11272 відвідувача онлайн

За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп

За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп

За президентства Дональда Трампа Росія не ризикнула б анексувати Крим, це провал адміністрації Барака Обами.

Це вчергове наголосив сам президент США, перебуваючи з візитом у Великій Британії, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал. Окупація відбулася, тому що главою держави був Барак Обама - і це провал саме його адміністрації. Американський президент також зазначив, що не знає, що далі буде із Кримом. І обговорить українське питання під час зустрічі з Путіним у Гельсінкі 16 липня.

Торгівля, військова й оборонна співпраця, Brexit, боротьба з тероризмом - головні теми, які звучать у діалозі між Дональдом Трампом і Терезою Мей. Офіційну зустріч затьмарив скандал. Таблоїд The Sun оприлюднив ексклюзивне інтерв'ю з Трампом, у якому глава Білого дому розкритикував роботу британського прем'єра. І заявив, що плани Мей щодо Brexit можуть вбити торговельну угоду між Британією і США. І Вашингтон радше матиме справу з Євросоюзом, аніж із Лондоном.

Трамп на прес-конфернції заявив, що ніколи не критикував Терезу Мей, і назвав власне інтерв'ю у таблоїді фейковими новинами. Він наголосив, що прийме будь-яке рішення глави британського уряду щодо Brexit.

Цікавить журналістів і майбутня зустріч Трампа із Путіним. Відповіді на запитання журналістів, як він має намір поліпшувати відносини з Росією, Трамп уникнув. Утім, згадавши кримську окупацію, знову почав звинувачувати попередників.

Читайте: Порошенко і Трамп обговорювали в Брюсселі економічне співробітництво між Україною та США, товарообіг між якими зростає

"Але знову ж таки скажу: з Кримом - це був величезний провал Барака Обами. Я не думаю, що це б трапилося, якби я був президентом. Путін відібрав Крим, і зробив це під час адміністрації Обами, думаю, ви це визнаєте", - сказав Трамп.

Своєю чергою Тереза Мей, прем'єр-міністр Великої Британії, сказала: "Сьогодні ми також обговорювали, як можна поглибити нашу спільну роботу, для відповіді на діяльність зловмисних держав, на тероризм і кримінал. Зокрема, щодо Росії, я дякую Президентові Трампу за його підтримку у відповіді на атаку з використанням нервово-паралітичної речовини у Солсбері. Після якої було вислано 60 російських шпигунів. Також я вітаю зустріч президента Трампа з президентом Путіним у Гельсінкі. Ми згодні, що важливо розмовляти з Росією з позиції сили та єдності. І ми маємо стримувати і протидіяти усім зусиллям підірвати наші демократії".

З Терезою Мей Трамп зустрівся не в Лондоні, а в заміській резиденції глави британського уряду. Усе - через протести обурених візитом американського президента і його політикою щодо мігрантів. Нагадали і його некоректні висловлювання щодо жінок, сексуальних меншин та представників різних рас і релігій. Сотні тисяч людей вийшли на вулиці Лондона. А над Британським парламентом з'явилася велетенська надувна фігура, що зображає Дональда Трампа в підгузку. Протестувальники брали дозвіл у міської влади, щоб запустити в небо цю ляльку. І навіть створювали відповідну петицію. Ще один осередок протестів - це резиденція американського посла у Лондоні, де зупинилися Дональд і Меланія Трамп.

Поки Дональд Трамп і Тереза Мей обговорюють двосторонні відносини і глобальну політику - Меланія Трамп і Філіп Мей мають свою програму. Вони відвідали один зі шпиталів у Лондоні, де зустрілися зі школярами та британськими ветеранами. А потім пограли у боулз - традиційну гру у кулі.

Президент США сьогодні, 14 липня, уже прибув до Глазго на вихідні. Дональд та Меланія Трамп відпочиватимуть у гольф-клубі "Трамп Торнберрі" в Ерширі. В аеропорту президента США зустрічав міністр Великої Британії у справах Шотландії Девід Манделл. Не минулося і без протестів. Кілька тисяч активістів зібралися на площі Джордж Сквер із плакатами. Виступали проти візиту Трампа, його міграційної політики та заяв щодо відносин із Великою Британією після Brexit. Поруч із мітингом проти Трампа зібралися й інші активісти - які підтримують американського президента. Їхній мітинг був нечисленним і минув під охороною поліції. У Шотландії Дональд Трамп пробуде до неділі. Звідти полетить до Гельсінкі - на зустріч із Володимиром Путіним.

