6036 відвідувачів онлайн
10 812 47

Ситник: Істерика перед майбутніми виборами змінить спосіб "захисту від НАБУ"

Ситник: Істерика перед майбутніми виборами змінить спосіб

Перед прийдешніми виборами буде спостерігатися різке збільшення скарг на "політичні переслідування".

Як передає Цензор.НЕТ, таку думку в інтерв'ю висловив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

На його переконання, виборчий процес ніяк не вплине на роботу НАБУ.

"Що стосується нашої роботи, то процес виборів взагалі ніяк не впливає, ми як і раніше будемо дотримуватися закону. Однак, на мою думку, може бути деяка істерика. Адже є два основні способи "захисту" від справ НАБУ: або людина відразу хвора, ковдрою накривається, або ж стверджує про політичні переслідування. Думаю, що перед виборами друга версія "захисту" буде більш актуальна. Але це ми вже проходили. Переконані, не треба банальні крадіжки бюджетних грошей підводити під політичні переслідування".

Водночас, як вважає Ситник, майбутні вибори можуть дещо вплинути на терміни початку функціонування Вищого антикорупційного суду. За його словами, з точки зору логістики на це потрібно 6-7 місяців, а з політичної - все залежить від наявності політичної волі.

"З урахуванням виборів, а виборцям потрібно щось розповідати, може, процес буде більш активним", - сподівається він.

У цьому контексті глава НАБУ нагадав, що агентство передало до суду вже майже 170 справ, включно з дуже резонансними, однак судового прогресу щодо них немає.

