8417 відвідувачів онлайн

Мати Сенцова попросила Путіна помилувати сина, - росЗМІ

Клопотання про помилування, написане 22 червня, опублікувала радіостанція "Ехо Москви", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Не буду Вас переконувати в невинуватості Олега, хоча сама в це вірю. Просто скажу, що він нікого не вбивав. Він уже відсидів чотири роки у в'язниці. Його чекають діти, молодший син страждає аутизмом. Їм погано без нього. Вони ніколи не будуть щасливими без батька", - написала Людмила Сенцова.

Вона попросила Володимира Путіна проявити милосердя і не губити життя її сина та його близьких.

Як відомо, сам Сенцов відмовився писати Путіну прохання про помилування.

Нагадаємо, у серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова, затриманого в окупованому Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням нібито в створенні на території півострова терористичного угруповання. Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, відомішій як "Білий ведмідь".

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. У такий спосіб Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в'язнів Кремля 1-2 червня відбувалась у понад 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу - активісти в "тюремних робах" із ланцюгами мовчки пройшлися Майданом, показуючи страждання українських політв'язнів.

8 липня акція на підтримку українських заручників у Росії відбулася на Майдані Незалежності в Києві.

Топ коментарі
+1
Предоставим право им самим разобраться между собой.
Надеюсь, Сенцова освободят и они все выяснят, он и сам знает, что такое правоохранительная система россии.

Сенатор Совета Федерации РФ Людмила Нарусова, мать журналистки Ксении Собчак, около 20 минут говорила посредством видеосвязи с содержащимся в российской колонии украинским режиссером Олегом Сенцовым.
"Я, конечно, спрашивала у него, задавала вопросы, подробности его ареста, пыток по выбиванию признательных показаний, спрашивала, били ли его. На что он ответил: "Били - это самое легкое, что было"... Рассказал, что он является гражданином Украины, никогда не писал заявления на российский паспорт", - отметила Нарусова.
http://gordonua.com/news/society/bili-eto-samoe-legkoe-chto-bylo-sencov-20-minut-govoril-s-narusovoy-po-videosvyazi-249151.html
показати весь коментар
13.07.2018 15:19 Відповісти
+1
Судя по истории с помилованием Савченко, личность, которая должна подать прошение, не важна. Имеет значение только желание пуйла. Когда он решит, что наступил подходящий для него момент, тогда он и соизволит помиловать.
показати весь коментар
13.07.2018 16:52 Відповісти
+1
Так и я ж об этом.
показати весь коментар
13.07.2018 16:59 Відповісти

Завантаження...