Окупанти проводять навчання в Криму з використанням ракетних комплексів С-400

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"У Криму бойові розрахунки дивізіону зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) С-400 "Тріумф" зі складу армії ВПС і ППО Південного військового округу провели тренування з розгортання комплексів зі зняттям часових нормативів, пошуком і захопленням повітряної цілі", - йдеться в повідомленні Чорноморського флоту Росії.
Як розповіли в прес-службі, в ході тренування особовий склад ЗРК на техніці здійснив марш у призначений позиційний район, перевів установки в бойове положення, після чого розрахунки виконали прив'язку й орієнтування засобів зенітного ракетного комплексу на місцевості.
Напередодні в Криму провели навчання з використанням ракетних коплексів "Бал" і "Бастіон". А в Севастопольській бухті окупанти вчилися затримувати підводних диверсантів.
Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові.
Братьям Немцам Честь отдают...