12158 відвідувачів онлайн

Росія, безсумнівно, відповідальна за те, що MH17 було збито, - Ноєрт

Росія, безсумнівно, відповідальна за те, що MH17 було збито, - Ноєрт

Офіційний Вашингтон не змінив позиції щодо прямої відповідальності Російської Федерації за збитий літак Малазійських авіаліній MH17 у небі над Україною.

Про це заявила в середу прес-секретар Державного департаменту США Хізер Ноєрт, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Уряд Сполучених Штатів уже давно заявляв, що Росія, без сумніву, відповідальна за те, що MH17 було збито", - наголосила представник зовнішньополітичного відомства у відповідь на прохання уточнити позицію США після проведених переговорів між президентами США та Росії.

У цьому зв'язку вона нагадала, що американська сторона зробила дві заяви протягом останніх місяців і зауважила, що відтоді позиція офіційного Вашингтона не змінилася.

"Сполучені Штати повною мірою довіряють висновкам спільної слідчої групи, представленим голландським прокурором. Ракетно-пускова установка, яка була застосована для того, щоб збити літак Малайзійських авіаліній рейсу MH17, належала 53-й зенітно-ракетній бригаді РФ, дислокованій у Курську", - зазначила Ноєрт.

Вона також звернула увагу, що рейс MH17 було уражено російською ракетою класу "земля-повітря" з території однієї з областей на сході України, яка перебувала "під контролем Росії та сил під керівництвом Росії".

Крім того, офіційний представник Держдепартаменту США підтвердила, що у Вашингтоні "рішуче підтримують рішення Нідерландів і Австралії щодо покладення відповідальності на Росію" за знищення літака Малазійських авіаліній.

"Настав час для Росії визнати свою роль у знищенні літака та припинити її черству кампанію дезінформації", - заявила офіційний представник Державного департаменту США.

Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.

Цензор.НЕТ неодноразово повідомляв про хід розслідування причин катастрофи "Боїнга" рейсу МН17, а також оприлюднив ексклюзивні фотографії ангара і фотографії елементів "Бук-М1-2", які фігурують у матеріалах кримінальної справи. Прокуратури Нідерландів та Австралії підготували вельми переконливу доказову базу. Зокрема, було встановлено, що елементи, які вразили "Боїнг", точно збігаються з начинкою бойової частини саме новітньої російської зенітної ракети "Бук-М1-2". Комплекс "Бук-М-1-2" був розроблений у 1997 році, поставлений на озброєння ЗС РФ у 1998-му і ніколи не поставлявся в Україну. Також незалежні експерти з Німеччини, Англії та Польщі, вивчили фрагменти уламків і склали свою думку: це частини російської ракети "Бук". Сучасна хімічна експертиза абсолютно точно встановила склад металу, виявила частки матеріалу обшивки і скла саме збитого лайнера, які пробивали ці елементи перш, ніж уразити людей.

У листопаді 2015 року Президент Петро Порошенко під час візиту до Нідерландів заявив, що Україна використовує членство в Радбезі ООН в розслідуванні трагедії "Боїнга" рейсу МН-17.

У травні 2016 року австралійська юридична фірма LHD подала позов проти Росії і російського президента Володимира Путіна в Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) від імені родичів жертв "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17, збитого 17 липня 2014 року над непідконтрольними Україні територіями східної частини країни. Позов, у якому РФ і В.Путін вказуються як відповідачі і який вимагає компенсацію $ 10 млн за кожного пасажира, був поданий 9 травня.

Восени минулого року Міжнародна слідча група (JIT*) представила висновки, згідно з якими малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою "земля-повітря" з установки "Бук", яка стріляла з району донбаського містечка Сніжне (на той час перебувало під контролем "ДНР"). Слідча група представлена ​​п'ятьма країнами: Малайзія, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Україна. Росія від участі в спільному розслідуванні групи відмовилася.

24 травня Міжнародна спільна слідча група поінформувала, що літак рейсу MH17 над окупованою територією Донбасу 17 липня 2014 року було збито зенітно-ракетним комплексом "Бук", який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО російських ВС, яка дислокується в Курську.

Топ коментарі
+17
Та пофіг, визнають чи ні!
За свої багаточисельні злочини рашка має бути знищена як держава! Тим більше- як ядерна держава!
показати весь коментар
19.07.2018 07:26 Відповісти
+15
Кіля) - держава кацяпська - не не кацяпи !
їх кацяпські царки самі знищували - під гаслом "баби ще нарожають!
так що не треба тут про геноцид))) кацапів писати!
показати весь коментар
19.07.2018 07:38 Відповісти
+14
да уже давно ни кто не сомневается - все все знали с самого начала....
Мусолить будут еще 10 лет и на ЧМ в рашку ездить....
показати весь коментар
19.07.2018 07:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
- Поле пестрит разноцветной тюльпановой клеткой!
- Это страна, где мы жили. Голландия, детка.
- Папа, а жёлтым там - что, нарисовано что ли?
- Нет, дорогая, там просто подсолнухов поле.
- Я их боюсь! Они страшно навстречу летели!
- Ну успокойся, малышка, они не хотели.
- Папа, а мишка мой где? Где мой плюшевый Бумми?
- С новой хозяйкой играет. Твой Бумми не умер.
- Где он живёт, мой мохнатый заштопанный сына?
- Точно не знаю, но думаю, что - Украина.
- В классе у нас даже слова такого не знали!
- Это - страна, мы однажды над ней пролетали…
- Только над ней?
- Нет, ещё пролетали над Польшей.
- Я бы все страны узнала, живи я подольше!
- Ты бы жила и влюблялась, встречая рассветы…
- Папа, зачем прилетают на небо ракеты?
- Кто-то ошибся, а кто-то не встретится с милой…
- Жалко.
- Напомни-ка, деточка, сколько нас было.
- Сто, еще сто, ещё девять десятков и восемь!
- Мы не услышим ответов на наши вопросы.
- Папа, смотри, вон деревья, их столько же точно!
- В память о нас там за землю цепляются прочно
Триста деревьев без двух, по полётному списку,
И имена - на фламандском, малайском, английском.
- Вон моё дерево! Выросло стройненьким самым!
- Кто-то с ним рядом!
- Я знаю! Конечно же, мама!
- Папа, а что это смотрит с Земли на нас?
- Глаз.
- Папа, мы здесь, а не с мамой теперь навсегда?
- Да.

