5802 відвідувача онлайн
18 364 119

На Дніпропетровщині будують сучасну трасу на Київ. ВIДЕО

На Дніпропетровщині будують сучасну трасу на Київ. ВIДЕО

Радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик відзвітував про будівництво нової автомагістралі Дніпро-Київ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Голик зазначив: "Траса Дніпро - Петриківка - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка. Якщо коротше, то траса Дніпро - Київ.

Нормальної траси з найбільшого обласного центру до столиці немає.

Будуємо.

Об'їзна навколо Петриківки.

Дві ділянки по 1,9 км кожна побудовані.

Стара ділянка 7,6 км - отримали Постанову Кабміну, оголошено торги в ProZorro і добудовуємо її, покинуту "добрими господарниками" раніше.

Ще одна ділянка 2 км через річку, яка перетворилася на болото, чекаємо висновок експертизи, оголошено торги і теж будуємо.

Паралельно проектуємо наступну ділянку цієї траси - 17 км до каналу Дніпро - Західний Донбас.

Найскладніше у всьому цьому проекті - відновити всі документи, пройти всі кола пекла бюрократії і пройти торги так, щоб вони не були заблоковані. Решта - справа техніки і людей, що керують нею".

Топ коментарі
+15
Зрада автодорожная....
показати весь коментар
10.07.2018 21:24 Відповісти
+10
Ты в райцентры давно ездил? Там дорог нету, и нихера не строится, не проектируется, облавтодоры ох-ли, трассы - ямочный ремонт
показати весь коментар
10.07.2018 21:36 Відповісти
+10
Главное шоб твоему Кренделю побольше дорожных знаков натыкали для церемониальных открытий
показати весь коментар
10.07.2018 21:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Хорошая дорога на расее Лоханко, ті на работу по ней ездишь ?
показати весь коментар
10.07.2018 22:34 Відповісти
Ні, це "ті", чудо мінстецівське, на тролеферму по ній їздиш.
показати весь коментар
10.07.2018 22:39 Відповісти
Якщо Петро буде відкривати кожен кілометровий стовбчик, то це йому ще 600 разів виступати по телевізору. Це треба йому ще один термін. Нічого особистого
показати весь коментар
10.07.2018 22:43 Відповісти
😁😁😁🤗
показати весь коментар
11.07.2018 00:19 Відповісти
Новая лорога, это уже радует, но хочется уточнить цену ее распила......
показати весь коментар
10.07.2018 22:44 Відповісти
А мне хотелось бы знать время окончания стройки.

Кста. Ездил как то из Киева в Червоноград. Город такой во Львовской области.
В Бродах стоит указатель на Червоноград. Я со спокойной душой поворачиваю по указателю и еду по прекраснейшей трассе. Но чувствую что что-то не так. Потом доходит - машин вообще нет. И точно, через пару километров дорога просто обрывается и упирается в лес. Всё. Приехали.
показати весь коментар
11.07.2018 00:14 Відповісти
И навигатора нету?
показати весь коментар
11.07.2018 00:20 Відповісти
Есть. Но пользуюсь им по мере надобности. Дороги в основном знаю, ибо много езжу по Украине.
Основную дорогу то я знаю, и нужный поворот тоже. Но подумал что новую дорогу отстроили. Указатель то есть.
показати весь коментар
11.07.2018 00:30 Відповісти
Не строят, а пиарятся!
За счет областной провинции, где финансирование сведено до минимума!!!
показати весь коментар
10.07.2018 22:48 Відповісти
Берите выше. Объездная мимо Полтавы трассы Киев-Харьков, длинной менее 5км будет строится более 5-ти лет.
показати весь коментар
11.07.2018 00:50 Відповісти
порохоботы пишут зрада . местные чинуши в решетиловском районе выкупили все близлижащие земли где будет проходить трасса и заломили космическую цену на эту землю .все в ступоре .вот вам и зрада вонючие порохоботы.смета не тянет на то шо забивали в проэкт
показати весь коментар
10.07.2018 23:56 Відповісти
Можно оставить всех чинуш с носом, обойдя Решетиловку.
Мараторий на сельхозземли ещё ни кто не отменял, но передача под дорожную инфраструктуру государственного назначения возможна волею Президента/парламента.
показати весь коментар
11.07.2018 00:18 Відповісти
Вот так строят современный автодороги.А то что на заставке-хз что с прошлого века.На Дніпропетровщині будують сучасну трасу на Київ - Цензор.НЕТ 9879На Дніпропетровщині будують сучасну трасу на Київ - Цензор.НЕТ 4960
показати весь коментар
11.07.2018 00:14 Відповісти
По таким 40-тонники пускать можно
показати весь коментар
11.07.2018 00:22 Відповісти
Именно.А у нас к сожалению ездят такие зерновозы(общим весом 130 тонн!!!)И им пох на наши хотелки евродорог. https://news.pn/ru/incidents/141363 сломал весы на Нибулоне… Не говоря уже о дорогах На Дніпропетровщині будують сучасну трасу на Київ - Цензор.НЕТ 253
показати весь коментар
11.07.2018 00:33 Відповісти
Омеляше некогда взвешивать, Омеляша про Гиперлуп мечтает😁
показати весь коментар
11.07.2018 00:41 Відповісти
У нас уже есть гиперлуп и вся инфраструктура.
Очень скоро наши газовые трубы окажутся ни кому не нужны. Можно в них загружать зерно и вакуумной тягой перегонять в любую точку страны.
Предложите идею Омеляну.
показати весь коментар
11.07.2018 00:47 Відповісти
Лучше бы та труба Омеляна засосала