4576 відвідувачів онлайн
3 244 11

Поїзд збив двох людей у ​​Львові: жінка загинула, чоловіка госпіталізовано, - ОДА

Двоє людей потрапили під поїзд "Івано-Франківськ - Київ" біля станції "Підзамче" у Львові.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Унаслідок наїзду на місці інциденту до приїзду медиків загинула жінка 30-35 років, особу якої встановлюють. 33-річний житель Львова зазнав травм - закриту черепно-мозкову травму, перелом правого передпліччя та забої. Його госпіталізували до лікарні швидкої допомоги.

За даними департаменту, інцидент стався о 20:26 9 липня на вулиці Бродівській у Львові. Затримка в русі поїзда становила 1 годину 16 хвилин.

Обставини та причини інциденту з'ясовуються.

Топ коментарі
+2
Название статьи безграмотное. "Поезд сбил двух человек...", такое подразумевается, что он как автомобиль может ездить куда хочет. А вот "..два человека попали под поезд.." грамотно.
Я конечно извиняюсь и сочувствую родственникам погибших, но и Цензор должен как-то следить за грамотностью статей.
показати весь коментар
10.07.2018 10:21 Відповісти

Завантаження...