментар
06.07.2018 20:38 Відповісти
Це путлер 2 дні тому дав назву одному з полків "ніжинський" 168 танковий полк. Ось і трапилася біда.
показати весь коментар
06.07.2018 19:59 Відповісти
Сам в дитинстві любив гуляти на будівництві. Співчуваю ріднім.
показати весь коментар
06.07.2018 20:06 Відповісти
***** в честь Нежина дивизию назвал пару дней назад, и вот трое детей погибло. Ритуальная жертва?
показати весь коментар
06.07.2018 20:22 Відповісти
Та не вы , все кто пытаетесь мирные украинские города, городки, .. . в "русский мир" затащить нелюди, даже детей не пожалели
показати весь коментар
06.07.2018 20:55 Відповісти
Вот мне не ясно с чего нежинская дивизия, а не гусь-хрустальная
показати весь коментар
06.07.2018 21:04 Відповісти
По поводу флажка это к администрации сайта, сам не против чтоб тут над моим постом гордый флаг Колумбии развевался, для оригинальности, но почему-то "нет"
показати весь коментар
06.07.2018 21:00 Відповісти
Хочет обещает быдлу восстановить те времена когда воровали цемент и кирпичи со стройки за бутылочку, а строители в пьяном виде все это строили
показати весь коментар
07.07.2018 10:41 Відповісти
Хлопці. Як згадаю, що ми витворяли з 6-ти до 14ти років... Співчуття батькам, і витримати у такій трагедії.
показати весь коментар
06.07.2018 20:26 Відповісти
Искренние соболезнования родным погибших деток. Жуть какая...
показати весь коментар
06.07.2018 20:45 Відповісти
Родители!
Запрещайте детям лазить по стройкам.
показати весь коментар
07.07.2018 10:34 Відповісти
бесполезно.
вспомните себя
(до сих пор удивляюсь, как остался жив с этими стройками, гаражами, тарзанками, прыжками в речку, великами, самопалами, карбидами, кострами, ловлей раков в тине...пипец....)
родителям - самые искренние соболезнования
(не дай Бог хоронить своих детей!)
показати весь коментар
07.07.2018 11:21 Відповісти
судя по состоянию стройки и растительности на ней в таком виде она больше десятилетия...вопрос-куда смотрели городские власти?
и второй вопрос - для чего они нужны, такие власти?
показати весь коментар
07.07.2018 14:53 Відповісти
Двое из них были моими друзьями а одинмоим однокласником
показати весь коментар
07.07.2018 14:58 Відповісти
Жесть...
Співчуття батькам твоїх друзів і однокласників.
І бережи себе, дівчинко. Як бачиш, необдумані вчинки можуть закінчитися трагічно.
показати весь коментар
07.07.2018 15:30 Відповісти