11293 відвідувача онлайн
6 945 28

За фактом побиття чоловіка поліцейським у київському метро розпочато службове розслідування

За фактом побиття чоловіка поліцейським у київському метро розпочато службове розслідування

Правоохоронці почали службову перевірку за фактом побиття чоловіка поліцейським на станції метро "Контрактова площа" в Києві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції Києва, передає Цензор.НЕТ.

"У соціальних мережах було поширене відео про інцидент між поліцейським та пасажиром метрополітену на платформі столичної підземки.

Керівництвом ГУНП у м. Києві підписано наказ про проведення службового розслідування за цим фактом", - сказано в ньому.

Згідно з повідомленням, у рамках перевірки буде вилучено і ретельно вивчено повне відео з камер спостереження.

Зазначається, що в разі підтвердження факту неправомірних дій поліцейського і перевищення ним службових повноважень зібрані матеріали будуть направлені до прокуратури для прийняття процесуального рішення.

Як повідомляли Українськi Новини, прокуратура почала розслідувати побиття чоловіка поліцейським на станції метро "Контрактова площа" в Києві.

Топ коментарі
+3
Ещё скажи что полиция у нас не ********???????????Да *****?????
показати весь коментар
11.07.2018 10:54 Відповісти
+2
А що, в поліцію "підземки" всіх покидьків позбирали? А десь служать чесні та віддані українському народу? З вашого убогого "висеру" виходить, що критика поліції неможлива?
Привіт Авакову.
показати весь коментар
11.07.2018 10:57 Відповісти
+1
Ща вата с ольгинцами начнут поносить всю украинскую полицию
показати весь коментар
11.07.2018 10:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ща вата с ольгинцами начнут поносить всю украинскую полицию
показати весь коментар
11.07.2018 10:45 Відповісти
Ещё скажи что полиция у нас не ********???????????Да *****?????
показати весь коментар
11.07.2018 10:54 Відповісти
В семье не без уродов. Вот как у вас в пацакии типа тебя, только у вас там все поголовно мусора
показати весь коментар
11.07.2018 11:02 Відповісти
Все так. Только уродов многовато. И на парашку здесь равнятся не надо.
показати весь коментар
11.07.2018 16:16 Відповісти
Я не ровняюсь, а сравниваю.
показати весь коментар
11.07.2018 16:23 Відповісти
Даже сравнивать не надо. Поскольку это- П А Р А Ш А
показати весь коментар
11.07.2018 16:25 Відповісти
Так я ведь парашинцам сравнение провожу, потому как они затуманенные - дальше лишней хромосомы ничего не видят.
показати весь коментар
11.07.2018 16:32 Відповісти
Ну да. За восемнадцать лет в США, меня полиция останавливала на дорогах 4 раза! И только 1 раз я получил тикет. За превышение . И то, полицейский, увидев мое ID с работы, сказал: Ну что ж ты не сказал, я бы не выписал. А с другой стороны, жестко пресекают уличную босоту, правда на людях никого не бьют. Вот так и Украине нужно.
показати весь коментар
11.07.2018 17:11 Відповісти
А що, в поліцію "підземки" всіх покидьків позбирали? А десь служать чесні та віддані українському народу? З вашого убогого "висеру" виходить, що критика поліції неможлива?
Привіт Авакову.
показати весь коментар
11.07.2018 10:57 Відповісти
-А що, там всі поліцейські б"ють людей? І яка статистика побиття поліцейськими людей в метро?
-Служать. Особисто знаю. І їх багато. Повторюся: в сім"ї не без потвори.
-Якщо ви побачили убогість в моєму "висері", то це питання не до мене, а до вузькопрофільних спеціалістів в царині медицини.
-Авакову можете передати привіт особисто у ФБ.
показати весь коментар
11.07.2018 11:07 Відповісти