Нагадаємо, зустріч Д. Трампа і В.Путіна відбудеться 16 липня в столиці Фінляндії Гельсінкі. Президент США заявив, що має намір обговорити питання України.

Топ коментарі
+23
А как по-американски будет "папыредныки"?
показати весь коментар
14.07.2018 19:13 Відповісти
+19
paperedniki
показати весь коментар
14.07.2018 19:15 Відповісти
+15
Как для бизнесмена Трамп слишком много ******. Заставить Россию уйти из Крыма не так сложно. Отключаем от Свифт, опускаем нефть до 40, разрываем хотя мелкие дипломатические отношения - типа футбольных или газовых. Если лобызаться с Россией на каждой свадьбе, она просто будет ждать. И все всё забудут.
показати весь коментар
14.07.2018 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Конспирология...?!...
показати весь коментар
14.07.2018 20:35 Відповісти
нет. суровая правда жизни. Лола просто очень хочет остаться живой и с украденным баблом.
показати весь коментар
14.07.2018 20:53 Відповісти
при трампоне в 2014 хло стояло бы во львове
показати весь коментар
14.07.2018 19:59 Відповісти
мр.Трамп, ерефіяни ы зараз продовжують обстріли на Донбасі - не могли би ви при перемовинах із ****** домовитися, щоби вони пішли геть з України разом із сепаратистами?
показати весь коментар
14.07.2018 20:03 Відповісти
а что разве Трамп президент Украины? Чего он должен договариваться за чужую страну?
показати весь коментар
14.07.2018 20:12 Відповісти
ерефіянин, тут водки не наливають
показати весь коментар
14.07.2018 20:17 Відповісти
если он прочитает цензор то наверное подумает над этим
показати весь коментар
14.07.2018 20:56 Відповісти
Я так зрозумів Трампік, як і х%йло, дуже не можуть помсти жити.
показати весь коментар
14.07.2018 20:05 Відповісти
Трампа зустрічатиме група Любе із піснею:
Не валяй дурака, Америка, Вот те валенки, мерзнешь небось. Что Сибирь, что Аляска - два берега, Баня, водка, гармонь и лосось. Не валяй дурака, Америка, За морями скучаешь поди.
показати весь коментар
14.07.2018 20:06 Відповісти
Та у них багато пісень про Америку. Але коли вмокша у 90-ті вирвавшись з совка, "відкрила" для себе Америку, то виявилось, що Америка зовсім не знає про "вєлікіх і героіческіх руссскіх" і зовсім їх "нє уважаєт" І руссскійє "обідєлісь" на американців.
Стали обзивати їх по всякому.. "пєндосами-амєрікосами"...
А америкаці, так про це й досі не знають.
Ні те що мокшанє "вєлікіє", ні те що вони на них так обзиваться.
показати весь коментар
14.07.2018 21:26 Відповісти
Хм... - может и "да", - может и "нет".... уже надо решать, что делать "сегодня" с свершившемся фактом окупационной-агрессии....
показати весь коментар
14.07.2018 20:18 Відповісти
Maybe rain, maybe snow,
Maybe fuck, maybe no.
показати весь коментар
14.07.2018 20:34 Відповісти
Интересно, а что бы мог сделать Обама реально, чтобы что-то предотвратить?
Да и Трамп-балабол тоже.
показати весь коментар
14.07.2018 20:35 Відповісти
Сумніваюся, що Обама нічого не знав про анексію задовго до самого факту. США могли охолодити кацапню, посилаючись на Будапештський меморандум. Але не зробили цього. Далі. Після окупації Криму треба було надати всю можливу та неможливу зброю для України. Але не зробили цього.

А Трамп просто ляпає язиком. Утім, у нас до нього не може бути претензій, бо він має подобатися американцям, а не нам, виконувати запити американців, а не нас.

