8646 відвідувачів онлайн

Українця утримують у Росії після звільнення з в'язниці, - Лисянський

Олександр Тіфаков у 2014 році виїхав до Москви на заробітки, де його ув’язнили на 4 роки. Після звільнення - знову затримали і доставили в Центр тимчасового тримання громадян у Щербинському районі Бєлгородської області.

Про це розповів в коментарі Громадському радіо представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський, передає Цензор.НЕТ.

За його даними, 28-річний Олександр Тіфаков є уродженцем міста Первомайськ Луганської області, яке зараз є незаконно окупованим. У 2014 році хлопець поїхав на заробітки до Москви, де його затримали і засудили на 4 роки. Після звільнення з в’язниці хлопця знову затримали.

"У хлопця стався напад у супермаркеті. Його взяли охоронці. І за якийсь інцидент у супермаркеті затримали і засудили на 4 роки. Зв’язку з ним не було. А тепер він звільнився і його знову арештували", - каже Лисянський.

Представник омбудсмена на Донбасі уточнив, що Олександр Тіфаков хворіє на астму. "У хлопця немає документів. У посольство України йому не дали поїхати, консула не викликали. Коли його затримували в 2014 році і - забрали у райвідділі, де успішно і втратили. Коли він звільнявся, то йому видали довідку про звільнення", - розповідає Лисянський. За його словами, зараз родичі хвилюються, щоб хлопця не відправили до бойовиків за місцем проживання.

Топ коментарі
+5
Дмитрий Ведмедев предупредил...денех сейчас нет........
Разницы между баранами и болванами к сожалению никакой...
показати весь коментар
10.07.2018 05:12 Відповісти
+5
вывод очевиден! нечего мотаться по заработкам в мордовию! работайте в Украине-спокойней и полезней будет!
показати весь коментар
10.07.2018 05:53 Відповісти
+5
Приступ у парня случился не в супермаркете а в тот момент когда решил в ********* ехать .
показати весь коментар
10.07.2018 06:33 Відповісти

Завантаження...