4358 відвідувачів онлайн
8 973 32

У 2019 році в Україні проведуть пробний перепис населення

У 2019 році в Україні проведуть пробний перепис населення

Сьогодні, 18 липня, Кабінет Міністрів України за ініціативою Мінекономрозвитку ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення України в 2019 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку.

За даними відомства, пробний перепис дозволить підготувати механізми і засоби для проведення Всеукраїнського перепису, які використовувалися востаннє в 2010 році.

У Мінекономрозвитку також зазначили, що це рішення є частиною підготовчих заходів до проведення Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік.

Так, проведення пробного перепису населення дозволить:

  • сформувати технології, відпрацювати інструменти та методи проведення Всеукраїнського перепису населення;
  • оновити інструменти проведення Всеукраїнського перепису населення, зокрема протестувати використання під час перепису планшетів та ноутбуків, щоб прискорити внесення статистичної інформації та її обробку;
  • опрацювати основні організаційні заходи здійснення Всеукраїнського перепису населення, включаючи подальше опрацювання отриманих даних.

За пропозицією Державної служби статистики пробний перепис населення буде проводитися в Оболонському районі Києва та Бородянському районі Київської області у грудні 2019 року.

"Уряд визначив Державну службу статистики України відповідальною за проведення пробного перепису населення. Водночас, Національна поліція України має забезпечити публічну безпеку і порядок на час проведення пробного перепису", - додали у відомстві.

Топ коментарі
+18
Пробная перепись населения?
Это типа засекретят результаты, если окажется что реально только половина населения осталась в стране.
С таким успехом можно провести пробные выборы президента... Если Порошенко проиграет их, то тогда эти выборы не считаются ))
показати весь коментар
18.07.2018 15:07 Відповісти
+4
пробные выборы президента...

прикольна ідея - соєвим ригоАналам вона б сподобалась ..))
показати весь коментар
18.07.2018 15:09 Відповісти
+4
нас 52 000 000 !!!!! сейчас ЗВУЧИТ как издевательство (((( на такой територии какую занимает Украина должно быть МИНИМУМ 120 миллионов (в германии 80 , в турции 80 )
показати весь коментар
18.07.2018 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пробная перепись населения?
Это типа засекретят результаты, если окажется что реально только половина населения осталась в стране.
С таким успехом можно провести пробные выборы президента... Если Порошенко проиграет их, то тогда эти выборы не считаются ))
показати весь коментар
18.07.2018 15:07 Відповісти
пробные выборы президента...

прикольна ідея - соєвим ригоАналам вона б сподобалась ..))
показати весь коментар
18.07.2018 15:09 Відповісти
пробний перепис населення буде проводитися в Оболонському районі Києва та Бородянському районі Київської області
показати весь коментар
18.07.2018 15:46 Відповісти
а к тому времени ещё кто то останется..?
показати весь коментар
18.07.2018 15:08 Відповісти
Ктота астанєцца...ти - ні...чи як?
показати весь коментар
18.07.2018 15:12 Відповісти
а ти Дункан Маклауд..?
показати весь коментар
18.07.2018 15:25 Відповісти
А шо пробовать будут?
показати весь коментар
18.07.2018 15:12 Відповісти
це як тестове голосування в ВР ??
показати весь коментар
18.07.2018 15:19 Відповісти
АХНЕТЕ ......ть !!! думаю миллионов 28 будет , это на СЕГОДЕННЯ !!! интересно кто ОТВЕТИТ ????
показати весь коментар
18.07.2018 15:19 Відповісти
нас 52 000 000 !!!!! сейчас ЗВУЧИТ как издевательство (((( на такой територии какую занимает Украина должно быть МИНИМУМ 120 миллионов (в германии 80 , в турции 80 )
показати весь коментар
18.07.2018 15:30 Відповісти
тобто резульати виборів у ВРУ і Президента вже відомі?
бо чого це раптом теперішній кабмін вирішив що буде "керувати" в грудні 2019?
показати весь коментар
18.07.2018 15:32 Відповісти
хоча чому дивуватись...охєндовський при посаді, цвк "порахує"...суди...ну тут ноукоментс...
показати весь коментар
18.07.2018 15:32 Відповісти
я тобі зараз щось смішне скажу... ТЯГЛІСТЬ ВЛАДИ - розшифруй як зможеш
показати весь коментар
18.07.2018 16:25 Відповісти
А как домбосят с крысятами считать будем?
показати весь коментар
18.07.2018 15:33 Відповісти
пробная перепись ......... дальше слова народные нецензурные .......
показати весь коментар
18.07.2018 15:33 Відповісти
пусть только попробуют ,
показати весь коментар
18.07.2018 15:38 Відповісти
((((((
показати весь коментар
18.07.2018 15:43 Відповісти
В 2019? Це щоб Перуху не компрометувати?
показати весь коментар
18.07.2018 15:54 Відповісти
если серьезно, то Киев скажет, кто не переписался, тот сам виноват
показати весь коментар
18.07.2018 15:55 Відповісти
Если до выборов то лямов 50, а если после то 25!
показати весь коментар
18.07.2018 15:58 Відповісти
а как БЫЛО БЫ здорово , что ПЕРЕПИСАЛИ нас и СТАЛО 68 миллионов ((((( за трудные годы НЕЗАВИСИМОСТИ мы б ПРИРОСЛИ на 16 миллионов (((((
показати весь коментар
18.07.2018 16:00 Відповісти
а у тебе в методичках по ходу застарілі дані... мде, недопрацьовуєте
показати весь коментар
18.07.2018 16:26 Відповісти
Нашлись не распиленные деньги?
показати весь коментар
18.07.2018 16:06 Відповісти
на два округи?
показати весь коментар
18.07.2018 16:26 Відповісти
ну спробувати можна, а ось закріплювати чисельність населення без даунбаса і криму на вседержавному перепису не варто... я так думаю
показати весь коментар
18.07.2018 16:29 Відповісти
У 2019 році в Україні проведуть пробний перепис населення - Цензор.НЕТ 3595
показати весь коментар
18.07.2018 16:30 Відповісти
Я вам не скажу за всю Одэссу, но вот в Киеве у 90 % жителей нет дверных звонков. Просто накуя он, есть телефон. Так что, да помогут вам боги Олимпа.
показати весь коментар
18.07.2018 16:39 Відповісти
А зачем "перепись"? шоб бабло под эту тему распилить...думаете, не известно количество новорожденных, школьников, студентов, рабочих и фермеров...все данные по проживающих в стране есть у налоговой (ИК) и пенсионном фонде, если еще имеются вопросы, то на компах Новой Почты есть все...
показати весь коментар
18.07.2018 16:40 Відповісти
Они обалдеют от результатов. Кстати, хорошо бы еще отдельно провести перепись чиновников и силовиков, чтоб обалдели и мы!
показати весь коментар
18.07.2018 16:47 Відповісти