Якби ми були настільки послідовними щоб:
1) війну назвати війною зі всіма наслідками
-- згортання дипстосунків;
-- припинення будь-якої економічної співпраці з кацапами;
-- закриття кордону та припинення пересування громадян України до кацапії та навпаки.
2) перестати розкрадати країну/бюджет бодай під час війни;
3) etc, etc, etc...
показати весь коментар
14.07.2018 20:47 Відповісти
За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп - Цензор.НЕТ 661
показати весь коментар
15.07.2018 20:09 Відповісти
От і я про це: самі завтра готові знову кинутися в обійми кацапні, а від "трампа" вимагаємо чогось принципово иншого.
Гіпотетично: "трамп" повертає нам status quo до війни, а ми після цього -- знову з кацапами мишебратаємося. І ще може бути знову разом з кацапнею проти США та "нато_нєт!!!"
показати весь коментар
15.07.2018 21:35 Відповісти
Коли совок завіз ядерні ракети на Кубу, президент Кеннеді змусив Хруща ретируватися, хоч той і лаптем по трибуні ООН колотив, підривав у себе ядерну бомбу "кузькину мать". Але політика хутіна хитріше він заграбастав чужу теріторію та намагається домовитись з Заходом, переконуючи що він не загрожує. Їх там нема гібрид . Крок вперед та 2 назад. Хутін може тільки на слабких нападати.
показати весь коментар
14.07.2018 20:42 Відповісти
Коли совок завіз ракети до Куби, то змусив забрати їх звідти не Кеннеді (совку було н*ср*ти на можливу війну). Совок забрав ЯЗ з Куби в обмін на те, що США забрали ЯЗ з Туреччини, країни члена НАТО.
показати весь коментар
14.07.2018 20:50 Відповісти
Боеголовки ядерні може частину і забрали, але вони може і досі там на базі США)
показати весь коментар
14.07.2018 20:59 Відповісти
Це тільки кацапи так можуть: сказати, що забрали, а насправді -- приховати.
Утім, тоді в 60-тих роках у тій ситуації після домовленостей були інспектори, що підтвердили виконання угоди.
показати весь коментар
14.07.2018 21:14 Відповісти
То вже еквілібристика совкової пропаганди.
А правда у тому, що ВМС США блокували підхід кораблів СРСР до Куби.
І СРСР здувся. Реально йому нічим було відповісти, Штатам тому, що у нього була єдина батарея стратегічних ракет у Плесецьку. Відомості про яку за тайною змовою генералітету СРСР злив Британцям Пєньковський.
показати весь коментар
14.07.2018 21:33 Відповісти
Друже, командиром мого дивізіону був офіцер, що під час т.зв. карибської кризи ставив на бойове чергування 8К63 на Кубі. За що мав "сторожа" (ордЄн_краССной_звЄзди). Тому розповідь про одну батарею (чому батарея?, а не дивізіон, наприклад) -- це вигадка. Розміщення Р-12 на Кубі (змогли провезти це до того, як США зафіксували) було відповіддю совка на ЯЗ в Туреччині. І тому після "куби" все повернулося до status quo.
показати весь коментар
14.07.2018 21:45 Відповісти
Не будемо тут дуже розлого про "Анадирь".
Мова про те що ті ракети на Кубі були в стадії розгортання, і ВПС США знесли б їх за один раз.
А щодо Плесецька.... Ну зараз РФ дуже добре чистить Вікіпедію, але поцікавьтесь: Плесецьк- -Карібська криза - Пєньковський.
показати весь коментар
14.07.2018 21:52 Відповісти
Могли б змести, а могли б і ні. Якщо комплекс у стані повної БГ, то старт міг би відбутися. А США було що втрачати в 60-тих роках. Це був не голодупий совок з ракетами. Тому США й пішли на поступки в Туреччині.
показати весь коментар
14.07.2018 22:04 Відповісти
А головне у іншому. На тих ракетах не було спецбоєголовок !
Як раз судно яке їх повинно було доставити, було зупинено кораблями ВМС США !
І вже тільки у 90 - пішли казки про тє як: "Александровск" сумел прорваться сквозь плотную блокаду американского флота и доставил на Кубу ядерные боеприпасы."
Навіть не смішно. Торгова посудина прорвалась через кордони ВМС США...
показати весь коментар
14.07.2018 22:23 Відповісти
Шановне Паньство. Судячи з такого живого і завзятого оговорення кожної фрази Пана Трампа, пропоную звернутися до Конгресу і Сенату США з вимогою надати право українцям теж голосувтиза ЇХ Президента. І пофіг, що собі вибирали чверть сторічча саме лайно! Ми, українці, точно знаємо, як краще! Ось тільки погляньмо на останні вибори - під гаслом "Геть олігархів, геть ригааналів!" в першому ж турі собі олігарха і організатора паргії ригоаналів вибрали. Чи то ще буде! Рейтинги ляшки рабіновіча (оба зеки, як хто забув), бойки-жопоблоки і різних клоунів до небес! І це ще бібіпка не нарисувався. Береже гроші. А як без б... Не буде ладу в нас доти, доки заглядаємо скрізь, що хтось нам щось дасть доброго. Прикоад Ізраіля з 47 року мусить бути нам взірцем. А ми замість того на 100 стільців однією сракою сісти примудряємось.
показати весь коментар
14.07.2018 20:49 Відповісти
При моем президентстве Россия не рискнула бы аннексировать Крым, - Трамп......