ORLUSHA - Орлу́ша
показати весь коментар
19.07.2018 08:54 Відповісти
позиция понятна. но фразы какие-то слишком обтекаемые... "ответственна... за то, что был сбит..." Кем сбит? Если всем всё понятно и вопросов у следствия больше нет -- скажите разбойнику прямо в лицо, что он разбойник. И перестаньте с ним здороваться (хотя бы).
показати весь коментар
19.07.2018 09:14 Відповісти
Низя. Нападет.
показати весь коментар
19.07.2018 10:35 Відповісти
Росія, безсумнівно, відповідальна за те, що MH17 було збито, - Ноєрт - Цензор.НЕТ 7022
показати весь коментар
19.07.2018 09:22 Відповісти
Заставить крембль признать не реально,они будут до последнего отнекиваться и действительно процесс может затянуться на долгие годы.
Должен начаться суд.
показати весь коментар
19.07.2018 09:38 Відповісти
Над кем?
показати весь коментар
19.07.2018 10:34 Відповісти
Это то же самое что сказать : Чикатило ответственный за убийство 56 человек...
показати весь коментар
19.07.2018 10:05 Відповісти
"..ответственен за то, что были убиты 56 человек..." Кем убитіы? Видимо, китайцами... Или эфиопами... Или пингвины заклевали... Вот такая получается ответственность... Неконкретная. Без фамилии.
показати весь коментар
19.07.2018 10:10 Відповісти
Пора начинать суд даже если бандиты и прячутся за атомной бомбой.Иначе у людей совсем пропадет вера в справедливость и законность.Суд вынесет приговор и все встанет на свое место:кто с бандитом а кто нет
показати весь коментар
19.07.2018 10:05 Відповісти
И что?
показати весь коментар
19.07.2018 10:33 Відповісти
ЗА ЭТО НУЖНО УНИЧТОЖИТЬ ВСЕ ИХ САМОЛЁТЫ !!!
показати весь коментар
19.07.2018 11:10 Відповісти
Только самолётами морлоки не откупятся. Нужен весь Мордор.
показати весь коментар
19.07.2018 11:20 Відповісти
А слабо, наконец, постирать Америке трусы и предоставить данные со спутников, когда самолет сбили, а не на Голландию все перекладывать, чтобы пешком искала доказательства? Или козырь в рукаве держите?
показати весь коментар
19.07.2018 12:47 Відповісти
несмотря на внешнеполитические проблемы,в черногории всегда остается доброе отношение к русcким туристам http://discount-house.ru/montenegro/
показати весь коментар
19.07.2018 12:50 Відповісти
а чим це ви відчуваєте ? чи не п'ятою точкою ?
кацапи такі смішні..
показати весь коментар
19.07.2018 15:56 Відповісти
По делам матушка судим,по делам.А смеяться по настоящему будет последний.Вас не насторожило,что в укр. новостях через час появились переговоры рсчета с кем-то,а следствие по небесной сотне до сих пор длиться.Как написано выше в коменте,козырь в рукаве.В свое время Хрущев публично просил признать полеты самолетов разведчиков над территорией СССР.США публично отрицало сей факт.Настало время и показали и летчика и обломки и аппаратуру,всему миру.Паковая ситуация получилась. Интуиция может и пятая точка,но почему-то берут сомнения.
показати весь коментар
19.07.2018 19:52 Відповісти
Ноерт как капитан очевидность! А дальше что? Путин наплевал на вас с высокой горки, а вы только утерлись, слабаки и ссыкуны.
показати весь коментар
19.07.2018 21:00 Відповісти
часи сильних політиків закінчилися ...світом правлять безпринципні 3,14дараси-бариги ...
показати весь коментар
19.07.2018 21:15 Відповісти
765 озабоченность .Ляшко на вас нет , с коровами и Кивы с зеленкой .
показати весь коментар
19.07.2018 21:38 Відповісти
"Россия, без сомнения, ответственна за то, что MH17 был сбит, - Нойерт..."
Та слышали мы это уже не раз. То РФ то Украина, то "камни небесные"...
Где НАСТОЯЩИЕ - международные усилия припечатающие - виновного к стенке? Ведь не 17 век? Еще сюда "новичка" - добавить + эбол и прочей гадости и "тыкать пальцом". Мне лично такие выводы до сраки! Давай Нойерт - правду, а не бла-бла.
показати весь коментар
20.07.2018 00:37 Відповісти
Сторінка 2 з 2