11479 відвідувачів онлайн

Окупанти проводять навчання в Криму з використанням ракетних комплексів С-400

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"У Криму бойові розрахунки дивізіону зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) С-400 "Тріумф" зі складу армії ВПС і ППО Південного військового округу провели тренування з розгортання комплексів зі зняттям часових нормативів, пошуком і захопленням повітряної цілі", - йдеться в повідомленні Чорноморського флоту Росії.

Як розповіли в прес-службі, в ході тренування особовий склад ЗРК на техніці здійснив марш у призначений позиційний район, перевів установки в бойове положення, після чого розрахунки виконали прив'язку й орієнтування засобів зенітного ракетного комплексу на місцевості.

Напередодні в Криму провели навчання з використанням ракетних коплексів "Бал" і "Бастіон". А в Севастопольській бухті окупанти вчилися затримувати підводних диверсантів.

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові.

Топ коментарі
+5
1 мая 1941 года немцы принимали участие в военном параде на Красной площади - исторический факт!
показати весь коментар
16.07.2018 16:56 Відповісти
+4
Нет, принимали участие в параде - маршировали.Google в помощь!
показати весь коментар
16.07.2018 17:05 Відповісти
+3
Окупанти проводять навчання в Криму з використанням ракетних комплексів С-400 - Цензор.НЕТ 3100 Братьям Немцам Честь отдают...
показати весь коментар
16.07.2018 16:49 Відповісти

Завантаження...