Почти, как моя жена потом. Негоже хаять и бахвалиться.Это не красит президента.
показати весь коментар
14.07.2018 21:12 Відповісти
У художника СумасБродского обнаружилась картина:
За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп - Цензор.НЕТ 2251
показати весь коментар
14.07.2018 21:14 Відповісти
Миллионеры в гостях у сказки-миллиардера.
показати весь коментар
15.07.2018 15:26 Відповісти
Тупой рыжий клоун, при твоём президенстве, параша ведёт те же самые войны.
показати весь коментар
14.07.2018 21:14 Відповісти
При твоем президентстве в Киеве не рискнули бы сделать переворот.
показати весь коментар
14.07.2018 21:22 Відповісти
Чё скулишь свинособака?
Скучно тебе на цепи в Кадыровском /Гареме?
показати весь коментар
14.07.2018 21:45 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2018 22:58 Відповісти
"Порошенко, лично мочащийся в чаны с шоколадом, который идёт в Россию."

За это плюсую
показати весь коментар
14.07.2018 23:40 Відповісти
За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп - Цензор.НЕТ 6180
показати весь коментар
14.07.2018 21:44 Відповісти
трамплин херню несет о том,что бы куйло не сделало бы,буть он презом...но не говорит о том.что заставит рашистское куло отказатся от того,что он сделал...
показати весь коментар
14.07.2018 22:09 Відповісти
Він не буде казати. Він не американец. Вони роблять. І після того, як вони зробили, не треба нічого казати.
показати весь коментар
14.07.2018 22:26 Відповісти
Соррі. Він американец.
показати весь коментар
14.07.2018 22:26 Відповісти
За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп - Цензор.НЕТ 3633
показати весь коментар
14.07.2018 22:10 Відповісти
Да ду да
показати весь коментар
14.07.2018 22:18 Відповісти
Коли в якійсь країні наливається кров"ю упирьонок- диктатор- карлік, тоді до влади в США приходять республіканці. І дуже швидко ставлять все на свої місця.
Якби Трампу не треба було б особисто придавити своїм блискучим черевиком яйця молі до табуретки, то ніхто б ніколи не зміг би організувати зустрічі Трампа з карліком.
показати весь коментар
14.07.2018 22:24 Відповісти
можливо що "дівчата" кремлівської молі ,тримають рижого не тільки за діторобний орган....?куйло спеціаліст по компромату...
показати весь коментар
15.07.2018 00:08 Відповісти
моль - спеціаліст по з"являнню на людях у жіночих каблуках.
Трамп любий компромат розітре в пилюку.
показати весь коментар
15.07.2018 00:33 Відповісти
дивлячись на справи українські, ні трамплінової пилюки ні гейропейської не видно...кусками, по живому кремлівська моль рве Україну ,за згоди світових толерастів.а часто і за їх допомогою(мінський базар з продажу частини Донбассу)
показати весь коментар
15.07.2018 09:58 Відповісти
Ну почекай на твій "компромат". Не багато залишилося.
показати весь коментар
15.07.2018 12:11 Відповісти
Доняша, если ты так крут - верни Крым обратно.
Писсдеть все горазды.
показати весь коментар
14.07.2018 22:48 Відповісти
Не все зараз. Для начала заставить Путлера хотя бы у3,14здовать из Донбасса, забрав в Рашу на прокорм и пропой всех "соотечественников", за целостность шкур которых тот так театрально переживает. После этого - все силы и мозги направить на деоккупацию Крыма.
показати весь коментар
14.07.2018 22:56 Відповісти
- Кабы я была царица, - молвит рыжая девица...
показати весь коментар
14.07.2018 23:31 Відповісти
Згодна))
Я б хотіла побачити / почути обґрунтування!
Це в стилі трампа- слухала його виступ: шоумен, бізнесмен, щодо політика як такого є сумніви. Путлєр зі своїм гбешним нутром переграє його на раз, не тому що розумніший, а тому що брехливе чмо.
Обіцятиме одне- робитиме інше. Трамп цього поки- що не розуміє, на жаль
показати весь коментар
14.07.2018 23:52 Відповісти
Как это не смешно не звучит , а это чистая правда.
показати весь коментар
14.07.2018 23:37 Відповісти
Аргументуйте!
показати весь коментар
14.07.2018 23:45 Відповісти
Посмотрите на количество вооружений переданных США при Трампе плюс количество санкций, плюс противодействие в разы экспансии парашских трубопроводов. Да и не забудьте уголовные дела против парашских олигархов и соевой бригады в целом , и против барыги в частности. После последнего общения на саммите НАТО обосранный гидрант объявил своей шобле, что балотироваться не будет.