Вилль. Не беручи під сумнів Вашу проукраїнську позицію, пропоную також передивитися відео популярних блогерів з боротьбою сваввілля на дорогах.Усі відео. Все стане ясно. Поліцаї виконують накази начальства, а не конституцію та закони України. У любий момент вони за наказом придушать любий спротив.
показати весь коментар
11.07.2018 11:49 Відповісти
Я бачив таке відео. Як правило - висмикнуто з контексту, аби звинуватити УСЮ нову поліцію. Я навіть заходив на сторінки тих, хто ширив це відео і знайомився з їхніми постами, в яких окрім як усе пропало і всю владу треба мало не розстріляти нічого суттєвого і конкретного немає. Мені особисто не по дорозі з такими скиглильщиками.
До речі, багато хто ширить це відео з колишніх мусорів, яких бортонули свого часу за зашкалювання борзометру.
Те, що в поліції багато ще є покидьків - факт беззаперечний. Як і той факт, що всі владні інституції віддзеркалюються суспільством - його рівнем розвитку і свідомості, чесності, порядності й цивілізаційності...
показати весь коментар
11.07.2018 11:59 Відповісти
Вилль. Я сказав передивитися Всі відео. Тоді буде цілісна картина того, що відбувається. Ви переводите розмову на "скигльщиків", а передивіться ВСІ відео Санька. Ви побачите, що звинуватити його в "бидлотності" або невихованості не вийде. Він бореться максимум інтелігентно з гидотою.
показати весь коментар
11.07.2018 12:29 Відповісти
Так я ж і написав, що "як правило", тобто в більшості.
показати весь коментар
11.07.2018 12:32 Відповісти
Вилль. Кількість відео "Санька" переросли в якість, тобто звичайне філософське явище.
Його відео це підтверджують, тобто явище глупоти, необізнанності, неосвіченості є загальним, а не поодиноким.
показати весь коментар
11.07.2018 12:47 Відповісти
А может мужчина самоизбился? Доказательства где?
показати весь коментар
11.07.2018 10:53 Відповісти
Костя, не ищи доказательства, неси топор сразу! Остальное оформим задним числом!
показати весь коментар
11.07.2018 16:23 Відповісти
Топор обязательно будет, Юра! Но потом!
показати весь коментар
11.07.2018 17:54 Відповісти
Потом, потом... Та я уже замахался ждать
показати весь коментар
11.07.2018 18:41 Відповісти
Дело не простое, Юра! Не картошку покупаем!
показати весь коментар
11.07.2018 19:00 Відповісти
А це ти знаєш: ..та добре вигостріть сокіру, та й заходиться вже будить?
показати весь коментар
11.07.2018 22:00 Відповісти
Время ещё не пришло!
показати весь коментар
11.07.2018 22:23 Відповісти
Так їх просто заільнять,а треба судити.
показати весь коментар
11.07.2018 11:04 Відповісти
случай хорош и для пассажира (причина отдубасить имелась и пассажир о ней знает) и для полисмена (уволят или "догана" - очистится полиция)...а вообще в " линейщиках" раньше ошивались отбросы ментовского сообщества...
показати весь коментар
11.07.2018 11:36 Відповісти
ПАО "Киевэнерго" вместе с исполнительной службой начали проводить рейды по квартирам киевлян, которые имеют долги за тепло.
Об этом сообщает пресс-служба энергокомпании.
"Клиентам напомнили о необходимости погашения долгов и предупредили, что в случае неуплаты долга в ближайшее время будет проведено принудительное списание средств с их счетов, а также осуществлено описание и продажа имущества"
показати весь коментар
11.07.2018 11:45 Відповісти
Не могут принудительно списать со счетов. Только по решению суда.
показати весь коментар
11.07.2018 16:24 Відповісти
Без видео начала (причины) инцидента - всё спекуляции. Разные ситуации могут быть. А вдруг он с георгиевской ленточкой ко всем цеплялся? По доступному видео видно, что он всё время сопротивление оказывал. Нужна дополнительная информация. В отличии от инцидента в Харькове - там всё однозначно.
показати весь коментар
11.07.2018 12:59 Відповісти