10008 відвідувачів онлайн
3 851 5

На станції метро "Гідропарк" вибухонебезпечних предметів не виявлено (оновлено)

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену на своїй сторінці у Twitter.

"Увага! Станцію "Гідропарк" перевірено та відкрито. Вибухонебезпечних предметів не виявлено", - зазначено в повідомленні.

На станції метро Гідропарк вибухонебезпечних предметів не виявлено 01

Раніше повідомлялося, що станція метро "Гідропарк" сьогодні вранці була закрита для пасажирів у зв'язку з анонімним дзвінком про мінування.

"Увага! Станцію "Гідропарк" зачинено для пасажирів. Надійшов анонімний дзвінок про мінування", - йдеться в повідомленні.

Наразі триває перевірка.

На станції метро Гідропарк вибухонебезпечних предметів не виявлено 02

Завантаження...