5078 відвідувачів онлайн
2 853 11

Нацбанк сподівається на приїзд місії МВФ до Києва до початку "канікул"

Нацбанк сподівається на приїзд місії МВФ до Києва до початку

Національний банк України (НБУ) все ще сподівається на приїзд місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) до Києва для завершення четвертого перегляду програми EFF до того часу, коли рада директорів Фонду піде на "літні канікули".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава центробанку Яків Смолій.

"Ми сподіваємося, що сьогодні Верховна Рада проголосує одну з поправок до закону про антикорупційний суд, яка стоїть на порядку денному. Крім цього, уряд постійно веде переговори з МВФ про перегляд тарифів на газ, і ми очікуємо, що ці питання будуть вирішені найближчим час. У Фонду є свої "канікули", але, з огляду на важливість перегляду, ми очікуємо, що місія Фонду може приїхати після узгодження цих двох питань", - сказав він під час монетарного брифінгу в Києві в четвер.

Топ коментарі
+7
В каникулы не на что гулять будет.
показати весь коментар
12.07.2018 15:03 Відповісти
+6
с языка сняли!
ну....какие каникулы без кеша?
показати весь коментар
12.07.2018 15:05 Відповісти
+5
анти суд барыги ,анти суд..... вам четко сказали---- без него бабла не будет, и его не на бумаге как вы умеете,а в натуре( с наблюдателями из вашингтонского обкома)
показати весь коментар
12.07.2018 15:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В каникулы не на что гулять будет.
показати весь коментар
12.07.2018 15:03 Відповісти
с языка сняли!
ну....какие каникулы без кеша?
показати весь коментар
12.07.2018 15:05 Відповісти
анти суд барыги ,анти суд..... вам четко сказали---- без него бабла не будет, и его не на бумаге как вы умеете,а в натуре( с наблюдателями из вашингтонского обкома)
показати весь коментар
12.07.2018 15:09 Відповісти
Надеемся..Денюфку дадут.
показати весь коментар
12.07.2018 15:20 Відповісти
Ф Нацбанк сподівається на приїзд місії МВФ до Києва до початку "канікул" - Цензор.НЕТ 5808 вам....
показати весь коментар
12.07.2018 22:50 Відповісти
А мы не надеемся, что к этому приезду мессии украинцы выйдут из тени и устроят тотальную забастовку. Но рано или поздно им это сделать придется. Льготы и субсидии это путь в никуда.
показати весь коментар
12.07.2018 15:23 Відповісти
https://censor.net/news/3076249/natsbank_nadeetsya_na_priezd_missii_mvf_v_kiev_do_nastupleniya_kanikul улыбнуло!!вполне логично!!что деньги должны быть до ,,каникул"так как после ,,каникул"с новыми силами просить прийдётся!!(новые кредиты)да и сами КАНИКУЛЫ без денег МВФ совсем серыми будут (так что ,,ШЕВЕЛИСЬ МИССИЯ "не то власти безоблачных каникул лишаться!!)
показати весь коментар
12.07.2018 15:41 Відповісти
что там с насировым? что-то затихарился клетчатый!!
показати весь коментар
12.07.2018 15:45 Відповісти
МВФ до лампочки каникулы,у них зажглась лапочка украинской корупции и пока она не потухнет делать им в Украине нечего...