4763 відвідувача онлайн

"Народний фронт" проти збільшення кількісного складу ЦВК, - Бурбак

"Народний фронт" проти збільшення кількісного складу ЦВК, - Бурбак

Фракція "Народний фронт" не підтримує ідею збільшення кількісного складу Центральної виборчої комісії (ЦВК), щоб призначити до комісії всіх 14 кандидатів, повідомив глава фракції Максим Бурбак.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Спікер озвучив пропозиції деяких народних депутатів збільшити кількість членів ЦВК до 16 або 17 осіб. Ми розглядали такі пропозиції на нашій фракції. Фракція не підтримала ці пропозиції", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту в середу в Києві.

М.Бурбак зазначив, що має бути узгоджено механізм, яким чином відсіяти одного із 14 претендентів до складу ЦВК, щоб заповнити 13 вакантних позицій.

Раніше, минулого четверга, народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Топ коментарі
+2
Этому народному фронту пора прыгать в другие партии или штурмовать мажоритарку - в следующем созыве кролики не попадут на пастбища с сочной травой.
показати весь коментар
11.07.2018 12:00 Відповісти
+1
Хочу Бурбаку в глаз плюнуть, спасу нет!
показати весь коментар
11.07.2018 11:56 Відповісти
+1
Дерут смычки - а толку нет.
показати весь коментар
11.07.2018 12:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хочу Бурбаку в глаз плюнуть, спасу нет!
показати весь коментар
11.07.2018 11:56 Відповісти
Этому народному фронту пора прыгать в другие партии или штурмовать мажоритарку - в следующем созыве кролики не попадут на пастбища с сочной травой.
показати весь коментар
11.07.2018 12:00 Відповісти
"Однажды Лебедь, Рак да Щука
Везти с поклажей воз взялись
И вместе трое все в него впряглись;
Из кожи лезут вон, а возу все нет ходу!"
показати весь коментар
11.07.2018 12:03 Відповісти
Дерут смычки - а толку нет.
показати весь коментар
11.07.2018 12:05 Відповісти
****
Степ. На горизонті показується легка пилюка. Вона росте, перетворюючись в хмару.
Чути неясний гул. Хмара наближається, гул переходить в страшний гуркіт.
Земля здригається все сильніше. З хмари показується стадо.... байбаків.
Попереду стада біжить здоровенний м'язистий байбак. Раптом він зупиняється:
- Стояти !!!
Стадо завмирає, як вкопане.
- Пастися !!!
Байбаки починають жувати травичку.
Байбак, озираючись навкруги, гордо:
- Нуу! І хіба то ми... не коні???
показати весь коментар
11.07.2018 12:07 Відповісти
НФ против раздутия штата ЦИК,но руками и ногами за увеличение своих зарплат,которые вы и так не отрабатываете и не заслуживаете.
показати весь коментар
11.07.2018 12:08 Відповісти
А НЕ ПОРА ЛИ ЭТОМУ ПРИДУРКУ БУРБАКУ И ВСЕМ ЕГО СОБАКОВСКИМ ХРОНТОВИКАМ НА ПОМОЙКУ?
показати весь коментар
11.07.2018 12:15 Відповісти
Жаба и гадюка....