Сьогодні в Одесі стартують навчання Sea Breeze-2018

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це повідомляє прес-служба Шостого флоту ВМФ США.
"USS Mount Whitney радий повернутися в Чорне море. Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з нашими партнерами в регіоні для побудови відносин, які будуть сприяти миру й економічній стабільності в регіоні і на планеті. Присутність Mount Whitney забезпечить впевненість наших партнерів і союзників у нашій прихильності морської безпеки і загальних інтересів", - зазначив командир корабля Роберт Агілар.
У навчанні візьме участь також американський ракетний есмінець USS Porter (DDG 78).
Крім американських, прибувають також кораблі ВМФ Туреччини та Румунії, підрозділи спеціального призначення і водолази з Великої Британії та Канади, грузинські та молдавські підрозділи морської піхоти. Усього візьмуть участь у навчанні Sea Breeze-2018 військовослужбовці 14 держав - Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини і Швеції.
Як повідомлялося, учасники навчання, що триватиме з 9 по 21 липня, відпрацюють завдання, погоджені багатонаціональним штабом із планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО, в Одеській та Миколаївській областях і в північно-західній частині Чорного моря.
У 2017 році взяли участь у щорічному навчанні понад 30 кораблів, катерів і суден забезпечення, понад 25 літаків і вертольотів, а також особовий склад з 16 країн, разом із Україною, сукупною чисельністю понад 3 тисячі осіб.
З боку України у заходах Sea Breeze-2017 брали участь підрозділи Військово-морських сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Сухопутних та Повітряних сил України, а також Інженерні війська.
і як зустрінуться кацяпи, то їм дати гарного пенделя!
Нормальных людей...которых а разы больше волнует обороноспособность страны....которую данные катера увеличивают....