https://24tv.ua/poroshenko_i_koruptsiya_n977659
Это так мелочи, которые проскочили у нас. А на западе просто шквал статей о воровстве и коррупции всей соевой шоблы и конкретно пороха.
показати весь коментар
15.07.2018 02:11 Відповісти
Санции так себе, олигархов путин только рад будет если их деньги в рф вернутся. С трубопроводом если получится то согласен, сильный удар будет, сильнее чем все ранее сланое. Но это если получится. Оружие Украине тоже согласен, но он везде торгуется и преследует свои интересы и поэтому опасен. Допустим рф предлогает отдать сша европейский рынок газа, я думаю трамп сразу признает крым российским. Одним словом торгаш
показати весь коментар
15.07.2018 02:41 Відповісти
Трамп ,как прожжённый бизнесмен,не может не осознавать цену всем обещаниям
и предложениям путина ,скорее Трамп завоюет европейский рынок газа давлением на Германию и Францию,что гораздо надёжней.
показати весь коментар
15.07.2018 09:37 Відповісти
Да он и сам такой, киму понаобещал, а делает все наоборот. Тоже и с ираном. Но если завоюет рынок давлением то он точно крут. С канодой и европой кстати тоже торги.
показати весь коментар
15.07.2018 10:18 Відповісти
Не сможет - демократы не дадут и конгресс у вас далеко не наша ВР. И по любому , при любой его подобной попытке Европа начнет действовать в пику, не все так просто.
показати весь коментар
15.07.2018 10:19 Відповісти
Та невже?))
Мені цікаво, щоб він зробив?)
Не уточняє?
Постфактум - усі завше розумники)))
показати весь коментар
14.07.2018 23:44 Відповісти
За мого президентства Росія не ризикнула б анексувати Крим, - Трамп - Цензор.НЕТ 4903
Статья в немецком издании времен Иловайского котла : немцы сами прикуели - ВНЕЗАПНО ИСЦЕЛИВШАЯСЯ Дама с косой вместо помощи своей истекающей кровью стране -
шляется с дочкой по самым дорогим Берлинским бутикам на лабутенах...
показати весь коментар
15.07.2018 06:03 Відповісти
Трамп після бою ще намагається махати руками щодо Криму, а от голова сраного уряду його сраної величності королеви великої обісраної ****** Британії воліє навіть не згадувати про Крим і Україну.
показати весь коментар
15.07.2018 06:23 Відповісти
Трамп столь часто и активно обвиняет Обаму ,что теперь просто обязан показать миру,
как НАДО действовать президенту США по отношению к зарвавшемуся российскому
диктатору. Ждём.
показати весь коментар
15.07.2018 08:57 Відповісти
а посадить Обаму - слабо?
показати весь коментар
15.07.2018 12:45 Відповісти
Круче своими действиями доказать преступность бездействия Обамы.
показати весь коментар
15.07.2018 12:54 Відповісти
У них в фильмах негров не убивают, а вы хотите первого черного президента посадить?? Однако...
показати весь коментар
15.07.2018 15:23 Відповісти
конспирологи полагают, что весной 2015 года США были готовы нанести выборочные ядерные удары по российским объектам
это был период, когда путлер надолго исчез в сибирском бункере, в США арестовали женщину-офицера, отказавшуюся передавать боевой сигнал на применение ракет с ПЛАРБ, а кремль лихорадочно проводил масштабные "проверки боеготовности" и гражданской обороны
после избрания Трампа "проверки боеготовности" прекратились - теперь Москва не рискует
потому Трамп и сказал, что захват рашистами Крыма - вина Обамы
будем надеяться, что нынешнее руководство США, где много кадровых офицеров и генералов, не упустит второй шанс поставить рашистов на колени
показати весь коментар
15.07.2018 12:27 Відповісти
Якщо команду на використання ядерної зброї США передає якась курва то діла у збройних силах у них не дуже...
показати весь коментар
15.07.2018 14:01 Відповісти
Те кто дал добро на Крым Трампа и привели на эту должность.
показати весь коментар
15.07.2018 15:20 Відповісти
было бы так москва отдала бы Крым и за все рассчитавшись извинилась, Доня, но этого нет, имела москва в виду и тебя тоже, просто за нос водит.
показати весь коментар
15.07.2018 16:55 Відповісти
....может у них какцапам Аляску хапнуть