Топ коментарі
+6
избирательный процесс никак не повлияет на работу НАБУ - Ну да, сложно повлиять на то чего нету...
показати весь коментар
07.07.2018 09:58 Відповісти
+5
стране до усеру нужны жесткие злые и независимые националисты для которых Украина не корыто а Родина.И все буде добре.Дорогу осилит идущий
показати весь коментар
07.07.2018 10:10 Відповісти
+5
Ситник: Істерика перед майбутніми виборами змінить спосіб "захисту від НАБУ" - Цензор.НЕТ 6140
показати весь коментар
07.07.2018 10:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хлоп) на на вибори йде? і в якості кого?
показати весь коментар
07.07.2018 09:56 Відповісти
Ситник: Істерика перед майбутніми виборами змінить спосіб "захисту від НАБУ" - Цензор.НЕТ 5678
показати весь коментар
07.07.2018 10:11 Відповісти
та отож, треба щоби пап) вийшов у другий тур з ригом)
по типу як кучма - сімонєніном)
пороховате, а як пап до другого туру не не вийде?
домалюєте голоси?
показати весь коментар
07.07.2018 10:27 Відповісти
Маразм ?
показати весь коментар
07.07.2018 11:18 Відповісти
у кого?
показати весь коментар
07.07.2018 11:30 Відповісти
косату хоче поміняти на рік просидівшого в псіхушці.Імітувати він не міг,лікарі там були вищої кваліфікації,ліки йому не давали,ін'єкцій не робили.Прочитайте книжку Леоніда Плюща---яким він вийшов з цієї самої псіхушки.А завданням цього було слідкувати за політичними і доносити начальству.Йому потім за це відплатили сторицею.
показати весь коментар
07.07.2018 12:05 Відповісти
що це за партьори?! з кацапії?
і що можна розвивати, якщо нема адекватного центра управління ...
показати весь коментар
07.07.2018 12:46 Відповісти
избирательный процесс никак не повлияет на работу НАБУ - Ну да, сложно повлиять на то чего нету...
показати весь коментар
07.07.2018 09:58 Відповісти
Это почему нету? Они свою часть работы делают. Может и не так много, как хотелось, но делают.
показати весь коментар
07.07.2018 10:02 Відповісти
Все на выборы ,банду геть !!!
показати весь коментар
07.07.2018 09:58 Відповісти
За кого голосуватимеш, гетькович?
показати весь коментар
07.07.2018 10:15 Відповісти
За того,кто даст 100% гарантии,что пэтя с сотоварищи окажется на нарах и я в эти гарантии поверю.
показати весь коментар
07.07.2018 10:59 Відповісти
ниачом
показати весь коментар
07.07.2018 10:00 Відповісти
Так суббота ведь.
показати весь коментар
07.07.2018 10:02 Відповісти
Привет бригадир,вчера твои на Юльку гавкали,а тебя не было,болеешь?
показати весь коментар
07.07.2018 10:06 Відповісти
сам ты привет
показати весь коментар
07.07.2018 10:26 Відповісти
Да был он, и гавкал как все порохососы. Гыг всегда с ними.
показати весь коментар
07.07.2018 10:45 Відповісти
Гыг, это я Кроту ответил.
показати весь коментар
07.07.2018 10:46 Відповісти
таои проблемы
показати весь коментар
07.07.2018 10:54 Відповісти
Кстати, Привет как раз из твоей бригады...
показати весь коментар
07.07.2018 10:48 Відповісти
"либо человек сразу болен, одеялом накрывается"(с).
Ему смешно, как очевидно. Чувак юморит, тока до Зеленского- не дотягивает! Ведь одеяльце у этого ворюги оказалось правильное! Он не просто вас по известному адресу послал, а и в Президенты намылился. И плевал он на твой юмор, Сытник. Слюной.
показати весь коментар
07.07.2018 10:07 Відповісти
стране до усеру нужны жесткие злые и независимые националисты для которых Украина не корыто а Родина.И все буде добре.Дорогу осилит идущий
показати весь коментар
07.07.2018 10:10 Відповісти
Таких у нас поки що нема. Є такі, яких використовують втемну.
показати весь коментар
07.07.2018 10:19 Відповісти
для чего?
показати весь коментар
07.07.2018 10:28 Відповісти
Україні потрібні не націоналісти, а патріоти, різниця між ними - гіганська......
показати весь коментар
07.07.2018 10:28 Відповісти
Ситник: Істерика перед майбутніми виборами змінить спосіб "захисту від НАБУ" - Цензор.НЕТ 6140
показати весь коментар
07.07.2018 10:28 Відповісти
В чём состоит работа?...
Работа предполагает результат...
Коррупция не уменьшается... Зарплата идёт...
показати весь коментар
07.07.2018 10:33 Відповісти
уже идет информационная подготовка того что они будут валить кандидатов на выборы просто открытием расследований по схеме ложечки и осадок.
показати весь коментар
07.07.2018 10:36 Відповісти
А Петро очень хотел и это монополизировать - чтоб возможность валить имел только его алкоголический кум без юридического образования?
показати весь коментар
07.07.2018 10:53 Відповісти
Кернес проявляет чудеса защиты.Прокуроры болеют,свидетели забывают,що казали.В лучших традициях героев Марио Пьюзо.
показати весь коментар
07.07.2018 10:41 Відповісти
Перед второй каденцией Данилыч Кучма пугал всю Украину двома Чумаданами Компромату на всех без исключения ...,где он его тогда нарыл,и каким способом,другой вопрос
показати весь коментар
07.07.2018 10:42 Відповісти
Почему люди голосуют?Если задуматься, то голосование на масштабных общенациональных выборах это в высшей степени иррациональный акт, поскольку вероятность того, что ваш голос повлияет на результат, бесконечно мала.
показати весь коментар
07.07.2018 10:44 Відповісти
Хіба таке раніше в УРСР було? - "В Киеве в пятницу, 6 июля, злоумышленник выстрелом из травматического оружия ранил журналистку канала СТБ Евгению Мотрич в живот.Муж журналистки Тарас Семенюк уточнил, что происшествие произошло вечером возле столичного вокзала, передает "https://hromadske.ua/posts/u-kyievi-na-vokzali-cholovik-poranyv-zhurnalistku-iz-travmatychnoi-zbroi Громадське ".
"Она сильно не пострадала, мы поднимались к вокзалу, шли на поезд. И рядом сидели трое мужчин. Один из них вытащил пистолет, выстрелил в землю, когда рядом шла жена с маленьким ребенком. И пуля срикошетила, попав ей в живот", - сообщил Семенюк. Он пояснил, что мужчина открыл стрельбу внезапно, никакого конфликта не было.
"Возможно, он хотел напугать собеседников, возможно хотел похвастаться", - предположил Семенюк, рассказав, что сейчас журналистка находится в шоковом состоянии, ведь во время инцидента на руках у нее был ребенок." - https://www.obozrevatel.com/kiyany/crime/shla-s-rebenkom-v-kieve-iz-pistoleta-ranili-v-zhivot-zhurnalistku-stb.htm До якого стану суспільства ми докотились з цими нашими олігархами, з цими гейпарадами за 28 років!!!!!
показати весь коментар
07.07.2018 10:46 Відповісти
Ой, та ладно! Он жы ж не хотел. Рикошет. Вот если случится что просто в животы проходящим дамам начнут шмалять, прицельно... вот тогда будет повод задуматься.
показати весь коментар
07.07.2018 10:49 Відповісти
дійсно, бідний хлопчик на вокзалі серед маси народу хотів лише іграшковим пістолем погратись, аж тут злий чародій перетворив його на травматику....бідний хлопчик, він же ще дитя нерозумне малолітнє
показати весь коментар
07.07.2018 11:13 Відповісти
К жизни,к политике и сексу,всегда нужно относиться с юмором.Это всегда раздражает дураков.
Не помню к сожалению автора этих строк,по моему Василий Стрельников...
показати весь коментар
07.07.2018 10:47 Відповісти
Обхохотался за всю свою жизнь?
показати весь коментар
07.07.2018 10:52 Відповісти
Да.Особенно с кацаПсинской Мировой революции и Шариковского Быдла РАБссии.. Спасибо Михал Афанасьичу Булгакову за свой шедевр