10795 відвідувачів онлайн

Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі. ФОТО

Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі. ФОТО

Лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко й українського олігарха Ігоря Коломойського помітили разом в одному з готелів у Польщі.

Про це повідомляє журналіст Богдан Кузьмич, інформує Цензор.НЕТ.

За його інформацією, спочатку в холі готелю помітили олігарха Ігоря Коломойського, а через 15 хвилин там же з'явилася і політик Юлія Тимошенко. Зазначається, що Тимошенко і Коломойський опинилися в одному місці не випадково і, найімовірніше, провели там ділову зустріч.

"Готель хороший біля аеропорту. І тут алярм! Спочатку в готелі з'явився Ігор Коломойський разом із головою Волинської облради Ігорем Палицею. А хвилин через 15 у холі готелю з'явилася і Юлія Тимошенко. Не помітити її всю в білому було неможливо. Ви вірите, що Юлія Тимошенко й Ігор Коломойський зовсім випадково опинилися в одному місці?" - написав Кузьмич і опублікував фотодокази.

Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі 01
Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі 02

Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі 03

Топ коментарі
+47
ОНА фсеукрала!!! скоро и рошен оттяпает. где ж вы харчеваться будете ?
показати весь коментар
15.07.2018 09:45 Відповісти
+46
Вот это сенсация. Йулька с беней встретилась. Ведь он нацист. Прокаженый. Объявлен в розыск. Как же так? Что вы говорите? Беня способствовал тому что Днепр русня не захватила? Да пох. Поругался с пэцей? Не поделили сфер влияния? А вот это реальный бенин косяк. Ату его! И йульку-ату!ату! Как не подхватить эту гнилую тему и не раздуть.😄
показати весь коментар
15.07.2018 09:43 Відповісти
+43
А была ли она ? Новость из разряда : В аэропорту Киева на прошлой неделе можно было встретить бойко , шуфрича ,порошенко и рабиновича. а раз так -значит они провели встречу)
показати весь коментар
15.07.2018 09:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 15 з 15
Сьогодні лише Тимошенко відповідає запиту суспільства! Вона зможе реформувати Україну
показати весь коментар
16.07.2018 17:41 Відповісти
Із року в рік одне і теж саме, краще би влада робила щось корисне для держави
показати весь коментар
17.07.2018 00:46 Відповісти
Чергова "боротьба" з олігархами?

Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі - Цензор.НЕТ 5314
показати весь коментар
16.07.2018 18:31 Відповісти
ох як же ******* порохоботи понакидати картинок, бо аргументів немає взагалі.
показати весь коментар
17.07.2018 00:48 Відповісти
Пеца Русин, и шо? Найди Юлю в оранжевой футболке "Шахтера", в 2005 году. Креативный и грамотный политик, не отнять.
показати весь коментар
17.07.2018 17:36 Відповісти
Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі - Цензор.НЕТ 7884
показати весь коментар
16.07.2018 18:35 Відповісти
Тимошенко просит у Бени ещёбольше денег ,чтобы в рейтингах лидировать ,кто же без денег на первое место поставит ?
показати весь коментар
16.07.2018 21:13 Відповісти
Жуля с Беней встречалась неспроста . Началась же предвыборная кампания , жду теперь появления её физиономии на 1+1 .. На рыговских то каналах оно уже как то не комильфо .!! .
Остается лишь догадываться , что же она ему уже наобещала , в случае своего президентства .
показати весь коментар
16.07.2018 23:25 Відповісти
предвиборна кампанія ще не почалася. а свої догадки залиш при собі
показати весь коментар
17.07.2018 00:47 Відповісти
Тимошенко і Коломойського застали в готелі в Польщі - Цензор.НЕТ 4509
показати весь коментар
17.07.2018 10:53 Відповісти
Скільки юлеботів набіжало. Але вишкіл - як у ольгінських.
Одними і тими ж словами какають ))
показати весь коментар
17.07.2018 00:28 Відповісти
Така кількість юлеботів свідчить лише про те, що Х..ло витрачає багато коштів на її просування і ольгинці переодягнулися в юльків, та ще по всій Україні - білборди з косатою, це ж величезні гроші.
показати весь коментар
17.07.2018 10:51 Відповісти
минстец гонит и гонит своих ботов на эту страницу
видимо переполох не детский на банковой от этой встречи
показати весь коментар
17.07.2018 00:32 Відповісти
Знову у списку кандидатів одне лайно.
Вас змушують вибирати з лайна купку поменше.
Але нафіга взагалі лайно вибирати?
показати весь коментар
17.07.2018 00:36 Відповісти
Чорний піар- це все одно піар. Ви можете скільки завгодно поливати Тимошенко брудом, але час все розтавить на свої місця, а Юлія Володимирівна і далі продовжує підніматися в рейтингах
показати весь коментар
17.07.2018 00:50 Відповісти
свої догадки залиш при собі ..)) .
Никогда не указывай что мне делать . Это не твоя личная страница в соцсетях хлопец ,, это форум ..! Для этого его и сделали чтобы говорить тут то что думаешь .. Не нравится мой коммент - проходи мимо .
показати весь коментар
17.07.2018 08:18 Відповісти
Максимка, а ты не оборзел, всякое соевое пишет муйню, и ещё другим рты затыкать собрался? Форумчанин с одной лычкой...
показати весь коментар
17.07.2018 17:20 Відповісти
Ну так не надо и меня поучать . Не я первый это начал . А тебе какое дело ,, иди гуляй с миром . .
показати весь коментар
17.07.2018 17:29 Відповісти
Тимошенко сегодня отвечает запросам общества. Она сможет изменить систему.
показати весь коментар
17.07.2018 13:18 Відповісти
Ці фотографії були зроблені в різні дні. Знову деякі перекручують інформацію та намагаються ****** брудом Тимошенко
показати весь коментар
17.07.2018 13:32 Відповісти
На банковій в шоці, що Порошенко на 5 місці. вигадують всякі нісенітниця
показати весь коментар
18.07.2018 00:49 Відповісти
Історія столітньої давності повторюється, українці знову наступають на граблі, бардак, отаманщина, полігетьманщина продовжується - Порошенко - а-ля Скоропадський, захищащає інтереси старої системи, Гриценко - есдек, Тимошенко - есерка (українські есери набирали найбільше голосів в 1917-1918 роках), Тягнибок - Міхновський, тільки немає теперішнього Петлюри як і Бандери з Коновальцем.
показати весь коментар
30.07.2018 21:46 Відповісти
Сторінка 15 з 15