11456 відвідувачів онлайн
5 528 22

В Єврокомісії озвучили терміни та умови отримання Україною чергового траншу макрофінансової допомоги від ЄС

В Єврокомісії озвучили терміни та умови отримання Україною чергового траншу макрофінансової допомоги від ЄС

Україна має виконати вимоги Європейського Союзу, які Київ і Брюссель зараз узгоджують, до березня 2019 року для отримання наступного траншу макрофінансової допомоги.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо, про це в коментарі журналістам на полях саміту Україна-ЄС у Брюсселі заявив віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс.

"Однією з головних тем, яку обговорювали на саміті Україна-ЄС, була програма макрофінансової підтримки України. Як ви знаєте, нещодавно вона була погоджена членами ЄС та Європейським парламентом. Наступний крок - узгодити меморандум про взаєморозуміння, що обумовлює наступну макрофінансову програму на умовах, які ми тут обговорили, - це подальша боротьба з корупцією, модернізація державного управління, соціальна сфера. Насправді ми маємо працювати у стислі терміни, бо вся програма мусить бути узгоджена, імплементована та виплачена до березня 2019 року, оскільки макрофінансова програма тісно повʼязана з виплатою програми МВФ. Поточна програма МВФ закінчується у березні 2019 року", - наголосив Домбровскіс.

Таким чином, Україна має виконати всі погоджені умови до березня 2019 року. Серед умов, які можуть бути погоджені, - у сфері боротьби з корупцією, зокрема, створення ефективного механізму для перевірки електронних декларацій.

Нагадаємо, 9 липня в Брюсселі відбувся 20-й саміт між Європейським Союзом та Україною. Президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер та президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі ухвалили спільну заяву.

Топ коментарі
+7
Вони на Канарах стрес ще лікують...
показати весь коментар
10.07.2018 11:31 Відповісти
+6
четыре с половиной года ничего подобного не делалось, а тут за полгода вдруг Ылиты начнут бороться с коррупцией? ага. вот только выплатят полностью "премию" андруше кобельову и сразу начнут...
зы о "бриллиантовых" прокурворах уже и не вспоминает никто. как они там? не болеют?
показати весь коментар
10.07.2018 11:26 Відповісти
+6
А за что Корчак получала премии? Или надо ещё набрать кредитов, раздать из них премиальные, а народ пусть их выплачивает.
показати весь коментар
10.07.2018 11:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Условие! НЕ КРАСТЬ!
показати весь коментар
10.07.2018 11:22 Відповісти
Вали отсюда, вонючка путинская!
показати весь коментар
10.07.2018 11:31 Відповісти
придурок это твой образ жизни. Вы бы пластинку сменили...минСтэцёвское лайно.
показати весь коментар
10.07.2018 11:35 Відповісти
порошенко довів Україну до жебрацького стану! Нам вже умови ставлять для отримання допомоги і це під час війни! Гіршого Президента ніж порошенко Україна ще не знала!
показати весь коментар
10.07.2018 11:42 Відповісти
Для того, щоб не бути путінською смердючкою, треба пропагувати "красть, красть, красть"?
показати весь коментар
10.07.2018 11:36 Відповісти
они кричат как раз обратное, а реально идёт операция КРАДУН. ьЭтот порохобот тупой и за это его начальство карамельками накажет.
показати весь коментар
10.07.2018 11:41 Відповісти
Дуже гарні умови. І головне для нас корисні.
показати весь коментар
10.07.2018 11:22 Відповісти
четыре с половиной года ничего подобного не делалось, а тут за полгода вдруг Ылиты начнут бороться с коррупцией? ага. вот только выплатят полностью "премию" андруше кобельову и сразу начнут...
зы о "бриллиантовых" прокурворах уже и не вспоминает никто. как они там? не болеют?
показати весь коментар
10.07.2018 11:26 Відповісти
Вони на Канарах стрес ще лікують...
показати весь коментар
10.07.2018 11:31 Відповісти
Ты дурак козломордый. ЕС видит уменьшение коррупции в Украине, США видят уменьшение коррупции в Украине, а козломордая нечисть шипит что коррупция зашкаливает.
показати весь коментар
10.07.2018 11:34 Відповісти
мксымка, приходи когда бояра тебя отпустит. кацапом от твоей манеры "общения" воняет.
показати весь коментар
10.07.2018 11:48 Відповісти
А за что Корчак получала премии? Или надо ещё набрать кредитов, раздать из них премиальные, а народ пусть их выплачивает.
показати весь коментар
10.07.2018 11:31 Відповісти
Забыли Нефтегаз...только один Фонд заработной платы и денег на обслуживание этих упырей сколько на ветер, пардон в их и их начальства карманы, счета.
показати весь коментар
10.07.2018 11:37 Відповісти
Поточна програма МВФ закінчується у березні 2019 року", - Джерело:https://censor.net/n3075698

совпадение, не думаю(с)
показати весь коментар
10.07.2018 11:36 Відповісти
З понеділка почали поступати добрі новини. ЄС повністю підтримує Україну і признав накінець офіційно війну на Донбасі агресією московії проти України!!
Чекаємо дальше добрих новин 😊👍
показати весь коментар
10.07.2018 11:37 Відповісти
Який чудовий ростовський діалект - поступати, признав, накінець, дальше.
показати весь коментар
10.07.2018 11:43 Відповісти
я давно писав що пєтяхйло наняв Ольгінців що постять тута за шакаладного
показати весь коментар
10.07.2018 12:17 Відповісти
зрада, аж пукани горять!
показати весь коментар
10.07.2018 12:00 Відповісти
"Среди условий, которые могут быть согласованы в сфере борьбы с коррупцией, в частности, создание эффективного механизма для проверки электронных деклараций"

С "электронными" декларациями, надо подвязывать - там вирус "петя" гуляет, любой ворюга автоматически становится борцом с коррупцией.
показати весь коментар
10.07.2018 12:28 Відповісти
Марні сподівання на правлячу мафию.Обіцянка-цяцянка,а дурню з виборчим правом-радість.
показати весь коментар
10.07.2018 13:08 Відповісти