9119 відвідувачів онлайн
17 523 124

Легалізація "євроблях" викличе реакцію Єврокомісії, яку нескладно спрогнозувати, - екс-глава Держмитслужби Макаренко

Легалізація "євроблях" викличе реакцію Єврокомісії, яку нескладно спрогнозувати, - екс-глава Держмитслужби Макаренко

Узаконення автомобілів на єврономерах призведе до узаконення нижчого ніж євро-5 стандарту і можливості поїздок до Євросоюзу на машинах, які стандартам ЄС не відповідають.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав колишній глава митної служби Анатолій Макаренко.

Він наводить у своєму пості коментар екс-начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа, який "витримав шалений тиск господарів "теми блях" у 2014-му і добре знає суть проблеми".

.Ось що написав Андрейків:
"Насправді "кузовно-бляшаний" монстр був ідентифікований ще в 2014. З прокладками, кіпро-канадо-естонськими прокладками, фальш-терміналами, депутатськими глашатаями, підробними сертифікатами, створеними псевдоасоціаціями та членством у громадських радах ряду обласних ДФС. Ця публіка ряно писала в усі інстанції аж до КМУ та вимагала покарань та розслідувань за порушення їх "ексклюзивного" права мати всіх за дурнів - від бюджету до окремого підрозділу митниці. Вони сміялися і сміються. Найцікавіше, що узаконення "блях" призведе до узаконення нижчого за євро 5 стандарту та можливість поїздок в ЄС на авто, які стандартам ЄС не відповідають! Хоча Україна взяла не себе зобов’язання слідувати всім вимогам стандартизації. Якою буде реакція Єврокомісії прогнозувати не складно. Але баригам все одно. Для них держава, бюджет, АТО - пустий звук. Але ця пустота рулить, і рулить успішно, ведучи поїзд під укіс".

Топ коментарі
+37
"что узаконивание "блях" приведет к узакониванию низшего чем евро 5 стандарта"

Если у нас узаконены Жигули и Москвичи, значит они Евро-5 или выше ?
И этот человек руководил областной таможней ?
Ужас.
показати весь коментар
11.07.2018 16:20 Відповісти
+33
так они от туда завезены, почему теперь на них туда нельзя будет ездить?
показати весь коментар
11.07.2018 16:13 Відповісти
+24
для страны - хорошо, для власти - плохо...
показати весь коментар
11.07.2018 16:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та Боже ж мой!Це ж авто,а не Бук.Какая разница,где я её вообще куплю?!И за какие деньги?Владу хлебом не корми,дай свой пятак контроля, в карман людям всунуть
показати весь коментар
11.07.2018 16:55 Відповісти
Вообще то, евробляхи и есть патомобили ЕС, так что не трэнди.
показати весь коментар
11.07.2018 16:56 Відповісти
нашли у кого спрашивать экс-глава Гостаможслужбы Макаренко .вор и хапуга тьху и растереть на его мнение
показати весь коментар
11.07.2018 17:03 Відповісти
- він сам ідіот , чи людей за ідіотів тримає ?!
показати весь коментар
11.07.2018 17:07 Відповісти
МРАЗІ--це оцінка поведінки власників цих "коробок".
показати весь коментар
11.07.2018 17:13 Відповісти
не думал, что такое авторитетное издание напишет такую херню.....тьфу, задрали, продажные журналюги
показати весь коментар
11.07.2018 17:19 Відповісти
Тупорилий митник-крадій усіх вважає тупоголовими.
показати весь коментар
11.07.2018 17:20 Відповісти
Легализация "евроблях" вызовет реакцию Еврокомиссии, которую спрогнозировать не сложно



Ах вот они за что переживают.
На людей, которым нужно добраться на работу\по работе, отвезти детей, отвезти маму-бабульку, просто приволокти мешок с цементом домой и т.д. им глубоко насрать.
Им главное, шоб по границам не шастали, идиоты.
показати весь коментар
11.07.2018 17:25 Відповісти
Ну да ... І все це на мерседесі ...
показати весь коментар
11.07.2018 18:24 Відповісти
Тебя не устраивает качество мерса, или ты думаешь они все больше двух литров?
показати весь коментар
12.07.2018 01:00 Відповісти
Недавно видел Escalade на евробляхах - явно человек купил чтобы бабульке цемент привезти домой на моторе 6.2. Или те же бэхи Х5 на бляхах - это же от суцiльного зубожiння
показати весь коментар
12.07.2018 00:30 Відповісти
И что ты этим хотел сказать, что из ста человек нашелся один дебил, который перепутал автомобиль в танком?
показати весь коментар
12.07.2018 00:57 Відповісти
Останнім часом влада лупить українців по їх самому чутливому місці - по кишені...Українці терплять - у них високий больовий поріг,вироблений віками...Але в даному випадку влада забула основне правило - якщо одних б"єш,то других треба обов"язково погладити...Надто багато євробляхерів,надто вони організовані,і згуртовує їх фактор куди сильніший,ніж мова,релігія і славна доля нашої рідної неньки - України...
показати весь коментар
11.07.2018 17:26 Відповісти
Приймайте на облік в Україні, а авто що не підлягає Євро5, може їхати тільки на підаРасію.
показати весь коментар
11.07.2018 17:38 Відповісти
А кто сказал, что в Европе можно ездить только на Евро 5? Да хоть на Евро 0. Никто не запрещает. Еще и льготное налогообложение для авто-вереранов
показати весь коментар
11.07.2018 18:50 Відповісти
Товариш трохи глуздом поїхав. Звідти заїхати можна на кориті, а до них вже Ні???
Слава богу,що цей Толік Макаренко вже бувший глава митної служби. У них взагалі мізки є??????????????????
показати весь коментар
11.07.2018 18:06 Відповісти
це зайвий тягар
показати весь коментар
11.07.2018 18:16 Відповісти
Генниальная логика, позволив растаможить машины из ЕС, которые там ездили до этого, Украина нарушит свои обязательства перед ЕС по этим же машинам)))
показати весь коментар
11.07.2018 18:53 Відповісти
Это какой-то шоколадный бред. Немец снял с регистрации машину, на которой ездил по Германии, чтобы продать... и тут оказывается, машина не соответсвует высоким украинским стандартам и на ней нельзя ездить в Украине? А на Тавриях и российскиих тазиках - можно..
показати весь коментар
11.07.2018 19:05 Відповісти
скрізь еврокомісія за нвропейсьеі номери ,а в Україні проти 😊
Це як мвф примушує піднімати уіни на газ ☺
показати весь коментар
11.07.2018 20:35 Відповісти
Состояние личного авто , это жизнь каждого и проблемы. Если он поломается при поездке по ЕС это ему влетит в большую копейку , что касается автобусов и грузовиков, они должны иметь бумагу о прохождении ТО и соответствии стандартам ЕС при поездке в Европу . Что он гонит?!!!!!!!!
показати весь коментар
11.07.2018 20:51 Відповісти
Он вообще понял, что п...л, какие Евро-5 для выезда за кордон, стандарт Евро для производителей, а в Европе ездят на всех стандартах Евро, никто не может запретить тебе эксплуатацию авто если она проходит техосмотр.И АТО тут приплел.
показати весь коментар
11.07.2018 21:48 Відповісти
Умники от власти, ответьте мене, почему я должен платить рыночную цену на газ и не иметь возможность купить авто по рыночной цене? Где логика и справедливость?
показати весь коментар
24.10.2018 17:23 Відповісти
Сторінка 2 з 2